Jump to content

Παρουσιαση Yellow-bellied slider


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Τι θα την κανω αυτήν?  70 λίτρα είναι το ενυδρείο Κ αρχίζει Κ γίνεται πολύ χοντρή ?. Την εξέδρα την μεγαλώσαμε θα ψάχνουμε Κ για ενυδρείο σε λίγο 

4ABCE2AB-6278-4FD0-910C-0167EA8381AD.jpeg

B088C939-1621-4FF2-9D84-8B68EEF9B24B.jpeg

  • Like 1
  • love 3
Link to comment
Share on other sites

Για εκει παει το πραγμα απο οτι δειχνει ως προς το πλατος τουλαχιστον, δεν το περίμενα τόσο νωρίς, πεταξε μποϊ το καλοκαιρι μου φαινεται.

Δείχνει υγιέστατη, μπράβο!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, corto maltese said:

Για εκει παει το πραγμα απο οτι δειχνει ως προς το πλατος τουλαχιστον, δεν το περίμενα τόσο νωρίς, πεταξε μποϊ το καλοκαιρι μου φαινεται.

Δείχνει υγιέστατη, μπράβο!!!

 

μαλλον την ταισα πολυ το καλοκαιρι... καλη ειναι καλη ειναι, εχει λιγες ανωμαλιες το καβουκι της αν την προσεξεις καλυτερα αλλα νομιζω οτι δεν ειναι κατι 

ανησυχητικο. Κοριτσι δεν ειναι με τα κοντα νυχια ? Ή ειναι ακομα νωρις ? 

Link to comment
Share on other sites

θηλυκο ειναι απο οτι φαινεται, ποσο χρονων ειναι τωρα? Αν νομιζεις οτι ταϊσες πολυ, μειωσε την ποσοτητα ή βαλε μια μερα νηστεια στο εβδομαδιαιο προγραμμα αν χρόνισε.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, corto maltese said:

θηλυκο ειναι απο οτι φαινεται, ποσο χρονων ειναι τωρα? Αν νομιζεις οτι ταϊσες πολυ, μειωσε την ποσοτητα ή βαλε μια μερα νηστεια στο εβδομαδιαιο προγραμμα αν χρόνισε.

 

Τώρα εγώ την έχω ακριβώς ένα χρόνο που την είχα πάρει πολύ μικρή απτό πετ σοπ. 

Link to comment
Share on other sites

Αρα ειναι 14-15 μηνων, τωρα αρχιζεις μερα παρα μερα πρωτεϊνουχες τροφες(πελετς, στικς, ζωντανη, κονσερβα-αυγο κλπ) και φυτικες (μαρουλι,λαχανικα) στο ενδιαμεσο και ας μην τα τρωει ακομα, αν την εχεις ηδη μαθει τοτε σουπερ......προτείνω νηστεια μια μερα την εβδομαδα ή και 2 το δεκαημερο, δεν βλαπτει, απεναντιας μονο καλο κανει απο τη στιγμη που μεγαλωσε σε πολυ καλες συνθηκες.

Υ.Γ  την προσεχεις την ποσοτητα στην διατροφη ετσι?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...