Jump to content

Recommended Posts

776793632_.thumb.jpg.529f0edf76a82f590d742b99464649ce.jpg

  • Like 3
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ!!

 

Σε 3 μέρες πάω Νότια Ιταλία, χαρηκα που σας γνώρισα.. Κάντε μου παρέα και να με σκέφτεστε και να στελνετε φώτο απο τα ψαράκια και τα ενυδρεία σας. χαχαχαχα

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

κανόνισε στην επόμενη συνάντηση να μην έρθεις με καμιά κορόνα στο κεφάλι.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Θα πεθανουμαι ολοι

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Η κινα εχει λαο στρατιώτη , εκανε τα πάντα για να εχει αυτο το αποτέλεσμα που εχει και οχι πανωλεθρία .

Η Ελλάδα ειναι ενα κράτος με λαο : χεστες-θρασσυ-αναρχο-δε νιώθει υποχρέωση κ.α .

Η Ελλάδα εχει Ρομά και πολλές δομές μεταναστών.

Εαν φυγει ο ιος αυτος που κολλάει για καλαμπουρι που ζει 9 ημέρες σε επιφάνειες και που εκανε τετοιο καζο στους ΚΙΝΕΖΟΥΣ πείτε σιγα σιγα αντίο στους ευπαθείς γύρω σας , θα νοσήσει η χώρα όλη.

Οι γέροι και οχι μόνο είδη ξυλωσαν ράφια απο σουπερ μάρκετ , καπάκι πήγανε στην ουρά στην τραπεζα και έφτυνε ο ενας στα πόδια του άλλου.

Αυτος που εχει ριζι κάργα τωρα σπιτι του αυτη τη στιγμη μπινελικωνει την αστυνομια στην Πάτρα.

 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα πεταξω την τηλεοραση απο το μπαλκονι ..... με της μαλ@@@ες, που ακουμε!

  • Like 1
  • love 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το μόνο που χρειάζεται είναι ψυχραιμία.

Ούτε πανικός άλλα ούτε εφησυχασμός. 

Τα κρούσματα θα αυξηθούν αργά ή γρήγορα.  Ότι και να γίνει πρέπει να γίνει σταδιακά Αλλιώς το σύστημα θα καταρρεύσει. 

Ακολουθούμε τις διαδικασίες και τα πρωτόκολλα και όλα θα πάνε καλά. 

Link to comment
Share on other sites

9ο κρουσμα

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Kleis Gry έγραψε:

9ο κρουσμα

:bigemo_harabe_net-170:........................... σοβαρα τωρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άκουσα για 10....

Θα αυξηθούν, αλλα με σωστή υγιεινή και προσοχή πιστεύω να την παλέψουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια απορώ γιατί γίνεται τόσος ντόρος. Ουσιαστικά ο ιος επιβαρύνει καταστάσεις δεν προκαλεί καταστάσεις από μόνος του και η θνησιμότητα αφορά κατά πολύ μεγάλο ποσοστό μεγάλες ηλικίες. Πολύ κακό για το τίποτα. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος panagiotis_dms έγραψε:

Αλήθεια απορώ γιατί γίνεται τόσος ντόρος. Ουσιαστικά ο ιος επιβαρύνει καταστάσεις δεν προκαλεί καταστάσεις από μόνος του και η θνησιμότητα αφορά κατά πολύ μεγάλο ποσοστό μεγάλες ηλικίες.

 

Πολύ κακό για το τίποτα. 

Πολύ σωστός! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κολλάει πολύ εύκολα και ειναι ικανός να διαλύσει τα συστήματα υγείας ακομα και σε σοβαρά κράτη.

Ειναι σαν μια γρίπη αλλα ικανή να κολλήσει ολος ο πληθυσμός .

Δεν εχει παρει διαστάσεις γιατι τα κράτη τον κυνηγούν .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε ψυχραιμία αλλα οχι εφησυχασμός!

"Το πολύς ντόρος για το τίποτα" είναι ακριβώς ότι πρέπει για να δούμε να γίνονται απίστευτα πράγματα. 

Σήμερα είναι 10 αύριο θα είναι 100 και μεθαύριο 1000. Τι να κάνουμε έτσι είναι η φύση του ιού.  Δεν φτάνει να σκεφτόμαστε τους εαυτούς μας άλλα και τους γύρω μας . Όλοι έχουμε έναν πατέρα ή μια μάνα που είναι ηλικιωμένοι ή πιο απλά κάποιον που έχει προβλήματα υγείας. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Να ο αλλος που ειχε παει στο αγιο όρος κόλλησε 21 άτομα.

Δεν είναι δηλαδή να του χαριστεις του ιού αυτού.

Θα διαλύσει οχι μονο το σύστημα υγείας μας αλλα και το εμπόριο γενικά.

Όπως έγραψα και σε αλλο σχόλιο εαν φυγει και σε αχαρτογραφητα νερα όπως Ρομά και δομές μεταναστών θα δουμε πολύ ησυχία στους δρόμους.

Και είμαστε τυχεροί που έφθασε σε ας πουμε καλό καιρό κοντά άνοιξη , εαν εσκαγε μεσα στον χειμώνα θα ηταν πολύ άσχημα.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δείτε το εισαγωγικό βίντεο του πρώτουthe division.... Εύκολα μια κοινωνία καταλήγει έτσι. Στη Κίνα ήδη κοντεύουν....

