Jump to content

Χτυπημένο green terror


dimitris1981

Recommended Posts

Καλησπέρα,γυρίζοντας σήμερα στο σπίτι είδα το ένα green terror χτυπημένο πολύ,αμέσως το έβγαλα εκτός ενυδρείου γιατί συνέχιζαν να το χτυπάνε,τι πρέπει να κάνω τώρα;ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Δημήτρη, γενικά αν μπορούσες να δώσεις λίγες πληροφορίες παραπάνω θα βοηθούσε, τώρα όσον άφορα το ψάρι, αν αυτό είναι ένα φαινόμενο που το παρατηρείς συχνά τότε μάλλον η ψαροσύνθεση σου δεν είναι και πολύ καλή  είτε γιατί τα άλλα ψάρια είναι πολύ πιο επιθετικά είτε γιατί είναι πολύ πιο μεγάλα. Εγώ στη θέση σου θα το έβαζα σε ένα άλλο ενυδρείο τουλάχιστον μέχρι να αναρρώσει λίγο ή αγγελία να φεύγει γιατί αργά ή γρήγορα μπορεί να στο σκοτώσουν ή να πάθει καμιά μόλυνση αν έχει πληγές στο σώμα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά!? Περιμενουμε feed back!?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν τα κατάφερε,το θέμα μου είναι όμως γιατί το χτύπησαν;ήταν από την αρχή όλα μαζί,δεν είχαν δείξει κάτι περίεργο,στο ενυδρείο μέσα είχα άλλο ένα green terror δυο τζακ ντεμπσι δυο Thorichthys meeki κ ένα σεβεριουμ

Link to comment
Share on other sites

Πόσα λίτρα είναι το ενυδρείο ?

Link to comment
Share on other sites

Το μέγεθος του ενυδρείου είναι επαρκές, (δεν ξέρω  βέβαια τη διαμόρφωσή του) οι κιχλίδες όμως είναι ψάρια με  "ταμπεραμέντο"  και πολλές φορές απρόβλεπτες. Δυστυχώς δε υπάρχει απάντηση στο ερώτημα σου τι έφταιξε. Οπότε απλά συνεχίζεις.:)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...