Jump to content

ΨΥΚΤΙΚΟ


saron

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ΠΕΡΙΠΟΥ 500 ΕΥΡΩ.

ΒΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ(ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ) ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ,50 CM ΣΩΛΗΝΑ,ΚΑΙ ΜΙΑ

ΑΝΤΛΙΑ ΝΕΡΟΥ ΤΩΝ 450 ΛΙΤΡΩΝ,ΕΝΩΣΕ ΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΨΥΚΤΙΚΟ ΣΟΥ!

ΑΝ ΘΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΥΞΗ ΒΑΛΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΚΙ 120ΜΜ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΙΠΟΥ 500 ΕΥΡΩ.

ΒΡΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ(ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ) ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ,50 CM ΣΩΛΗΝΑ,ΚΑΙ ΜΙΑ

ΑΝΤΛΙΑ ΝΕΡΟΥ ΤΩΝ 450 ΛΙΤΡΩΝ,ΕΝΩΣΕ ΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΨΥΚΤΙΚΟ ΣΟΥ!

ΑΝ ΘΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΨΥΞΗ ΒΑΛΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΚΙ 120ΜΜ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Καταλαβαίνεις τι προτείνεις????

Αυτό θα ζεστάνει περισσότερο το νερό! Και αν βάλει και ανεμιστηράκι θα το ζεστάνει ακόμα πιο γρήγορα!

Επίσης θα κινδυνέψουν τα ψάρια γιατί τα ψυγεία αυτοκινήτων δεν είναι και τόσο ανοξείδωτα. Χαζοί είναι που βάζουν τιτάνιο στα ψυκτικά ενυδρείου?

Link to comment
Share on other sites

η λυση που προταθηκε απο τον chrisb το καλυτερο που μπορει να κανει ειναι να φερει το νερο του ενυδρειου μας στην θερμοκρασια που ειναι ο αερας στον περιβαλοντα χωρο

εαν εκει που μπει το ψυγειο εχει κλιματισμο τοτε σιγουρα θα μειωσει την θερμοκρασια πολυ πιο γρηγορα απο οτι εαν περιμεναμε να μειωθει απο μονη της εξαιτιας του κλιματισμου, εαν δεν εχει και η θερμοκρασια δωματιου ειναι 33 βαθμους πχ τοτε και το νερο του ενυδρειου θα τεινει να φτασει τους 33

δεν την θεωρω καλη λυση

Καταλαβαίνεις τι προτείνεις????

Αυτό θα ζεστάνει περισσότερο το νερό! Και αν βάλει και ανεμιστηράκι θα το ζεστάνει ακόμα πιο γρήγορα!

Επίσης θα κινδυνέψουν τα ψάρια γιατί τα ψυγεία αυτοκινήτων δεν είναι και τόσο ανοξείδωτα. Χαζοί είναι που βάζουν τιτάνιο στα ψυκτικά ενυδρείου?

Link to comment
Share on other sites

η λυση που προταθηκε απο τον chrisb ...

Μα δεν το πρότεινα εγώ... το αντίθετο μάλιστα.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη εχεις δικιο

μπερδεψα λιγο τα quote

πως κανω edit το αρχικο κειμενο μου;

Μα δεν το πρότεινα εγώ... το αντίθετο μάλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...