Jump to content

Ομαδική Παραγγελία Ψαριών vol.2


Recommended Posts

@ataktoulis καλημέρα..

 

την  παρασκευή που μας πέρασε πήγα από aquariumshop για να πάρω ένα φυτό κ μίλησα με παναγιώτη.. φίλε του μετέφερα το τι έχει γραφτεί εδώ .. αυτό που μου πε είναι ότι 2 χρόνια τώρα δεν είχανε κάποιο θέμα με τον ολλανδό κ πως θα μπει να απαντήσει..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

On 7/2/2019 at 9:22 ΠΜ, το μέλος thedrowningman έγραψε:

@ataktoulis καλημέρα..

 

την  παρασκευή που μας πέρασε πήγα από aquariumshop για να πάρω ένα φυτό κ μίλησα με παναγιώτη.. φίλε του μετέφερα το τι έχει γραφτεί εδώ .. αυτό που μου πε είναι ότι 2 χρόνια τώρα δεν είχανε κάποιο θέμα με τον ολλανδό κ πως θα μπει να απαντήσει..

 

Σου είπε αν θα έρθει πρώτα σε επαφή με τον Ολλανδό ή θα απαντήσει ούτως ή άλλως κάποια στιγμή εδώ;

Link to comment
Share on other sites

@ataktoulis καλημερα!!

μου ειπε οτι θα μπει να ποσταρει φιλε.. οχι κατι παραπανω.. του μίλησα κ για το τι φαση με τα ψαρια μασ  κ για τις απωλειες που ειχαμε .. περισσότερο έμεινα στα δικά μου ομως γκαπάκια που προσπαθω να καταλαβω τι γινεται.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο προσωπικη εμπειρια λογω του οτι εχω παρει 2 φορες απο τον συγκεκριμενο τα ψαρια του ηταν πραγματικα κορυφαια σε ποιοτητα και πολυ στρωμενα. Δεν εχω την παραμικρη απωλεια σε 38 ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα αν γίνει. Θέλω να πιστεύω πως δεν θα έχουν πάλι θέματα με το e-shop....:2guns:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ίσως παραγγείλω αν το οργανώσει κάποιος και δε γίνουν πάλι λάθη με τις διαθεσιμότητες όπως την περασμένη φορά. Ας δούμε βέβαια και την απάντηση για τους θανάτους των ψαριών όσων παρέλαβαν να είμαστε σίγουροι. Πάντως από Ruinemans φέρνει και το Aquaclubdesign σε μία εβδομάδα εγγυημένα αν και είναι λίγο ακριβούτσικο κατάστημα γενικά και δεν έχει σχεδόν τίποτα ετοιμοπαράδοτο όπως και το Aquariumshop αν θέλει κάποιος να συνδυάσει με τα ζωντανά και επιπλέον πράγματα. Αν οργανωθεί 3η ομαδική πάντως είμαι μάλλον μέσα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα μπορούσα να οργανώσω μία τρίτη παραγγελία και από μαγαζί που άνοιξε πρόσφατα και συζητώντας σχετικά με τον ruinemans, μου είπε πως αν θέλουμε να φέρει από εκεί δεν θα μας χρεώσει τίποτα παραπάνω. Ουσιαστικά δηλαδή πληρώνουμε μόνο το κόστος ψαριού + μεταφορικά. Δεν θέλω να μπλέξω τα μαγαζιά ή τις τιμές αλλά τουλάχιστον σας λέω τι μου είπε. Το θέμα μου όμως είναι ότι έχω πολύ περιορισμένο χρόνο... :(

Έγινε επεξεργασία - Panagiotis Dms-Xgs
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος Panagiotis Dms-Xgs έγραψε:

Εγώ θα μπορούσα να οργανώσω μία τρίτη παραγγελία και από μαγαζί που άνοιξε πρόσφατα και συζητώντας σχετικά με τον ruinemans, μου είπε πως αν θέλουμε να φέρει από εκεί δεν θα μας χρεώσει τίποτα παραπάνω. Ουσιαστικά δηλαδή πληρώνουμε μόνο το κόστος ψαριού + μεταφορικά. Δεν θέλω να μπλέξω τα μαγαζιά ή τις τιμές αλλά τουλάχιστον σας λέω τι μου είπε. Το θέμα μου όμως είναι ότι έχω πολύ περιορισμένο χρόνο... :(

 

Προσωπικά δεν έχω θέμα με κανένα μαγαζί οπότε αν θέλεις ξεκίνα το και βλέπουμε πως θα πάει

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το θέμα να δω αν θα γίνει πότε θα γίνει πώς θα γίνει μήπως προλάβω και οργανωθώ να συμμετάσχω κ εγώ  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, θα ηθελα να συμμετάσχω και εγω στην επομενη παραγγελία αν εχω προλαβει να αλλαξω scape μεχρι να γινει... Θα σας πω οταν με το καλο την οργανώσετε. 

Έγινε επεξεργασία - SweepingFish
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ξανασκέφτομαι δεν γίνεται. Το μαγαζί είναι καινούργιο και δεν έχει στήσει ακόμα ενυδρεία για να φιλοξενήσει τα ψάρια για όσους είναι επαρχία.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να προχωρήσεις με Aquariumshop αν θέλεις. Εμένα στην προηγούμενη που το οργάνωσα μου απαντούσαν άμεσα πάντως και τα κάναμε όλα πολύ γρήγορα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

σας ζητούμε συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, απλά λόγω φόρτου εργασίας και συνεχόμενων εισαγωγών δεν υπήρχε ο απαραίτητος χρόνος. Όσο αφορά τις απώλειες που είχαν κάποια μέλη , μιλήσαμε με τον Ruineman και μας είπε ότι όλα τα ψάρια που έχει σε stock τα κρατάει 3 εβδομάδες σε καραντίνα και 2 ημέρες πριν τα στείλει δεν ταίζει για να μην έχουν θέμα στη μεταφορά. Έχουμε συνεργασία με τον συγκεκριμένο εκτροφέα 2 χρόνια και έχουμε κάνει πάρα πολλές εισαγωγές και προπαραγγελίες σε αυτό το διάστημα χωρίς προβλήματα και έχοντας εισάγει και αρκετά απαιτητικά και δύσκολα ψάρια. Τα ψάρια δε τα οποία κρίνει ακτάλληλα για να ταξιδέψουν λόγω ασθένειας ή στρες , δεν μας τα στέλνει. 

Εμείς αυτό που μπορούμε να κάνουμε σαν κατάστημα είναι να σας παρέχουμε στην επόμενη προπαραγγελία ακόμη ένα 5% έκπτωση (15% έκπτωση σύνολο) για την ταλαιπωρία και τις απώλειες ορισμένων μελών.

Πάντα στη διάθεσή σας.

 

Με εκτίμηση,

aquariumshop.gr

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Θα φέρετε crs γαρίδες με την επόμενη παρτίδα? 

Link to comment
Share on other sites

Παραλάβαμε σήμερα 150 άτομα crystal red shrimps. Από το βράδυ θα ανέβουν και στο eshop του καταστήματος.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...