Link to comment
Share on other sites

 

Ποιος ποιος ποιος μωρό μου ποιος
Ποιος ποιος ο κορονοϊός

 

Ποιος σε έχει φιλημένη κι είσαι τόσο κρυωμένη
Κι είσαι τόσο κρυωμένη κι έχεις μάσκα φορεμένη

 

Ποιος ποιος ποιος μωρό μου ποιος
Ποιος ποιος ο κορονοϊός

 

Βγάλ´τη μάσκα μη φοβάσαι φίλα με πανάθεμά σε
Φίλα με πανάθεμά σε και για γρίπη μη φοβάσαι

 

Ποιος ποιος ποιος μωρό μου ποιος
Ποιος ποιος ο κορονοϊός

 

Να μην πας στα καρναβάλια μας το είπαν τα κανάλια
Μας το είπαν τα κανάλια που ´ναι για τα καρναβάλια

 

Ποιος ποιος ποιος μωρό μου ποιος
Ποιος ποιος ο κορονοϊός

 

Μα η αρρώστια αυτή κολλάει απ´το φόβο που σκορπάει
Απ´το φόβο που σκορπάει ο ΑΝΤ1 και το ΣΚΑΙ

 

Ποιος ποιος ποιος μωρό μου ποιος
Ποιος ποιος ο κορονοϊός

  • Like 2
  • love 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος george rapp έγραψε:

Να ο αλλος που ειχε παει στο αγιο όρος κόλλησε 21 άτομα.

Δεν είναι δηλαδή να του χαριστεις του ιού αυτού.

Θα διαλύσει οχι μονο το σύστημα υγείας μας αλλα και το εμπόριο γενικά.

Όπως έγραψα και σε αλλο σχόλιο εαν φυγει και σε αχαρτογραφητα νερα όπως Ρομά και δομές μεταναστών θα δουμε πολύ ησυχία στους δρόμους.

Και είμαστε τυχεροί που έφθασε σε ας πουμε καλό καιρό κοντά άνοιξη , εαν εσκαγε μεσα στον χειμώνα θα ηταν πολύ άσχημα.

 

Aν καθε φορά,που θα ειχα συνάχι, θα έτρεχα στους ιατρούς, δεν θα με έβλεπε κανένας στη δουλειά......χε-χε....ειδικα το χειμωνα.....

Αν μιλαμε για ομαδες κινδύνου, ναι θελει προσοχή, οχι πανικό! 

Link to comment
Share on other sites

Ποιος τρεχει στους ιατρούς; 

Απο οτι έχω καταλάβει εν μεσο πλην σαφώς λέτε τους Κινέζους κουτούς , τοσο καιρο προσπαθούσαν να μη φυγει η γρίπη εξω απο την επαρχία.

Μα πόσο χαζοί ; Τόσα χρήματα χαμένα ; Να εχει πεσει η βιομηχανία εκει , να στήσανε νοσοκομεία !!!!

Ποσο πίσω απο τον ήλιο ; 

Αλλη μια φορα μπροστά λοιπόν εμείς !!!!

Εχουμε και εμεις βιομηχανία έτσι ; Μη την βάλουμε φρενο σαν τους χαζουληδες!!!

Πατρινό καρναβάλιιιιιιι ουυυυυυυυ!!!!

Δε μασαμεεεεεεε!!!!

 

Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!

Για ποτε θα μασήσει μακαρονια που θα τα εχει παρει μαζι με το ράφι η συγκεκριμένη που έδειξε η τηλεόραση με το γυαλι ηλίου και τα βαμμενα ροζ προγουλια δε λέγετε μολις σκασει ο ιός παραδίπλα της!!!

 

Υ.γ το βιντεάκι πολύ καλο , πολύ ελληνικό , ενα με την κουλτούρα μας .

Ευχομαι να μην κοπούν τα γέλια και να νομίζει ο Έλλην ότι πράγματι τελικά ειχε δίκιο και να ψοφίσει ο ιος χωρις πολλα πολλά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η κοινή γρίπη έχει σκοτώσει 85 ελληνες ως σήμερα, δεν είδα όμως να μας πιάνει καμια υστερία να εμβολιαστούμε. Αντίθετα ως σωστοι ελληνάρες τα σνομπάρουμε γιατί πιστεύουμε ότι θα αναπτύξουμε down, ότι είναι συνομωσία της μασονίας, σπόροι εξωγήινων κλπ κλπ.

Για τον κορονοϊό έχουμε πάθει κοκομπλοκ! 

Τελικά μάλλον χρειάζονται και τέτοια ξεσπάσματα για να υπενθυμίζουμε στον εαυτό μας τη βλακεία που μας δέρνει!

Και είμαι και σίγουρος ότι ακόμη και μετά από τόση υστερία, δεν πλένουμε χέρια με το που μπαίνουμε σπίτι, ΠΡΙΝ και μετά από τουαλέτα κλπ κλπ

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάσιμη πληροφορία πως ο ιός προήρθε απο τους δίσκους και όχι απο της νυχτερίδες. Ένας επιστήμονας άκρος εμπιστευτικά μου είπε πως τον ονόμασαν κορονοιό απο το στέμμα  (κορόνα) κάτι που φορούν η βασιλιάδες.

Ως γνωστό οι δίσκοι χαρακτηρίζονται βασιλιάδες, για αυτό προτού είναι αργά ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΟΥΣ απο τα ενυδρεία.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Χρήστος έγραψε:

Ως γνωστό οι δίσκοι χαρακτηρίζονται βασιλιάδες, για αυτό προτού είναι αργά ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΟΥΣ απο τα ενυδρεία.

Καταστροφη για τα δισκαδικα!!!!!:jawdrop:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...