Jump to content

Συναντήσεις Θεσσαλονίκης,... τι, πως και γιατί !!!!


Aiolos

Recommended Posts

πριν 4 ώρες, το μέλος natateo έγραψε:

Εγω ενα ξερω , οτι χαρηκα παρα πολυ ,που γνωρισα τα παιδια απο το φορουμ απο κοντα! Σας αγαπω, αγορια!!!!! (θα εχω ποτέ κανα κοριτσι για παρεα;:D)

Δεν λυπηθηκα ουτε στιγμη(ουτε στις σκεψεις μου) για τα λεφτα, χρονο, καυσιμα (η αν εχω κατι πιο σοβαρο να κανω ) κτλ . Για μενα εχει σημασια, που απλα καθομαστε, πινουμε καφε, λεμε τα δικα μας και ο καθενας απο μας ξερει , οτι δεν τον θεωρουν "ανωμαλο" :hehe: , που εχει 10 ενυδρεια, 10 βαρελια με ζωντανες τροφες , που πληρωσε 50€ για ενα φραγκ και αλλα καλα :D

 

Εσενα πρεπει να σε χουν βασιλισσα! Τωρα για να δεις αλλη κοπελα χλωμο το κοβω αλλα ποτε μην λες ποτε. Παντως εγω πραγματικα θα ηθελα να γνωρισω καποια παιδια απο Θεσ/ νικη που τα λεμε απο δω αλλα ποτε απο κοντα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα συμφωνήσω με τον @Sturm. Είναι καλό να τα λες από κοντά με άτομα που μοιράζεσαι τόσο καιρό απόψεις πίσω από μια οθόνη. Ωστόσο, διακρίνω από κάποιους μια επιθετικότητα και μια ελαφρά ειρωνεία και νομίζω δεν οφελεί σε τίποτα, ίσα ίσα φέρνει αντίθετο αποτέλεσμα. Οπότε όσοι μπορούν να βρεθούν ας κάνουν μία αρχή και σιγά σιγά η παρέα μπορεί να μεγαλώσει. Μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω. Περιμένουμε φωτογραφίες σας από ευχάριστα καφεδάκια! ;)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Sturm έγραψε:

 

Εσενα πρεπει να σε χουν βασιλισσα! Τωρα για να δεις αλλη κοπελα χλωμο το κοβω αλλα ποτε μην λες ποτε. Παντως εγω πραγματικα θα ηθελα να γνωρισω καποια παιδια απο Θεσ/ νικη που τα λεμε απο δω αλλα ποτε απο κοντα.

Όποτε θελεις και μπορεις, ελα ! Η παρεα μας ειναι :thumbsu:!

Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος fishbone! έγραψε:

Έχεις να προτείνεις κάτι????

Κανείς δεν είπε ότι περιμένουμε να κάνουμε γνωριμίες και φιλίες  μονο από το φόρουμ. Γιατί όχι και από εδώ?

Με αυτό το σκεπτικό οι μόνες φιλίες μας θα έπρεπε να ήταν μόνο από το δημοτικό!!! 

Το ότι κάνουν συναντήσεις και άλλα 3 φόρουμ πόσο μας ενδιαφέρει?

Εδώ μιλάμε για το ΑΖ . το μεγαλύτερο ενυδρειακο φόρουμ!!!

 

Δεν εχω να προτεινω τιποτα,εγω εχω φιλιες απο το μαιευτηριο που γεννηθηκα.Το εαν σε ενδιαφερει

εαν υπαρχουν και αλλα φορουμ ρωτα τον ιδιοκτητη του φορουμ.Οσον αφορα για το μεγαλυτερο φορουμ

δες ποσα μελη ειναι ενεργα(φυσικα το ιδιο ισχυει και για τα αλλα "μεγαλα" φορουμ).

Αυτα τα "πατριωτικα" γραψτα σε αλλους και οχι σε εμενα,εχω φαει με το κουταλι τα ενυδρειακα φορουμ.

