Jump to content

Καθρεφτίσμος


Recommended Posts

Καλησπερα σας,αγορασα ενα ενυδρείο, αλλα εχω την αισθηση οτι εχω χασει την "οπτικη επικοινωνια" με τα ψαρια και οτι απο μεσα καφρεφτιζει...ειναι διαρκωε κολλημενα στο τζαμι ενω στη παλια γυαλα ειχαν διαφορετικες κινησεις πχ κυνηγητο. Μηπως ειναι ενοχλητικα γι αυτα ο καφρεφτισμος. Επισης δεν ακολουθουν το δσχτυλο μου οπως πριν. Ειναι θεμα προσαρμογης ή λαθος ενυδρειο πηρα;

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να βάλεις ένα βιντεάκι να τα δούμε?

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο συμβαίνει και σε μενα αλλα μονο όταν εχω αναμμένες τις λάμπες του ενυδρείου, μαζεύονται ολα σε μια γωνία.
Κάπου διάβασα οτι ισως φταίει το σκουροχρωμο backround χωρίς να ξέρω αν ισχύει


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στην περιπτωση του @Thanosde εχω την εντυπωση οτι κατι τα ενοχλει πιθανον σχετικα με τον φωτισμο...Μηπως ειναι πολυ δυνατος??

 

@Maria Tsintari Πριν ποσο καιρο εκανες την μεταφορα???Αλλαξες και θεση το ενυδρειο?


Φωτο και στις δυο περιπτωσεις θα βοηθουσε να εχουμε και εμεις μια εικονα...

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

Στην περιπτωση του @Thanosde εχω την εντυπωση οτι κατι τα ενοχλει πιθανον σχετικα με τον φωτισμο...Μηπως ειναι πολυ δυνατος??

 

@Maria Tsintari Πριν ποσο καιρο εκανες την μεταφορα???Αλλαξες και θεση το ενυδρειο?


Φωτο και στις δυο περιπτωσεις θα βοηθουσε να εχουμε και εμεις μια εικονα...

πριν 6 ώρες, το μέλος rastaman έγραψε:

Στην περιπτωση του @Thanosde εχω την εντυπωση οτι κατι τα ενοχλει πιθανον σχετικα με τον φωτισμο...Μηπως ειναι πολυ δυνατος??

 

@Maria Tsintari Πριν ποσο καιρο εκανες την μεταφορα???Αλλαξες και θεση το ενυδρειο?


Φωτο και στις δυο περιπτωσεις θα βοηθουσε να εχουμε και εμεις μια εικονα...

Αλλαξα και θεση γιατι τα ειχα σε γυαλα πανω στο μπαρ και τωρα τα εβαλα σε πριζα κοντα...ναι θ ανεβασω φωτο και βιντεο να τα δειτε...

 

On 17/1/2020 at 8:12 ΜΜ, το μέλος Maria Tsintari έγραψε:

Καλησπερα σας,αγορασα ενα ενυδρείο, αλλα εχω την αισθηση οτι εχω χασει την "οπτικη επικοινωνια" με τα ψαρια και οτι απο μεσα καφρεφτιζει...ειναι διαρκωε κολλημενα στο τζαμι ενω στη παλια γυαλα ειχαν διαφορετικες κινησεις πχ κυνηγητο. Μηπως ειναι ενοχλητικα γι αυτα ο καφρεφτισμος. Επισης δεν ακολουθουν το δσχτυλο μου οπως πριν. Ειναι θεμα προσαρμογης ή λαθος ενυδρειο πηρα;

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος Maria Tsintari έγραψε:

Ναι αμε θ ανεβασω ...αυριο να δειτε

 

1579438925575-1758272885.jpg

15794389467301719321107.jpg

Έγινε επεξεργασία - Maria Tsintari
Εδω απεικονιζεταινο αντικατοπτρισμος...
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...