Jump to content

Zebra danio


saxo

Recommended Posts

Μετα απο θανατους που ειχα στα γκαπι μου εχουν μεινει τρια ενα θυληκο και ενα αρσενικο απο παλαιοτερη γεννα και ενα θυληκο αγορασμενο μετα.. αποφασισα να βαλω στο ενυδρειο μου ζεμπρα ντανιο.μεχρι στιγμης εχω βαλει εννεα απο τα οποια τα πεντε ειναι χρωματιστα και τα αλλα κανονικα....ποσα ακομα λετε μπορω να βαλω στα λιτρα που εχω;ακομα να ελπιζω να δω γεννες οπως με τα γκαπι η οχι παντα μιλαμε μεσα στο ιδιο ενυδρειο;

Link to comment
Share on other sites

Ποσά λιτρα έχεις ; Γιατί είχες θανάτους ,»; Είδες τι φταιει για να μην ξανά έχεις θανάτους ; Τι φίλτρο έχεις ; Ποσό καιρό τρέχει το ενυδρείο ; Έχεις κάνει μετρήσεις ;0

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος garganik έγραψε:

Ποσά λιτρα έχεις ; Γιατί είχες θανάτους ,»; Είδες τι φταιει για να μην ξανά έχεις θανάτους ; Τι φίλτρο έχεις ; Ποσό καιρό τρέχει το ενυδρείο ; Έχεις κάνει μετρήσεις ;0

Τα ειχα αναφερει σε προηγουμενο ποστ ολες οι τιμες κανονικες εκτος απο νιτρικα στο οριο 25.fluval 205 φιλτρο στα περιπου εκατον δεκα λιτρα ενυδρειο...το ενυδρειο τρεχει χροννια

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος saxo έγραψε:

Τα ειχα αναφερει σε προηγουμενο ποστ ολες οι τιμες κανονικες εκτος απο νιτρικα στο οριο 25.fluval 205 φιλτρο στα περιπου εκατον δεκα λιτρα ενυδρειο...το ενυδρειο τρεχει χροννια

Δηλαδή έχεις 12 ψαράκια τώρα στο ενυδρείο σου ;

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος garganik έγραψε:

Δηλαδή έχεις 12 ψαράκια τώρα στο ενυδρείο σου ;

Ναι

Link to comment
Share on other sites

Τα νιτρικα σου γιατι ειναι τοσο υψηλα??

Καθε ποτε κανεις αλλαγες νερου και τι υλικα εχεις στο φιλτρο σου??

Ο βυθος σου??

 

Κανε εναν κοπο και συμπληρωσε την παρακατω φορμα με οσο περισσοτερα στοιχεια μπορεις για να εχουμε συγκεντρωμενα ολα τα δεδομενα...

 

https://www.aquazone.gr/forums/forums/topic/50683-φόρμα-παρουσίασης/

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...