Jump to content

Αναδιαμορφωση ενυδρειου


panos nts

Recommended Posts

Παραλια εννοειται,καλο πλυσιμο,αντε λουστες κ με βραστο νερο κ μπλουμ.Αρκει η παραλια να ναι ακατηκοιτη κ αμολυντη βεβαια.
Μολις βρω χρονο θα το κανω και θα σας δειξω το αποτελεσμα.. ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο συγχαρητήρια. Πιστεύω ότι θα στην δώσουν την τιμητική. 

 

Εκτός όλων φαντάζομαι ότι με χρήματα των πολιτών χρέωση στο στρατό, ενυδρείο και λοιπά με συνολικό κόστος από ότι φαίνεται στα 2.000 ίσως και παραπάνω. 

Έγινε επεξεργασία - Leonardo_10
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα ενυδρείο 75 λίτρων με φίλτρο κτλ όμως δεν έχουμε ρεύμα από την ΔΕΗ παρά μόνο με αυτόνομο φωτοβολταϊκό σύστημα. Η θερμοκρασία του είναι 20-25 και δεν ξέρω τι ψάρια να βάλω εκτός από χρυσόψαρα

Link to comment
Share on other sites

Σε θερμοκρασία δωματίου θα μπορούσες να βάλεις συννεφάκια νομίζω, κάτσε να το δουν κ άλλοι να σου πουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα ενυδρείο 75 λίτρων με φίλτρο κτλ όμως δεν έχουμε ρεύμα από την ΔΕΗ παρά μόνο με αυτόνομο φωτοβολταϊκό σύστημα. Η θερμοκρασία του είναι 20-25 και δεν ξέρω τι ψάρια να βάλω εκτός από χρυσόψαρα
Καλυτερα να ανοιξεις ενα νεο θεμα σε καποια ενοτητα που σε ενδιαφερει και εκει θα μπορεσουμε να βγαλουμε μια ακρη.. ;)

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πως πάει το ενυδρείο πας για τιμητική ή καμπάνα ?

Πάντως αφου είναι σε Λέσχη δεν πληρώνουν οι πολίτες μην στεναχωριεστε οι στρατιωτικοί πληρώνουν.... Το θέμα είναι να κάνεις καλή δουλειά και να μην πάει ο κόπος και τα όποια έξοδα τσάμπα... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος saxlina έγραψε:

Πως πάει το ενυδρείο πας για τιμητική ή καμπάνα ?

Πάντως αφου είναι σε Λέσχη δεν πληρώνουν οι πολίτες μην στεναχωριεστε οι στρατιωτικοί πληρώνουν.... Το θέμα είναι να κάνεις καλή δουλειά και να μην πάει ο κόπος και τα όποια έξοδα τσάμπα... 

 

Το θεμα ειναι οτι δεν πληρωνουν και οτι και να εχω πει δεν μπορω να τους πεισω να κανουμε καποιες αλλαγες.. ισως καποιες μικρες οσον αφορα να μπει ακομα 3-4 κιλα αμμος και να μπει και κανα 2 κομματια σαν αυτα πετρα ετδι ωστε να γινουν κρυψωνες καλες για τα ψαρια..

Απλα σκεφτηκα να κανω 2 στηλες με πετρες αλλα οι πλεκο που ειναι μεγαλοι θελουν εναν στηλο μονοι τους..

Θα σας στειλω φωτογραφιες αυριο να δειτε πως ειναι τωρα και ποσο εχουν σκαψει στην αμμο τωρα που απελευθερωθηκε.. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πανο βάλε μπλε φόντο από πίσω και βγάλε αυτήν την αηδία και θα σου δώσω εγώ τιμητικη...???

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πανο βάλε μπλε φόντο από πίσω και βγάλε αυτήν την αηδία και θα σου δώσω εγώ τιμητικη...[emoji23][emoji23][emoji23]
Αχαχαχα got it boss!!

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ να δείξει λίγο γιατί τώρα δεν φαίνεται τίποτα έχεις αλλάξει.... φοντοοοοο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...