Jump to content

Καλησπέρα στην ομάδα


Recommended Posts

Καλησπέρα στην ομάδα,
Είμαι καινούργια εδώ και θα ήθελα να μάθω άμα κάποιος γνωρίζει που θα μπορούσα να προμηθευτώ καλλιέργειες grinal & microworms ευχαριστώ! Επίσης θα με ενδιέφεραν διάφορα φυτά για χάρισμα η ανταλλαγή σε οποίον περισσεύουν ευχαριστώ. Έχω και εγώ κάποια σαλιγκαράκια malesya και μερικά φυτά να δώσω σε οποίον ενδιαφέρετε.Θα με ενδιεφερε πολυ το φυτο Hydrocotyle tripartita & μια abunia nana και λίγο duck weed,java moss θα ήταν επιθυμητό.

Έγινε επεξεργασία - Надежда Соломянюк
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Надежда Соломянюк έγραψε:

Καλησπέρα στην ομάδα,
Είμαι καινούργια εδώ και θα ήθελα να μάθω άμα κάποιος γνωρίζει που θα μπορούσα να προμηθευτώ καλλιέργειες grinal & microworms ευχαριστώ! Επίσης θα με ενδιέφεραν διάφορα φυτά για χάρισμα η ανταλλαγή σε οποίον περισσεύουν ευχαριστώ. Έχω και εγώ κάποια σαλιγκαράκια malesya και μερικά φυτά να δώσω σε οποίον ενδιαφέρετε.Θα με ενδιεφερε πολυ το φυτο Hydrocotyle tripartita & μια abunia nana και λίγο duck weed,java moss θα ήταν επιθυμητό.

Αν εισαι Αθηνα, ρωτησε τα παιδια, που θα πανε αυριο στ συναντηση, αν μπορει καποιος να φερει.

Εχω αυτα, που ζητας, αλλα ειμαι μακρια.....

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
 
56 minutes ago, natateo said:
ευχαριστώ πάρα πολύ θα δω άμα μπορώ να πάω

 

Έγινε επεξεργασία - Надежда Соломянюк
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, και καλώς ήρθες στην παρέα μας,

Δυστυχώς δεν έχω κάτι από αυτά που ψάχνεις :( , αλλά μου περισσεύει echinodorus red diamond.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω κάποια από τα είδη που ψάχνεις και ενδιαφέρομαι για ανταλλαγή αν υπάρχει κάποιο φυτό που δεν έχω.

Στείλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, asplinnos said:

Γεια σου, και καλώς ήρθες στην παρέα μας,

Δυστυχώς δεν έχω κάτι από αυτά που ψάχνεις :( , αλλά μου περισσεύει echinodorus red diamond.

Καλησπερα,ευχαριστω παρα πολυ,θα με ενδιαφερε να το δοκιμασω και αυτο.Θα ηθελες κατι για ανταλλαγη; Στειλε μου πμ αμα ειναι να μιλησουμε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Master Gee said:

Καλησπέρα, έχω κάποια από τα είδη που ψάχνεις και ενδιαφέρομαι για ανταλλαγή αν υπάρχει κάποιο φυτό που δεν έχω.

Στείλε μου πμ.

Καλησπερα,σας στελνω πμ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...