Και κατι τελευταιο στο χωριο μου αυτες τις συναντησεις τις λενε ψαροπουλα.Καλα να περναται στις συγκεντρωσεις.

Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος stav έγραψε:

 

Δεν εχω να προτεινω τιποτα,εγω εχω φιλιες απο το μαιευτηριο που γεννηθηκα.Το εαν σε ενδιαφερει

εαν υπαρχουν και αλλα φορουμ ρωτα τον ιδιοκτητη του φορουμ.Οσον αφορα για το μεγαλυτερο φορουμ

δες ποσα μελη ειναι ενεργα(φυσικα το ιδιο ισχυει και για τα αλλα "μεγαλα" φορουμ).

Αυτα τα "πατριωτικα" γραψτα σε αλλους και οχι σε εμενα,εχω φαει με το κουταλι τα ενυδρειακα φορουμ.

Και κατι τελευταιο στο χωριο μου αυτες τις συναντησεις τις λενε ψαροπουλα.Καλα να περναται στις συγκεντρωσεις.

 

Για ποιο λογο ρε συ να βγαζεις τετοιο μενος; 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

 

Για ποιο λογο ρε συ να βγαζεις τετοιο μενος; 

 

Διαβασε καλυτερα,καταλαβε τι γραφω και τοτε αφου προσγειωθουμε μπορει να γινει καλυτερο το φορουμ.

Απο εμενα αυτη η συζητηση τελειωσε.Καλημερα.

Έγινε επεξεργασία - stav
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stav said:

 

Διαβασε καλυτερα,καταλαβε τι γραφω και τοτε αφου προσγειωθουμε μπορει να γινει καλυτερο το φορουμ.

Απο εμενα αυτη η συζητηση τελειωσε.Καλημερα.

Καλημέρα κι από εμένα,

μπορείς σε παρακαλώ πολύ να μου εξηγήσεις τί εννοείς να προσγειωθούμε?

Μιλάς με πολλές σπόντες και πολλά καρφιά..Αυτός είναι ο τρόπος κατ εσέ να γίνει καλύτερο το φόρουμ?

Μήπως ξέφυγες λιγάκι? Έχω μάθει οτι τα προβλήματα λύνονται με απλή και ήρεμη συζήτηση και όχι με το ΄΄ξέρεις ποιος είμαι εγώ΄΄ 

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ...ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ , τίποτα λιγότερο ,τίποτα περισσότερο.

Το΄΄τα φορουμ εγω τα χω φάει με το κουτάλι΄΄είναι κουβέντες για ανθρώπους που απλά θέλουν να την πουν σε κάποιον επειδή έτσι γουστάρουν και για κανέναν άλλον λόγο..

Από κει ξεκινάει μια παραγωγική συζήτηση, αν δεν το καταλαβαίνεις και δε το δέχεσαι αυτό συγγνώμη αλλά υπάρχει πρόβλημα..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος Skoti έγραψε:

Μήπως ξέφυγες λιγάκι? Έχω μάθει οτι τα προβλήματα λύνονται με απλή και ήρεμη συζήτηση και όχι με το ΄΄ξέρεις ποιος είμαι εγώ΄΄ 

 

Ειπα να μην δωσω συνεχεια αυτο που το ειδες γραμμενο;Προσεχε εσυ ξεφευγεις και εκτιθεσαι.

πριν 24 λεπτά, το μέλος Skoti έγραψε:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stav said:

 

Ειπα να μην δωσω συνεχεια αυτο που το ειδες γραμμενο;Προσεχε εσυ ξεφευγεις και εκτιθεσαι.

 

Είναι αυτό ακριβώς που εννοείς μιλώντας με αυτό το ύφος..

Για να με κάνεις να εκτεθώ ,θέλεις προσπάθεια!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πολύ Καλημέρα!! 

 

φίλε σταυρό κ εγώ για να είμαι ειλικρινής δυσκολεύομαι κάπως να καταλάβω τι εννοείς.. αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι κάτι πρέπει να σε έχει πειράξει εδώ σε αυτό το φόρουμ ( ασχέτως αν είναι το μεγαλύτερο ή το μικρότερο της Ελλάδας )  κ θα ήθελα πολύ να το ακούσω( διαβάσω) .. κ έτσι ίσως λυθεί..

