Jump to content

Στήσιμο πέτρας για νταμάρι


GVC

Recommended Posts

Καλησπέρα κοινότητα και Χρόνια Πολλά! Μια ερωτησούλα. Θέλω να στήσω δύο νταμάρια σε ένα νέο ενυδρείο. από το petshop, έπεσε μια ιδέα, που ναι μεν μου ακούγεται έξυπνη, αλλά θα ήθελα άποψη από πιο έμπειρους. Ο τυπάς μου πέταξε να στήσω το νταμάρι όπως θέλω και να δέσω τις πέτρες μεταξύ τους με ενυδρειακή κόλλα ή σιλικόνη. Το έχει δοκιμάσει κανείς σας;;

Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος GVC έγραψε:

Καλησπέρα κοινότητα και Χρόνια Πολλά! Μια ερωτησούλα. Θέλω να στήσω δύο νταμάρια σε ένα νέο ενυδρείο. από το petshop, έπεσε μια ιδέα, που ναι μεν μου ακούγεται έξυπνη, αλλά θα ήθελα άποψη από πιο έμπειρους. Ο τυπάς μου πέταξε να στήσω το νταμάρι όπως θέλω και να δέσω τις πέτρες μεταξύ τους με ενυδρειακή κόλλα ή σιλικόνη. Το έχει δοκιμάσει κανείς σας;;

 

 

Το κάνουν κάποιοι αν όμως θα θέλεις να κάνεις μια αλλαγή η να βγάλεις κάποιες πέτρες για να πιάσεις κάποιο ψάρι τι θα κάνεις? 

Έγινε επεξεργασία - tkalamat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με προλαλησαντα,!! Αν στησεις σωστα  δεν εχεις θεματα πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ρίξε μια ματιά στο δικό μου δεν έχω κολλήσει καμία.https://www.aquazone.gr/forums/forums/topic/109885-840210-%CF%83%CE%B1%CE%BC%CF%80/?page=2&tab=comments#comment-1231209

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κολλήσεις τις πέτρες. Αν πχ θέλεις να αλλάξεις το στήσιμο ή αν κάποιο ψάρι πεθάνει,τι θα κάνεις;

Στήσε σωστά ,βάλε πρώτα κάποιες πέτρες κάτω και ρίξε μετά άμμο,θα δέσει καλύτερα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! οκ ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Με καλύψατε πλήρως!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...