Jump to content

τοποθετηση ενυδρειου σε μπουφε


Recommended Posts

καλησπερα και χρονια πολλα!!θελω την εμπειρια η την γνωμη σας.εγω ενα ενυδρειο 54 λιτρα πανω στο μπουφε καθως δεν εχω αλλου χωρο στο σαλονι να το τοποθετησω.μαρεσει εκει κιολας.δεν εχω θεμα.το θεμα μου ειναι οτι θελω να παρω ενα μεγαλυτερο τωρα τουλαχιστον 100 λιτρα και δεν ξερω αν το σηκωνει ο μπουφες.το εχει καποιος αλλος εκει το ενυδρειο του και ποσα λιτρα?? 

Link to comment
Share on other sites

εμποριου ειναι.σιγουρα δεν ειναι μασιφ.φαινεται χοντροκομενος αλλα δυστυχως δεν θυμαμαι κατι αλλο.δεν ειναι ικεα

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Αν ενισχύσεις με γωνίες το έπιπλο εσωτερικά;;

λες να κανει δουλεια??μακαρι!!το αγχος μου ειναι αυτο!!

Link to comment
Share on other sites

Ε σίγουρα θα βοηθήσει. Μπορείς να βάλεις και κάτι για ενίσχυση της πλάτης, να καρφώσεις για παράδειγμα ένα επιπλέον κομμάτι αν δε φαίνεται άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βαλεις φωτο με ανοιχτα τα πορτακια και να μας πεις σε ποιο σημειο σκεφτεσαι να το βαλεις??!

Καλο θα ειναι να φαινονται και τα ποδια του επιπλου στην φωτο...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είχα στην αρχή το 54άρι μου ενυδρείο πάνω σε μπουφέ, αλλά παρατήρησα ότι τα ψάρια μου τα ενοχλούσε το ανοιγοκλείσιμο και το τράνταγμα των συρταριών και κατέληξα στην αντίστοιχη βάση ενυδρείου. Και πιο ταιριαστή είναι και θα έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Γιώργος Ζαφ. έγραψε:

Και εγώ είχα στην αρχή το 54άρι μου ενυδρείο πάνω σε μπουφέ, αλλά παρατήρησα ότι τα ψάρια μου τα ενοχλούσε το ανοιγοκλείσιμο και το τράνταγμα των συρταριών και κατέληξα στην αντίστοιχη βάση ενυδρείου. Και πιο ταιριαστή είναι και θα έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο.  

δυστυχως δεν εχω χωρο.αλλιως δεν το συζηταγα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...