Jump to content

Betta splendens halfmoon plakat 'Galaxy Koi'


Husky_Jim

Recommended Posts

Είπα να βγάλω καμιά φωτό.... Δέν είναι και η καλύτερη, αλλά πέρνετε μια ιδέα για το ψάρι... 

IMG_20200126_161530.jpg

  • Like 7
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Και η μελλοντική του σύζηγος.... 

IMG_20200126_164214.jpg

  • Like 3
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

:wub: Τί όμορφα που είναι και τα δύο!

Τώρα θα φταίω να δώσω τα παλιοραμιρεζι και να πάρω ένα τέτοιο κουκλί;

Να τα χαίρεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ άσχημα ψαρια!!

Θα έρθω να τα πάρω εγω για να σε απαλλάξω από την ασχήμια τους!!

 

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Απίθανα χρώματα, μονομάχο με τέτοιο χρώμα δεν έχω ξαναδεί. Είναι σπάνιοι στην Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος ManosA έγραψε:

Απίθανα χρώματα, μονομάχο με τέτοιο χρώμα δεν έχω ξαναδεί. Είναι σπάνιοι στην Ελλάδα?

 

Ναι δέν υπάρχουν και ακόμα και να βρείς δέν θα βρείς θηλυκά.Αυτά τα έφερα απο εξωτερικό

Link to comment
Share on other sites

Θυληκό δεν θα βρεις, αρσενικό έχω δει αλλά γενικά σε κακή κατάσταση. Φαντάζομαι στα ενυδρεία μας επανέρχονται. 

Προσωπικά παραπάνω από δύο χρώματα σε μονομάχο δεν μ αρέσει αλλά ο δικός σου είναι όμορφος. Αν επιτρέπεται πόσο σου πήγε το ψάρι γιατί μεταφορικά γνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 26/1/2020 at 7:02 ΜΜ, το μέλος panagiotis_dms έγραψε:

Θυληκό δεν θα βρεις, αρσενικό έχω δει αλλά γενικά σε κακή κατάσταση. Φαντάζομαι στα ενυδρεία μας επανέρχονται. 

Προσωπικά παραπάνω από δύο χρώματα σε μονομάχο δεν μ αρέσει αλλά ο δικός σου είναι όμορφος. Αν επιτρέπεται πόσο σου πήγε το ψάρι γιατί μεταφορικά γνωρίζω.

 

Καλημέρα Παναγιώτη.Δέν είχα δεί την απάντηση σου και σήμερα που έψαχνα τα θέματα το είδα.

Το ζευγάρι πήγε στα 80 ευρώ και το έφερα μόνος μου στις αποσκευές.Αλλιώς με τα μεταφορικά θα πήγαινε πολύ παραπάνω...Βέβαια για να τα λέμε όλα η KLM έχασε την βαλίτσα μου και την βρήκα μετά από 2 ημέρες, όμως το πολύ καλό πακετάρισμα που έχω μάθει και κάνω σε συνδυασμό με τα 72 ωρών heatpack που είχα βάλει με έκαναν να μην έχω καθόλου απώλειες.

 

Ακόμα δέν έχω αξιωθεί να τα βάλω μαζί....Αύριο πέρνω κάτι υλικά για τον τοίχο που θα μπεί το rack με τα ενυδρεία οπότε λογικά την επόμενη εβδομάδα θα μπούν μαζί για breeding.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Πολύ καλά σου πήγε αν και δεν γνωρίζω σε τι τιμή παίζουν τα koi. Πάντως για 80 ζευγάρι πρέπει να πρόκειται για καλή ποιότητα.

 Όπως τα υπολογίζω χοντρικά πρέπει να γλίτωσες γύρω στα 70 ευρώ. Απώλειες ούτε εγώ είχα κάποια απλά την τελευταία φορά πήρα αμμωνία από περιέργεια. Τι το ήθελα...:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...