Jump to content

Κούπες Aquazone -2020-


Husky_Jim

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

 

Εκτός από τα μπλουζάκια:

Θα τυπώσουμε και κούπες!

 

Τα χρώματα θα είναι άσπρο καθώς και μαύρο με το λογότυπο να εμφανίζεται μόλις η κούπα ζεσταθεί! :)

Κούπα Άσπρη: 5€

Κούπα που αλλάζει χρώμα: 6€

Παράδειγμα:

Mug.png

 

Τι πρώτες 10 + 10 θα τις έχουμε στην συνάντηση του Σαββάτου, οπότε όποιος θέλει να γράψει για να παίρνει προτεραιότητα!

 

Μπορούμε να τυπώσουμε και τελείως μαύρες, όπως η δικές μου, αλλά η τιμή θα είναι πάνω απο 10€ λόγο της ιδιαιτερότητας του χρώματος.Άν κάποιος θέλει όμως να το γράψει και ανάλογα την ζήτηση θα δούμε τί θα κάνουμε...

Μαύρες:

IMG_20200204_150704.thumb.jpg.bd1173635187507316caeebc109a1148.jpgIMG_20200204_150720.thumb.jpg.a2bbbbb98e4ae8be3b4401843ae86b42.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία που αλλάζει χρώμα εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος niknik έγραψε:

Μαύρη με λογότυπο μια. 

 

Νίκο όπως έγραψα μαύρες θα παρουμε μονο αν μαζευτούν άτομα μιας και το κόστος είναι μεγάλο. Οπότε γράψε άν θές Άσπρη ή Μαύρη που αλλάζει χρώμα και "εκδήλωση ενδιαφέροντος" για την μαύρη για να δούμε πόσοι θέλουν!

Αυτό υσχύει για όλους φυσικά. 

Link to comment
Share on other sites

1 άσπρη 

1 μαύρη 

Αν δεν βγει η μαύρη μια που να αλλάζει χρώμα!

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Husky_Jim έγραψε:

 

Νίκο όπως έγραψα μαύρες θα παρουμε μονο αν μαζευτούν άτομα μιας και το κόστος είναι μεγάλο. Οπότε γράψε άν θές Άσπρη ή Μαύρη που αλλάζει χρώμα και "εκδήλωση ενδιαφέροντος" για την μαύρη για να δούμε πόσοι θέλουν!

Αυτό υσχύει για όλους φυσικά. 

Το κατάλαβα, εννοώ μια που αλλάζει χρώμα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια μαύρη που να αλλάζει χρώμα και εγω!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θέλω και εγώ 2 κούπες που αλλάζουν χρώμα και μια κανονικη

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά!

Τώρα που ξεμπερδέψαμε με πίτες, χαρταετούς και ταραμοσαλάτες, καιρός να συνεχίσουμε τις παραγγελίες!

 

Όσοι έχετε παραγγείλει, τα πράγματα σας έχουν έρθει, και θα επικοινωνήσω μέσα στο ΣΚ για να κανονίσουμε παραλαβή/αποστολές/κτλ.

 

Όσοι δέν έχετε παραγγείλει γράψτε το ή στείλτε μου π.μ.!!!!  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Οι κούπες είναι εκπληκτικές και ειδικά οι μαύρες που έχω ψαρώσει πολύ κόσμο ! Πολύ ωραία ιδέα Δημήτρη, Επίσης να κάνω μια παρατήρηση για τα μπλουζάκια είναι και αυτά πολύ καλα απλά την επόμενη φορά να ψαχτείτε και μεταξοτυπία. Μπορεί να είναι πιο ακριβά αλλά δεν παθαίνουν τίποτα με πλυντήριο - σίδερο. Επίσης κάνα mousepad ! 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...