εγώ έχω πολύ λίγο καιρό που ασχολούμαι με τα ενυδρεία κ με φόρουμ ακόμα λιγότερο..μέσα από εδώ έχω γνωρίσει κάποια άτομα ( με αφορμή κλαδεματάκια πχ ) που πλέον έχω συχνή επικοινωνία κ γουστάρω..

σε συναντήσεις δεν έχω αξιωθεί να πάω άλλα  πηγαίνοντας δε νομίζω ότι θα απογοητευθώ,ότι θα χάσω τον χρόνο μου ή ότι θα είναι μια απελπισμένη μου προσπάθεια να κάνω καινούριους φίλους.. αν βγει κάτι τέτοιο καλή φάση όμως αδερφέ..

τέλος θα θελα να πω ότι αυτό ( όπως κ όλα τα άλλα ) φόρουμ είναι ένας ζωντανός ΄΄οργανισμός΄΄  . υπάρχει χώρος για κάθε γνώμη κ συμπεριφορά αρκεί να μην είναι προσβλητική προς κάποιον άλλον κ η πρόθεση μας να είναι καθάρια .. δεν έχουμε τίποτα φιλαράκι να χωρίσουμε αλλά πάρα πολλά να μοιραστούμε..

 

 

Φιλικά 

 

Γιώργος 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος stav έγραψε:

 

Δεν εχω να προτεινω τιποτα,εγω εχω φιλιες απο το μαιευτηριο που γεννηθηκα.Το εαν σε ενδιαφερει

εαν υπαρχουν και αλλα φορουμ ρωτα τον ιδιοκτητη του φορουμ.Οσον αφορα για το μεγαλυτερο φορουμ

δες ποσα μελη ειναι ενεργα(φυσικα το ιδιο ισχυει και για τα αλλα "μεγαλα" φορουμ).

Αυτα τα "πατριωτικα" γραψτα σε αλλους και οχι σε εμενα,εχω φαει με το κουταλι τα ενυδρειακα φορουμ.

Και κατι τελευταιο στο χωριο μου αυτες τις συναντησεις τις λενε ψαροπουλα.Καλα να περναται στις συγκεντρωσεις.

να ξέρεις ότι οι χειρότεροι χομπύστες(που αμφιβάλλω κατά πόσο είναι στην πραγματικότητα) ξεκινάνε με το <<έχω φάει με το κουτάλι τα ενυδρειακά φόρουμ>>...αυτά από εμένα..καλά να περνάς κ εσύ σε όποια συγκεντρωση πηγαίνεις...αν πάλι είσαι του καναπέ καλά να περνάς κ εκεί...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με θλίψη μου διαπιστώνω πως για άλλο λόγο ξεκίνησε το θέμα ο @Aiolos και αλλού οδηγείται. Επομένως, όσοι είναι να συναντηθούν κάν'τε το και αφήστε τις κουβέντες γιατί δε βλέπω να οδηγούν πουθενά πέρα από διαφωνίες και διαξιφισμούς. Τα υπόλοιπα λύνονται πιο εύκολα από κοντά. Ταπεινή μου άποψη και συγγνώμη που την εκφράζω άσχετα με το γεγονός ότι δε μπορώ να παρεβρεθώ.

 

Φιλικότατα,

Κωνσταντίνος

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, να προσθέσω πως δε σημαίνει ότι όποιος δεν πάει στις συναντήσεις δεν πονάει το φόρουμ, είναι αντικοινωνικός, έχει λιγότερο ενδιαφέρον, γουστάρει τον καναπέ κοκ.. Υπήρξα συντονιστής και αργότερα διαχειριστής σε φόρουμ αυτοκινήτων αλλά δυστυχώς δε μπόρεσα ποτέ να πάω σε συνάντηση για λόγους που ανέφερα παρόλο που οι συναντήσεις ήταν εβδομαδιαίες και πολυπληθής. 

