Jump to content

Νέο betta tank 60 λίτρων


k antonis37

Recommended Posts

Στο χώρο εργασίας μου διατηρούσα το συγκεκριμένο ενυδρείο το οποίο φιλοξενούσε κοχυλοψαρα απ τη λίμνη Tanganyika....Λόγω 48ωρης βλάβης στην ηλεκτροδότηση του κτιρίου όπου βρισκόταν το ενυδρείο και λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών συνέβη το μοιραίο...:rip: Έτσι λοιπόν το ενυδρείο ξεστηθηκε και ξαναστηθηκε με σκοπό να φιλοξενήσει τα μονομαχακια που έχω δικής μου αναπαραγωγής και το αποτέλεσμα είναι αυτό.....Ελπίζω να σας αρέσει....!!!!

IMG_20200120_202256.jpg

IMG_20200120_202610.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο, ειδικά για χώρο εργασίας. Δυστυχώς δεν μου εμφανίζει σε καλή ανάλυση τις φωτογραφίες. Πόσα έχεις μέσα;

Link to comment
Share on other sites

πριν 46 λεπτά, το μέλος bbetta έγραψε:

Πολύ όμορφο, ειδικά για χώρο εργασίας. Δυστυχώς δεν μου εμφανίζει σε καλή ανάλυση τις φωτογραφίες. Πόσα έχεις μέσα;

Χαιρομαι που σου άρεσε.....Οι φωτογραφίες είναι από λίγο παλιό κινητό και γι αυτό δεν είναι καλές...Με την πρώτη ευκαιρία θα βγαλω κι άλλες...Τα μικρά είναι 3...Μόλις αρχίσει να φαίνεται το φύλο τους θα μείνει 1 αρσενικό της αρεσκειας μου εάν όμως είναι όλα θηλυκά πάμε για betta sorority....!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα στημένο. Το μπλε κυκλάκι πάνω αριστερά τι είναι;

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος George K έγραψε:

Πολύ όμορφα στημένο. Το μπλε κυκλάκι πάνω αριστερά τι είναι;

Χαιρομαι που σου άρεσε το στησιμο....!!!Εκείνο το μπλε είναι σωλήνας ώστε η έξοδος του φίλτρου να πηγαίνει στο πλαινο τζαμί και να μην υπάρχει δυνατή ροή μέσα στο ενυδρείο....Προεχουν οι απαιτήσεις των ψαριών σε σχέση με το αισθητικό κομμάτι.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τελικά έχουμε 3 θηλυκά.....!!!!;)

Μερικές φωτο απ την εξέλιξη του ενυδρειου :

 

IMG_20200304_102521.jpg

IMG_20200304_102550.jpg

IMG_20200304_102618.jpg

  • Like 5
  • love 2
Link to comment
Share on other sites

Ομορφη αναπτυξη φυτων, το κανει πολυ φυσικο. Καλη συνεχεια στο ενυδρειο και τα ψαρακια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οντως δείχνει πολύ φυσικό!

Να χαίρεσαι τις κυρίες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε πολύ όμορφο σπιτικό για τα betta σου. Περιμένουμε και νέες φωτογραφίες.

Αντε και με ένα καλό γαμπρό για τις κυρίες.:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...