Jump to content

Οκτάγωνη γαριδοτρέλα


panos nts

Recommended Posts

Ωραίες οι φωτό και οι γαριδουλες ακόμα καλύτερες, αλλά ανέβασε μια γενική του ενυδρείου βρε χριστιανέ???

 

 

ΥΓ. Οι γαρίδες σίγουρα δεν υβριδίζουν;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες οι φωτό και οι γαριδουλες ακόμα καλύτερες, αλλά ανέβασε μια γενική του ενυδρείου βρε χριστιανέ[emoji23][emoji23][emoji23]
 
 
ΥΓ. Οι γαρίδες σίγουρα δεν υβριδίζουν;
Υβριδιζουν ναι αλλα δεν με πειρςζει τοσο να βγουν.καθατοαιμα μικρα.. οι μπλε και οι πορτοκαλι υβριδιζουν.. οι crs με τις αλλες οχι, οποτε σχετικα καλα ειμαστε..
Η γενικη του ενυδρειου ειναι αλλη υποθεση γιατι δεν φαινεται τιποτα επειδη ειναι 8γωνο.. απλα τζαμια δεξια αριστερα φαινονται.. χαχα

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραιοςςς!!

Βρεε κρατα blue velvet ή orange για να σου βγουν καθαρόαιμα και να μεινει το χρωμα τους

 

Μια γενικη ετσι για τα τυπικα να μη δουμε δηαλδη; ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιοςςς!!
Βρεε κρατα blue velvet ή orange για να σου βγουν καθαρόαιμα και να μεινει το χρωμα τους
 
Μια γενικη ετσι για τα τυπικα να μη δουμε δηαλδη; [emoji57]
Το ακεφρηκα αυτο ναι απλα πλεον δεν εχω αλλο χωρο και λυπαμαι πολυ να τα δωσω.. εν τελη αν καποια στιγμη δω αυγωμενες κατι θα φτιαξω για να μπορω να ελεγχω και τον πληθυσμο τους μαζι.. ;)
Σαν ομορφια δεν λεει και πολλα αλλα μου αρεσει ετσι πυκνο που ειναι.. ^_^25292dfa9ab8eccb64bda15cc96a97f3.jpg0da68569ec5b73df8fc1dbc9760fb634.jpg

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η χαρά της γαρίδας.:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν μη τι άλλο...πρωτότυπο![emoji106]
 
ΥΓ. Κι έλεγα που τις ξέρω αυτές τις γαρίδες, που τις ξέρω...Άρχισε τις εξαγωγές η Νατ...:hehe:
Μου εχει χτισει το ενυδρειο τι λεμε τωραα ^_^

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος Φρου Φρου έγραψε:

Αν μη τι άλλο...πρωτότυπο!:thumbup:

 

ΥΓ. Κι έλεγα που τις ξέρω αυτές τις γαρίδες, που τις ξέρω...Άρχισε τις εξαγωγές η Νατ...:hehe:

Αυτες οι γαριδες (crs) εχουν πολυ χαμηλο grade(χρωμα) και για αυτο  δεν εχουν μεγαλες απαιτησεις. Γαριδες S grade(που εχουν καλο χρωματακι) δεν θα αντεξουν στο σκληρο νερο...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτες οι γαριδες (crs) εχουν πολυ χαμηλο grade(χρωμα) και για αυτο  δεν εχουν μεγαλες απαιτησεις. Γαριδες S grade(που εχουν καλο χρωματακι) δεν θα αντεξουν στο σκληρο νερο...
Προσθεσα νερο οσμωσης, βεβαια θελει αλλαγη η μεμβρανη δεν λειτουργει οπως θα επρεπε αλλα το νερο ειναι λιγοτερο σκληρο απο οτι ειναι απο την βρυση!

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...