Γι'αυτό όπως έγραψα και πιο πριν μην ασχολείστε γιατί δεν έρχεται ο τάδε ή ο δείνα και όποιος μπορεί και έχει διάθεση ας πάει έστω και με 2-3 άτομα που στο μέλλον μπορεί να γίνουν 10-20. Δε σημαίνει πως οι άλλοι είναι του καναπέ. Μιλάω καθαρά από προσωπική εμπειρία και δεν "πιέζω" κανέναν να ακολουθήσει την άποψή μου, αλλά δυστυχώς έτσι συμβαίνει παντού, άσχετα με το εάν το φόρουμ είναι μεγάλο, μικρό ή μεσαίο! :)

Ελπίζω να υπάρξει απόλυτη επιτυχία εφόσον το επιθυμούν κάποιοι πραγματικά..

 

Έγινε επεξεργασία - ataktoulis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος ataktoulis έγραψε:

Επίσης, να προσθέσω πως δε σημαίνει ότι όποιος δεν πάει στις συναντήσεις δεν πονάει το φόρουμ, είναι αντικοινωνικός, έχει λιγότερο ενδιαφέρον, γουστάρει τον καναπέ κοκ.. Υπήρξα συντονιστής και αργότερα διαχειριστής σε φόρουμ αυτοκινήτων αλλά δυστυχώς δε μπόρεσα ποτέ να πάω σε συνάντηση για λόγους που ανέφερα παρόλο που οι συναντήσεις ήταν εβδομαδιαίες και πολυπληθής. 

Γι'αυτό όπως έγραψα και πιο πριν μην ασχολείστε γιατί δεν έρχεται ο τάδε ή ο δείνα και όποιος μπορεί και έχει διάθεση ας πάει έστω και με 2-3 άτομα που στο μέλλον μπορεί να γίνουν 10-20. Δε σημαίνει πωα οι άλλοι είναι του καναπέ. Μιλάω καθαρά από προσωπική εμπειρία και δεν "πιέζω" κανέναν να ακολουθήσει την άποψή μου, αλλά δυστυχώς έτσι συμβαίνει παντού, άσχετα με το εάν το φόρουμ είναι μεγάλο, μικρό ή μεσαίο! :)

Ελπίζω να υπάρξει απόλυτη επιτυχία εφόσον το επιθυμούν κάποιοι πραγματικά..

 

πάντα υπάρχουν οι εξαιρέσεις φίλε μου..αυτό δεν το συζητάμε και είναι απόλυτα σεβαστό..η συζήτηση θεωρώ ότι γίνεται για την πλειοψηφία του κόσμου....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ το ψειρισαμε το θεμα. Ιδου η Ροδος ιδου και το πηδημα. Εμεις εδω περναμε καλα στις συγκεντρωσεις μας. Αν θελετε κι εσεις πηγαιντε να δειτε πως ειναι. Αν δεν σας αρεσει μην ξαναπατε. Χασατε μονο εναν καφε. Εγω προσωπικα την χαρα μου η την λυπη μου περι ενυδρειου μονο με φιλους απ το φορουμ μπορω να την μοιραστω και περιμενω πως και πως να ερθει η συγκεντωση χωρις αυτο να εχει καποια επιπτωση στην υπολοιπη κοινωνικη μου ζωη!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Τα περισσότερα που γράφτηκαν εδώ δεν νομίζω ότι είναι πραγματικοί λόγοι ή τέλος πάντων οι περισσότεροι και να είναι, υπήρχαν και τα προηγούμενα χρόνια. Ο λόγος για μένα είναι κακοί χειρισμοί σε διάφορα μέλη (συντονιστές και μη).  Δεν θα κάτσω να πω τι και πως γιατί για μένα πλέον δεν έχει νόημα. Αυτό δεν το λέω απαξιωτικά απλά ήταν η σκέψη μου όταν ξανά έγραψα στο φόρουμ. Ο λόγος που έκανα να γράψω εγώ 4 χρόνια ,ο αίολος ο ¨Ακης πρόσφατα ο Αντώνης και πόσα ακόμα παιδιά που μπορώ να αναφέρω είναι ο πραγματικός λόγος. Το χόμπι υπάρχει στην Θεσσαλονίκη είναι ενεργό, υπάρχουν ενευδρειάρες, ξοδεύονται λεφτά και γίνονται και συναντήσεις. 

