Jump to content

Το γεγονος ειναι ...


Caesars

Recommended Posts

... οτι ΔΕΝ ειχα αρκετα γατακια. Κατι ακουσα και για Ιερο Γατοπολεμο μεταξυ Περιστεριου και Μanchester, φοβηθηκα. Και πηρα τα εξης κουκλακια: 4 L147 (ηταν αστεγα τα κακομοιρα). Οι Ernesto, Flowers και Daniel ειναι αρσενικοι. Την Madam την εχω βγαλει φωτο απο κοιλια για να φαινονται τα αυγα. Τον Daniel τον πηρα κατα λαθος, οπως τον κυτταξα στο μαγαζι νομιζα οτι ειναι κοριτσακι, αλλα οταν ηρθα σπιτι παρατηρησα οτι εβγαζε μουστακια :blush:. 4 L262 (ως τετοια ηρθανε, δεν τα εχω τσεκαρει ακομα) και ωρισμενα πολυ μωρα L183 τα οποια ομως μαλλον δεν πανε καλα επι του παροντως. Η θηλυκια L147 ειναι γεματη αυγα ... ετσι για να συμπληρωθουν οι εγκυμονουσες του ενυδρειου (6 εχω μετρησει εγω, ζωη ναχουνε). Θαυμαστε τους.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μαρίνα, πάντα τέτοια!

Να σου ζήσουν τα πριν άστεγα - νύν στεγασμένα! :blush:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια, παντα τετοια, και στα δικα σας! :blush:

Link to comment
Share on other sites

... οτι ΔΕΝ ειχα αρκετα γατακια. Κατι ακουσα και για Ιερο Γατοπολεμο μεταξυ Περιστεριου και Μanchester

Είναι όλα τους πανέμορφα! Να σου ζήσουν!!

Για να δούμε την απάντηση και απο τον άλλο Γατομάχο... Θα περάσει έτσι αναπάντητη η πρόκληση άραγε;

:hysterical::blush:

Link to comment
Share on other sites

Είναι όλα τους πανέμορφα! Να σου ζήσουν!!

Ευχαριστω :thumbup: νασαι καλα!

Για να δούμε την απάντηση και απο τον άλλο Γατομάχο... Θα περάσει έτσι αναπάντητη η πρόκληση άραγε;

:icon_dance:  :rasp:

5303[/snapback]

Προκληση? Ποτε, εχουμε κανει ομαδα! :blush: Αφου καλε ο ετερος Γατοφιλος μου εχει βρει ηδη 7 γατακια να προσθεσω στη συλλογη μου. Αλλα εγω να δεις τι του βρηκα ..... :blush::hysterical::blush:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...