Jump to content

Τεχνητός ζωντανός βράχος


Recommended Posts

Γνωστό μαγαζί  έφερνε τέτοιο βράχο που ηταν πολύ ωραίος αλλά πλέον δεν....  Ξέρετε που μπορώ να βρώ κάτι αντίστοιχο? ηταν πολύ πορώδης και με κοραλίνη πολύ βολικό.... Οι βράχοι που βλέπω στα υπόλοιπα γνωστά μαγαζιά δεν μου αρέσουν και τόσο.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το aquariumshopbστο Χαλάνδρι έφερνε κάτι τέτοιους τεχνητούς ζωντανούς τέρμα μωβ απο κοραλί η. Σαν κουμουτσες ομως τα βράχια θέλουν σπασιμο

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 1/4/2019 at 11:38 PM, Gio7 said:

Νομίζω το aquariumshopbστο Χαλάνδρι έφερνε κάτι τέτοιους τεχνητούς ζωντανούς τέρμα μωβ απο κοραλί η. Σαν κουμουτσες ομως τα βράχια θέλουν σπασιμο

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ναι απο εκει ειχα πάρει και εγώ. ειχε και κομμάτια του ενος κιλου, με τέτοια έκανα εγώ το δικό μου.
Ψάχνω κατι παρόμοιο αλλά κατι μου λέει πως δεν θα βρω. Οι ζωντανοί βράχοι που έχω δει στα υπόλοιπα μαγαζιά δεν μου αρέσουν καθόλου. Έτσι μου έρχεται να δω πως μπορώ να φτιάξω δικό μου...
Τι πάθανε και αυτοί και δεν ξαναφέρνουν.... εχει το μαγαζί λογαριασμό εδώ μέσα να τους ταγκάρουμε?

Link to comment
Share on other sites

ναι απο εκει ειχα πάρει και εγώ. ειχε και κομμάτια του ενος κιλου, με τέτοια έκανα εγώ το δικό μου.
Ψάχνω κατι παρόμοιο αλλά κατι μου λέει πως δεν θα βρω. Οι ζωντανοί βράχοι που έχω δει στα υπόλοιπα μαγαζιά δεν μου αρέσουν καθόλου. Έτσι μου έρχεται να δω πως μπορώ να φτιάξω δικό μου...
Τι πάθανε και αυτοί και δεν ξαναφέρνουν.... εχει το μαγαζί λογαριασμό εδώ μέσα να τους ταγκάρουμε?
Τηλέφωνα και για άμεση επικοινωνία. Αλλά δεν έχω παρατηρήσει να έχουν θέμα εδώ.

Τον τεχνητό βράχο τον θεωρείς καλύτερο;

Στάλθηκε από το Mi MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολύ ομορφότερος (και πορώδης) απο οτι βράχο και να εχω δει σε κατάστημα. επισης ηταν φουλ στη κοραλλίνη. και σαν τεχνητός υποτίθεται οτι ειναι απαλλαγμένος απο ανεπιθύμητα παράσιτα

Link to comment
Share on other sites

ότι μπορεί να έρχεται έτσι ναι συμφωνώ..από εκεί και πέρα όμως άμα μπει σε ένα σύστημα πριν τον αγοράσεις μπορεί να αποκτήσει οποιοδήποτε πεστ ή άλγη...

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Δημήτρης Tρεχαγυρευόπουλος έγραψε:

ναι απο εκει ειχα πάρει και εγώ. ειχε και κομμάτια του ενος κιλου, με τέτοια έκανα εγώ το δικό μου.
Ψάχνω κατι παρόμοιο αλλά κατι μου λέει πως δεν θα βρω. Οι ζωντανοί βράχοι που έχω δει στα υπόλοιπα μαγαζιά δεν μου αρέσουν καθόλου. Έτσι μου έρχεται να δω πως μπορώ να φτιάξω δικό μου...
Τι πάθανε και αυτοί και δεν ξαναφέρνουν.... εχει το μαγαζί λογαριασμό εδώ μέσα να τους ταγκάρουμε?

 

Έχει βήμα το μαγαζί. 

Δες και επικοινώνησε μαζί τους .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...