Jump to content

black clown


Parasxos

Recommended Posts

ρε παιδια τι ομορφα τα μαυρα κλοουνακια.. αλλα σπανια φερνουν..... καποιος να εχει να μου πει εντυπωσεις?

Link to comment
Share on other sites

@Parasxos 

Θα σε παρακαλούσα να μην κάνεις πολλαπλές δημοσιεύσεις εντός ολίγων ωρών όταν δεν δέχεσαι απάντηση.

 

Τα φόρουμ είναι χώρος χαλάρωσης στον οποίο οι συμμετέχοντες δεν είναι συνδεδεμένοι όλη μέρα και δεν μπορούν πάντοτε να απαντούν άμεσα. :)  

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος bbetta έγραψε:

@Parasxos 

Θα σε παρακαλούσα να μην κάνεις πολλαπλές δημοσιεύσεις εντός ολίγων ωρών όταν δεν δέχεσαι απάντηση.

 

Τα φόρουμ είναι χώρος χαλάρωσης στον οποίο οι συμμετέχοντες δεν είναι συνδεδεμένοι όλη μέρα και δεν μπορούν πάντοτε να απαντούν άμεσα. :)  

Εντάξει ρε παιδιά αλλά τώρα αυτό που πείραξε και έγινε η παρατήρηση;

Link to comment
Share on other sites

έτυχε πρόσφατα να δω από κοντά κλοουνάκια τέτοια αλλά κατάμαυρα...ιδιαίτερα αλλά εμένα προσωπικά δεν με ξετρελαίνουν...τώρα είναι και καθαρά θέμα γούστου βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος dano23 έγραψε:

έτυχε πρόσφατα να δω από κοντά κλοουνάκια τέτοια αλλά κατάμαυρα...ιδιαίτερα αλλά εμένα προσωπικά δεν με ξετρελαίνουν...τώρα είναι και καθαρά θέμα γούστου βέβαια...

Κατάμαυρα με λευκές ρίγες... τέλεια! Καλά Ναι είναι θέμα γούστου αλλά και για την διαφορά με τα άλλα χρώματα!

Link to comment
Share on other sites

αυτά που είδα εγώ σε κατάστημα ήταν τελείως μαύρα..καμία ρίγα λευκή..πολύ σπάνια μάλλον...

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος dano23 έγραψε:

αυτά που είδα εγώ σε κατάστημα ήταν τελείως μαύρα..καμία ρίγα λευκή..πολύ σπάνια μάλλον...

Καλά και αυτά πρέπει να ήταν κόλαση!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν εδώ και καιρό σε μαγαζί τις Αθήνας ζευγάρι midnight percula και νομίζω είναι ακόμα διαθέσιμα...

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 8/4/2019 at 10:24 ΠΜ, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

Υπάρχουν εδώ και καιρό σε μαγαζί τις Αθήνας ζευγάρι midnight percula και νομίζω είναι ακόμα διαθέσιμα...

Τώρα το είδα.. Καλά πήρα ένα ζευγάρι μαύρο άσπρο αλλά και το κατάμαυρο που είπες είναι τέλειο... άραγε θα έχει κανένας τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...