Jump to content

Συνάντηση - κοπή πίτας στην Βόρεια Ελλάδα 2020


Χρήστος

Recommended Posts

Ήρθε ο καιρός να κάνουμε και εμείς μια ταπεινή συνάντηση - κοπή πίτας στην Βόρεια Ελλάδα.

Πάντοτε ήμασταν λίγοι αλλά αυτό δεν μας εμπόδισε ούτε μας αποκαρδίωσε να συνεχίσουμε της συναντήσεις μας και να τα λέμε.

Όποιος θέλει να έρθει στην παρέα μας παρακαλώ ας μας το δηλώσει εδώ και αυτό γιατί απο την συμμετοχή σας θα εξαρτηθεί το που θα γίνει η συνάντηση.

Το σίγουρο είναι ότι θα γίνει στην Θεσσαλονίκη το Σάββατο 11 Γενάρη ΄΄η την Κυριακή 12 Γενάρη, ότι βολεύει καλύτερα στην πλειοψηφία.

Θα περιμένουμε την ενδεχόμενη συμμετοχή έως της 5/1/20 ώστε να μπορέσουμε να κλείσουμε εγκαίρως τον χώρο όπου θα γίνει η συνάντηση.

 

ΥΓ

Επειδή διαβάσατε πίτα ίσος να πήγε το μυαλό σας σε κάποιο δωράκι. Όσοι σκοπεύεται να έρθετε για δωράκια μην έρχεστε δεν θα έχουμε τίποτα για δώρο εκτός το κέφι της παρέας μας.

  • Like 2
  • love 3
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα για Κυριακή,γιατί δεν ξέρω αν προλαβω με την δουλεια το Σαββατο..

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορω και την Κυριακη και το Σαββατο

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Και γω μέσα.

  • love 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 8 ώρες, το μέλος Νίκος Μπακάλης έγραψε:

Τελικά πότε θα γίνει η συνάντηση;

Μέχρι τις 5 του μηνα περιμένουμε εάν υπάρχει άλλη άποψη και αν όχι τότε την μέρα που μπορούνε οι περισσοτεροι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

όπως διαφαίνεται κατά 90% η συνάντηση θα γίνει Κυριακή 12 του Γενάρη,

Επειδή κάποιοι θα έρθουν απο μακριά και για να μπορέσουν να φύγουν εγκαίρως λέμε να γίνει στις 16:00 η συνάντηση. Αν κάποιους θέλει λίγο ποιο νωρίς η λίγο ποιο αργά δεν υπάρχει πρόβλημα.. Περιμένουμε έως και την Κυριακή την συμμετοχή σας.

Link to comment
Share on other sites

Θα θελα να έρθω να σας γνωρίσω προσωπικά και βλέπω αρκετές παρουσίες του φυτεμένου αλλά δυστυχώς είναι αρκετά τα 500 χιλιομετράκια.
Καλή χρονιά καρντάσια και οι λοιποί περίοικοι του Winterfell?
 

  • Like 1
  • love 2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κοντεύει η ώρα να κάνουμε την συνάντηση μας - κοπή πίτας- χωρίς δώρα - στην Θεσσαλονίκη.!!!

 

Κυριακή 12/01/2020 ώρα 4μμ

 

Όπως και κάθε χρόνο έτσι και φέτος είμαστε λίγοι, βλέποντας τα λίγα άτομα ο Ορέστης @salamander μας έκανε την πρόταση και την τιμή να κάνουμε την συνάντηση μας στο σπίτι του (μας χωράει όλους) θα είναι μια διαφορετική συνάντηση ποιο πριβε και οικία (αφού θα είναι σε σπίτι) και πιστεύω πως θα περάσουμε άψογα. Δεν χρειάζεται να φέρεται κάτι πλην την αγαπημένη σας γεύση πατάκια :) , Θα έχει άφθονο νερό βρύσης και ένα πανέμορφο ενυδρείο για χάζεμα, (νομίζω πως θα ψηθούν κάποιοι να κάνουν θαλασσινό).

 

Πέρα απο την πλάκα δεν χρειάζεται να φέρεται κάτι, (όχι ότι είναι απαγορευτικό). 

Για λόγους προστασίας του Ορέστη δεν θα ήθελα να δημοσιεύσω την διεύθυνση του δημόσια. Όποιος πραγματικά θέλει να έρθει ας με ενημερώσει με πμ να του στείλω την ακριβή διεύθυνση με πμ.  Αν δεν γνωρίζεται 100% αν θα έρθετε και αποφασίσετε την τελευταία στιγμή με ένα τηλ σε εμένα (6936051083) θα σας δώσω την διεύθυνση.

 

Απλά προς κατατόπιση το σπίτι του Ορέστη είναι κάπου στην Κάτω Τούμπα.

 

ΥΓ 1 μην διστάζετε να έρθετε κανείς μας δεν έχει πάει για αυτό μην αισθάνεστε άβολα, όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε.

ΥΓ 2 παρακαλώ όσοι ήσαστε σίγουροι ότι θα έρθετε ενημερώστε μας όσο γίνεται νωρίτερα για ευνόητους λόγους.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος panos nts έγραψε:

Θα φέρω γλυκά η κάνα σκληρό κοραλί αναλόγως τι θέλει ο @salamander χαχαχ

Φιλαρακι έλα με καμιά μπύρα χαχαχα

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος salamander έγραψε:

Φιλαρακι έλα με καμιά μπύρα χαχαχα

Έγινε!

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος salamander έγραψε:

Φιλαρακι έλα με καμιά μπύρα χαχαχα

Russian vodka;;;;;  ή μονο μπυρες; :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω

  • Like 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Κυρίες κ κύριοι καλα να περάσετε!Δυστυχώς θα δουλεύω απο τις 2 εως τις 10 το βραδυ οπότε ατυχησα...Που θα πάει...θα βολέψει!

  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παληκαρια,και του χρονου με υγεια!Ευγε κ στον οικοδεσποτη!!!

  • Like 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε παιδιά!

Και του χρόνου!

ΕΝΥΔΡΕΙΑΡΑ!!!!!!

  • Like 2
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους, πολλούς χαιρετισμούς και να το συνεχίσετε. Όσο για το ενυδρειο απλά γ@μ@ει.Να μην ξεχάσω και το σκύλο ο οποίος είναι κουκλί! 

  • Like 2
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-122:

Μόλις τώρα, το μέλος niknik έγραψε:

Όσο για το ενυδρειο απλά γ@μ@ει.Να μην ξεχάσω και το σκύλο ο οποίος είναι κουκλί! 

 Εμένα πάλι κάτι μου λέει ότι ισχύει το αντίστροφο...:P

  • Like 1
  • Haha 2
  • love 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...