 

*Όσο για το stav που έχεις φάει με το κουτάλι τα φόρουμ, αν δεν έχεις κάνει κάποια φιλία τόσα χρόνια πρόσεξε μην είναι τρύπιο.  

*Στην Θεσσαλονίκη να θυμίσω η να ενημερώσω υπήρχε περίοδος που είχαμε περισσότερους συντονιστές ( θάλασσα) απ'ότι η Αθήνα. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι εντελώς άσχετο;; Και εάν θέλει κάποιος μου απαντάει. Ο ebenos τι έγινε; Ήταν ο καθοδηγητής μου όταν γράφτηκα στο ΑΖ, με έπαιρνε κάθε 2 μέρες το πολύ να δει πως πάει το ενυδρείο μου κλπ.και μετά από απουσία μου τον "είδα" εξαφανισμένο. Έχει να κάνει με την εκκαθάριση μελών που υπονοήθηκε πολλές φορές; Καθαρά από περιέργια ρωτάω, αν θέλει κάποιος ας μου πει έστω και με πμ.. Ούτε το όνομά του δε θυμάμαι πλέον, πέρασαν και 7 χρόνια.. 

Πάντως παιδιά οι συναντήσεις μόνο καλό έχουν να προσφέρουν, εγώ αυτό ξέρω και επιμένω, ας ξεκινήσουν έστω και με 2-3 άτομα.

Ως μέλος του ΑΖ ευχαριστώ όλα τα μέλη που σε κάθε πρόβλημα/απορία/συμβουλή είναι πρόθυμα να βοηθήσουν. 

Στο παρόν δε θα σχολιάσω ξανά και συγγνώμη εκ των προτέρων για το άσχετο ερώτημα που υπέβαλα εδώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- Είχε λίγα δώρα...
-  Πάμε να φύγουμε τελείωσε η κλήρωση...

 Αυτές είναι κουβέντες που άκουσα με τα αυτιά μου και όχι μόνο εγώ.

 10 λεπτά μετά το τέλος τις κληρώσεις τα δύο τρίτα των μελών εξανεμίστηκαν.
 Αυτή είναι  η πραγματικότητα,  αυτό   είχε συμβεί στην κοπή της πίτας.
Δεν το σχολιάζω  βγάλτε μόνοι σας τα συμπεράσματά.

 

 Ξέρετε κάτι καμιά φορά ο τίτλος του συντονιστή δεν επιτρέπει να μιλάμε και να φερόμαστε ακραία η να το πω αλλιώς να μιλάμε  κάπως πιο ελεύθερα, και όταν θέλουμε να το κάνουμε αυτό,  τότε λέμε δεν το λέω σαν συντονιστής αλλά σαν μέλος ας προσπαθουμε δηλαδή να διαχωρίσουμε τη θέση μας.  Αυτό όμως έστω και για λίγο δεν αναιρεί τον τίτλο που κουβαλάμε δηλαδή το ότι είμαστε συντονιστές και ότι πρέπει να φερόμαστε σωστά όμορφα και τα λοιπά και τα λοιπά.  

Για αυτό λοιπόν αυτά που θα πω δεν θα μπω στον κόπο να πω ότι τα λέω σαν Χρήστος η συντονιστής, πάρτε το όπως θέλετε ειλικρινά  έχω φτάσει στο αμήν και  έχω αγανάκτηση..., ως εδώ.

 

Θα σας πω κάτι.
Αν νομίζετε οτι ειμαστε αλάθητοι, η ότι δεν πρόκειται  στο μέλλον  να κάνουμε και άλλα λάθη τότες στο καλο αφήστε μας ήσυχους.  

Επίσης αν πιστεύετε ότι εσείς δεν κάνατε λάθη ή δεν θα κάνετε λάθη πάλι αφήστε μας ήσυχους.

