Jump to content

Τροπικό ενυδρειο


Recommended Posts

Γεια σας! Ειμαι καινουρια και θα ηθελα να μου προτείνετε τι ψαράκια να βαλω στο ενυδρείο μου δεν εχω προλάβει να παρω τον εξοπλισμό αλλα εχω μεσα ενα χρυσόψαρο σουμπουνκιν ενα αλμπινο γατοψαρο. Το ενυδρείο που εχω δεν ειναι πολυ μικρό ειναι γύρω στα 30-40 λίτρα. Γνωρίζω απο ψαράκια και ενυδρεία αλλα θα ηθελα και τη γνωμη σας γιατι ποτε δεν σταματάμε να μαθαίνουμε! image.thumb.jpg.9b596ca03489f1dd21f2c7058f35a675.jpg

Έγινε επεξεργασία - Neria Zafiriou
Πρόσθεσα μια προταση
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φαίνονται πολύ λίγα τα λίτρα σου για τα ψάρια αυτά. Και τι εννοείς δεν έχεις πάρει εξοπλισμό?

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Neria Zafiriou έγραψε:

Γνωρίζω απο ψαράκια και ενυδρεία αλλα θα ηθελα και τη γνωμη σας γιατι ποτε δεν σταματάμε να μαθαίνουμε! 

Το ενυδρειο σου ειναι ακαταλληλο για να να φιλοξενήσει ψαρια ή καποιο αλλο ζωντανο. Αν θελεις να μαθεις..... διαβασε εδω-

και εδω-

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Neria Zafiriou έγραψε:

Δεν εχω παρει φίλτρα και τετοια

Όπως σου είπα και η natateo πρέπει να διαβάσεις πολύ να φτιάξεις το ενυδρείο σου δεν γίνεται να είναι χωρίς φίλτρο και πολλά άλλα. Τα ψάρια δεν θα ζήσουν έτσι όπως είναι τώρα

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι αλλά η εμφάνιση του ενυδρείου και όσα μας είπες δείχνουν ότι δεν έχεις διαβάσει ούτε τα βασικά.

Άρα ξεκινάς από κει και χωρίς βιαστικές κινήσεις.. ότι απορία έχεις ρωτάς.

Καλό είναι τα ψάρια να χαριστούν ή να επιστραφούν από κει που τα πήρες πριν είναι πολύ αργά..

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tsala έγραψε:

Καλό είναι τα ψάρια να χαριστούν ή να επιστραφούν από κει που τα πήρες πριν είναι πολύ αργά..

+10000

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...