Jump to content

Φαγοποτι


christos efthimiou

Recommended Posts

Γυριζοντας σπιτι....περιπου 2 ωρες απουσιας ειδα μια ευγενικη και ηρεμη aulonacara με μια ουρα στο στομα...μετρωντας τα ψαρακια ειδα οτι δεν ηταν κανενα απο τα καινουρια....αφου επανηλθαν οι χτυποι καταλαβα οτι στα 450λιτρα με 4 ωριμα ψαρια τα ψαρακια απο τις γεννες κρυβοντουσαν ανετα και ψιλο ειχαν χαλαρωσει. Με το που μπηκε η δεκαδα απο τα καινουρια ψαρια και αρχισαν να καλυπτουν κρυψωνες μαλλον καποιο μικρο παραβγηκε εξω....επειδη τον βλεπω με την ουρα να παριστανει τον βοα κανα 2ωρο τωρα να κανω κατι?να περιμενω μεχρι το πρωι και αν συνεχιζει η κατασταση να το πιασω και να το βγαλω με το χερι αν μπορεσω. Τι να κανω? Περα απο την πλακα δεν μου εχει ξανατυχει....για πειτε τι να κανω? @argy1 εσυ που εισαι? Καιρο εχω να σε ακουσω...εμμμ να διαβασω νεα σου

Link to comment
Share on other sites

Για αρχη τραβας βιντεο και το ανεβαζεις!

Κατα δευτερον δεν νομιζω πως χρειαζεται να κανεις κατι. Νομιζω για να το ρουφηξει το χει! Εκτος κι αν ελπιζεις πως το ψαρακι ειναι ακομη ζωντανο!

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

Για αρχη τραβας βιντεο και το ανεβαζεις!

Κατα δευτερον δεν νομιζω πως χρειαζεται να κανεις κατι. Νομιζω για να το ρουφηξει το χει! Εκτος κι αν ελπιζεις πως το ψαρακι ειναι ακομη ζωντανο!

Το εχει καταπιει. Ααπλα το παρατηρω αν εχει τιποτα γρηγορες αναπνοες ή αν ζοριζεται, αλλα δεν βλεπω κατι.

Link to comment
Share on other sites

On 20/12/2018 at 7:51 ΜΜ, το μέλος Sturm έγραψε:

Για αρχη τραβας βιντεο και το ανεβαζεις!

Κατα δευτερον δεν νομιζω πως χρειαζεται να κανεις κατι. Νομιζω για να το ρουφηξει το χει! Εκτος κι αν ελπιζεις πως το ψαρακι ειναι ακομη ζωντανο!

 Σωστός ! :hehe

Link to comment
Share on other sites

Εγω σε παρομοια κατασταση,επειδη το ψαρι δεν ανεπνεε καλα,το επιασα και τραβηξα απο το στομα του το μικρο ψαρακι νεκρο φυσικα.Μερικες φορες γινονται αρκετα επιθετικα και ξεπερνουν τα ορια τους.Ισως και καταφερει να το κατεβασει αλλα αν το ενηλικο ψαρι ειναι σημαντικο για εσενα πχ καποιο ζευγαρι ή γενητορας θα ελεγα να μην το ρισκαρεις.

 

 

ΥΓ.Καλα ειμαι,απλα εχω παρα πολυ δουλεια τους τελευταιους μηνες και στον ελαχιστο ελευθερο χρονο εχουν προστεθει και αλλα ομορφα πραγματα που με χαλαρωνουν οποτε μπαινω πιο σπανια στο φορουμ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος argy1 έγραψε:

ΥΓ.Καλα ειμαι,απλα εχω παρα πολυ δουλεια τους τελευταιους μηνες και στον ελαχιστο ελευθερο χρονο εχουν προστεθει και αλλα ομορφα πραγματα που με χαλαρωνουν οποτε μπαινω πιο σπανια στο φορουμ.

Τελεια!!!! Απλα ειχα να διαβασω πολυ καιρο ενα ποστ σου και λεω που να χαθηκε....καλες γιορτες να εχεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος christos efthimiou έγραψε:

Τελεια!!!! Απλα ειχα να διαβασω πολυ καιρο ενα ποστ σου και λεω που να χαθηκε....καλες γιορτες να εχεις

Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα με υγεια!

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος argy1 έγραψε:

Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα με υγεια!

Χρόνια πολλα argy μου είχες δώσει πριν 4 χρόνια κάτι σαλιγκάρια χαχχα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...