 

Εγώ εδώ θέλω να έχω σχέσεις με ανθρώπους που κάνουν λάθη  και συνάμα να συγχωρούν  τα λάθη των άλλων και να προχωρούν μπροστά.  

 

Άτομα που κρατούν κακία  και περιμένουν στη γωνία  να μας την πουν,  δεν τα θέλω στο forum, δεν θέλω να έχω καμία σχέση μαζί τους ας κάνουν τη ζωή τους και ας μας αφησουν, ήχος να πάνε στο καλό.

 

Θέλετε  να επισημάνετε τα λάθη μας, ευχαρίστως να το κάνετε,  θέλετε να μας πείτε πώς μπορούμε να βελτιωθούμε,  ευχαρίστως να το κάνετε,  θέλετε να μας πείτε τι να προσέξουμε ευχαρίστως να το κάνετε.    Λόγια του αέρα  από το πουθενά, αόριστες προτάσεις, αόριστες καταγγελίες,  υπαινιγμοί, ειρωνείες,  και όλες οι συναφείς μουλωχτές προτάσεις  κρατήστε τες για τον εαυτό σας από μας.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Τόσο μένος που ήταν κρυμμένο?.. πρέπει να το δει ειδικός αυτό, κάνει κακό στην υγεία και στους γύρο, τους δηλητηριάζει.

Στο δια τάυτα....
Εγώ δεν βαδίζω με φαντάσματα και πρακτικές του παρελθόντος, είμαι άνθρωπος που του αρέσει να βλέπει μπροστά και γιαυτό το λόγο βρίσκομαι και πάλι εδώ μετά από 4-5 χρόνια απουσίας.
Είμαι εδώ για το χόμπυ, να βοηθήσω νέα μέλη, να φρεσκάρω και να μάθω νέα πράγματα, είμαι εδώ για την παρέα (εικονική και πραγματική), είμαι εδώ για τον καφέ που θα πιούμε μαζί παλιά και νέα μέλη.... τόσο απλά.

Πρόσφατα κάναμε δυο συναντήσεις, η δεύτερη πιο πετυχημένη, με τα άτομα που παραβρέθηκαν να είναι όλα χαρούμενα, να γελάνε, να μοιράζονται εμπειρίες και στο φινάλε και οι 8 να φύγουμε ευχαριστημένοι, η τρίτη ελπίζω να είναι ακόμη καλύτερη και με περισσότερα άτομα.
Εγώ δεν θέλω να τρώω τα φόρουμ με το κουτάλι καθισμένος σ ένα καναπέ και το ψυχρό χρώμα της οθόνης μπροστά μου, θέλω ζεστές αληθινές παρέες και ζεστό καφέ. 

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολους που ασχοληθηκαν μαζι μου,οταν μεγαλωσω πολυ θα ηθελα να γινω σαν εσας.

Link to comment
Share on other sites

stav,εμεις στο aquazone σας αγαπαμε ολους ρε φιλε!Και οταν ερθεις σε καμια μαζωξη ο καφες κερασμενος απο μας.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μιας και καταλάγιασε η μπίχλα και η μούργκα, δεν περνάμε και στο παρασύνθημα να οργανώσουμε καμιά συνάντηση?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Aiolos έγραψε:

Μιας και καταλάγιασε η μπίχλα και η μούργκα, δεν περνάμε και στο παρασύνθημα να οργανώσουμε καμιά συνάντηση?

 

Δεν θα κοψετε πιτα εσεις;

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Sturm έγραψε:

 

Δεν θα κοψετε πιτα εσεις;

τις φλέβες μας θα κόψουμε με αυτα που διαβάσαμε χα χα χα

 

να σου πω, εγω είμαι μέσα αν υπάρξει ενδιαφέρον, έστω λίγοι και καλοί χωρίς δώρα και τέτοια, άλλωστε εδώ πάνω δεν υπάρχουν μαγαζιά που θα ήθελαν να συνεισφέρουν με δωράκια. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...