Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονίκης 24/3


Aiolos

Recommended Posts

Την Κυριακή 24 Μαρτίου και ώρα 11:00, όσοι πιστοί στις συναντήσεις ελάτε να τα πούμε από κοντά και θα χαρούμε να δούμε νέο χομπίστικο αίμα.... όχι όχι δεν θα τους το πιούμε, καφέ θα πιούμε.
Ο χώρος συνάντησης θα ανακοινωθεί σύντομα.

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

...έχετε ένα μήνα μπροστά σας να προγραμματίσετε τον χρόνο σας !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα πλην κάποιου απροόπτου. 

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύω πολύ .......... ζηλεύω πολύ ..........!!!!

Όπως λέει και το άσμα .

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχως δουλευω 6:00-14:00...

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε κάντε το απογευματάκι να φάτε και μεσημεριανό σαν άνθρωποι και μετα χαλαρά χαλαρά να πάτε στην συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε πως βολεύει τους περισσότερους

Στάλθηκε από το Sony Xperia XZ1 χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δηλώστε αν υπάρχει ενδιαφέρον να ξέρουμε πόσοι θα έρθετε, ειδάλλως να πάμε για μπάνιο !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν ο @Χρήστος θα φερει βασιλοπιτα.................... Ερχομαι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπααααααα το πρόγραμμα μου είναι βαρύ και η τσέπες άδειες. Όπως είπα και παλιότερα αν θέλετε προγραματίζουμε κάτι το όμορφο μέσα στον Μάιο προσωπικά θα με βόλευε Σάββατο απο μεσημεράκι για φαί έως καφέ το απόγευμα. Η Κυριακές με είναι δύσκολες γιατί  της Δευτέρες έχω βαρύ πρόγραμμα και απο την Κυριακή το βράδυ πρέπει να προετοιμαστώ.

 

Για Ιούνιο, Ιούλιο, Αύγουστο ούτε με σφαίρες μπορώ, μετά καλό φθινόπωρο ξανά. Φυσικά εσείς δεν θα κάνετε το πρόγραμμα σας με βάση τα δικά μου θέλω και μπορώ αλλά αν σας βόλευε όλους τον Μάιο θα χαιρόμουν πολύ και θα προτιμούσα να τσακίσουμε κοψίδια παρά να πιούμε καφέ.

 

Το γνωρίζω πως για τον Μάιο είναι νωρίς αλλά απο την άλλη έχετε όλοι μπόλικο χρόνο να το προγραματίσεται, όσοι θέλουν για τον Μάιο  ας δείξουν ενδιαφέρων εδώ και αν δούμε πως υπάρχει μαγιά το προχωράμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι παραμεθωριο οποτε θα περιμενω τις φωτογραφιες που θα βγαλετε θελετε δεν θελετε για να απολαυσουμε και εμεις απο μακρια!!

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε βλέπω ενδιαφέρον. Βαγγέλη αν είναι ν δω τα μούτρα σου γίνεται και ευκολότερα. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Μπααααααα το πρόγραμμα μου είναι βαρύ και η τσέπες άδειες. Όπως είπα και παλιότερα αν θέλετε προγραματίζουμε κάτι το όμορφο μέσα στον Μάιο προσωπικά θα με βόλευε Σάββατο απο μεσημεράκι για φαί έως καφέ το απόγευμα. Η Κυριακές με είναι δύσκολες γιατί  της Δευτέρες έχω βαρύ πρόγραμμα και απο την Κυριακή το βράδυ πρέπει να προετοιμαστώ.

 

Για Ιούνιο, Ιούλιο, Αύγουστο ούτε με σφαίρες μπορώ, μετά καλό φθινόπωρο ξανά. Φυσικά εσείς δεν θα κάνετε το πρόγραμμα σας με βάση τα δικά μου θέλω και μπορώ αλλά αν σας βόλευε όλους τον Μάιο θα χαιρόμουν πολύ και θα προτιμούσα να τσακίσουμε κοψίδια παρά να πιούμε καφέ.

 

Το γνωρίζω πως για τον Μάιο είναι νωρίς αλλά απο την άλλη έχετε όλοι μπόλικο χρόνο να το προγραματίσεται, όσοι θέλουν για τον Μάιο  ας δείξουν ενδιαφέρων εδώ και αν δούμε πως υπάρχει μαγιά το προχωράμε.

Το Μαιο ειναι μια χαρα! (και για βασιλοπιτα!) Απλα να ειναι καπου μεχρι 15-20. Μετα παλι εξεταστικη θα πεσει............

Δεν προσεξα οτι 24/03 ειναι Κυριακη.........:(

Link to comment
Share on other sites

αν είναι να πάω εγω και salamander μπορούμε να πιούμε καφέ και εκτός συνάντησης....οπότε ας το ακυρώσουμε, και το βλέπουμε κάποια άλλη στιγμή.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος salamander έγραψε:

Δε βλέπω ενδιαφέρον. Βαγγέλη αν είναι ν δω τα μούτρα σου γίνεται και ευκολότερα. 

Σε αυτό δεν έχεις άδικο, και δεν είναι λίγες η φορές που σκέφτηκα κάτι παρόμοιο.

Εν πάση περιπτώσει αφού η συντριπτική πλειοψηφία δεν θέλει συναντήσεις τότε απλά δεν κάνουμε συναντήσεις, ούτε πίτες ούτε δώρα, δεν βλέπω κανένα νόημα να εκβιάζουμε καταστάσεις. Από την δικιά μου πλευρά δεν θα ασχοληθώ άλλο με της συναντήσεις του ΑΖ στην Θεσσαλονίκη όχι από πείσμα ή γιατί θίχτηκα αλλά σεβόμενος της επιθυμίες της πλειοψηφίας που είναι κατά μιας συναντήσεις.  Δυο χρόνια τώρα προσπαθήσαμε να επαναφέρουμε της συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη και τα αποτελέσματα τα βλέπετε και μόνη σας.

 

Κατά τον Μάιο που σκοπεύω να έρθω θα βγάλω μια ανακοίνωση σαν Χρήστος όχι σαν ΑΖ και όποιος θέλει να κάνουμε κάτι απλά έρχεται έστω και ένας να είναι.

Αυτά που έγραψα είναι δικές μου απόψεις και όχι της ομάδας του ΑΖ το λέω για να διαχωρίσω την θέση μου γιατί ίσος κάποιοι βλέποντας την συντονιστική θέση που έχω στο ΑΖ να νομίζουν πως είναι απόφαση της ομάδας του ΑΖ το τονίζω ξανά είναι καθαρά δικιά μου άποψη και απόφαση.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Χρήστος Για να το διακωμωδήσω πάντως, τυχαίνει και είσαι Αθήνα και έχει συνάντηση και το σκέφτεσαι.

Μη διστάζεις έλα και αν είναι στο παραγγείλουμε εμείς, καφέ θα πιεις πάντως. Δε κάνουμε τέτοια (και αναφέρομαι στην εικόνα).

Αποτέλεσμα εικόνας για σουβλακι καφεσ

 

Έγινε επεξεργασία - asplinnos
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...