Jump to content

Φωτογραφίες από photobucket


systemdennis

Recommended Posts

Καλήσπέρα σε όλους! Αν και αδικαιολόγητα έχω να μπω στο forum αρκετούς μήνες / χρόνια ήθελα να ρωτήσω φωτογραφίες που είχα ανεβάσει στα posts μου

και τώρα δεν φαίνονται... υπάρχει κάποια λύση;

Link to comment
Share on other sites

Το photobucket ειχε καταργησει το δωρεαν hosting και ειχε κρυψει ολες τις φωτογραφιες απ οπουδηποτε ειχαν δημοσιευθει για να αναγκασει τους χρηστες να πληρωσουν συνδρομη για να τις εμφανισει...

Δεν επιασε αυτο και τις επανεμφανισε με υδατογραφημα...

Αν εχεις προσβαση στον λογαριασμο σου στο photobucket μπορεις να τις δεις και σε λιγο που θα ειμαι σε pc θα μπορεσω να δω τι ακριβως συμβαινει στο θεμα σου ...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα φαινονται οι φωτο σου στα post αλλα ισχυει αυτο που σου περιεγραψα παραπανω με το υδατογραφημα :(

Link to comment
Share on other sites

@systemdennis

Σε εφτιαξα my friend!!!

 

Πάνε 3 χρόνια από τοτε που τα έγραψα αλλά ακόμη δουλέυει . . . :D

 

Μόλις τις κατεβάσεις αν θέλεις στείλε μου pm να σου εξηγησω τα υπόλοιπα για να τις ανεβάσεις στην gallery του forum και να τις περάσουμε στο θέμα σου. . .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση και ουσιαστική βοήθεια!

 

Απλά πέρασα το extension και ως δια μαγείας δούλεψε, χρειάζεται να κάνω download τις φωτογραφίες που μου είπες; Μόνο με το extension δουλεύει ή θέλει κάτι άλλο;

 

Βασικά από άλλο browser που το δοκίμασα συνεχίζει και το εμφανίζει!

Έγινε επεξεργασία - systemdennis
Link to comment
Share on other sites

@rastaman

 

Ευχαριστώ για την άμεση και ουσιαστική βοήθεια!

 

Απλά πέρασα το extension και ως δια μαγείας δούλεψε, χρειάζεται να κάνω download τις φωτογραφίες που μου είπες; Μόνο με το extension δουλεύει ή θέλει κάτι άλλο;

 

Βασικά από άλλο browser που το δοκίμασα συνεχίζει και το εμφανίζει!

 

πριν 24 λεπτά, το μέλος rastaman έγραψε:

 

Σε εφτιαξα my friend!!!

 

Πάνε 3 χρόνια από τοτε που τα έγραψα αλλά ακόμη δουλέυει . . . :D

 

Μόλις τις κατεβάσεις αν θέλεις στείλε μου pm να σου εξηγησω τα υπόλοιπα για να τις ανεβάσεις στην gallery του forum και να τις περάσουμε στο θέμα σου. . .

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος systemdennis έγραψε:

Ευχαριστώ για την άμεση και ουσιαστική βοήθεια!

 

Απλά πέρασα το extension και ως δια μαγείας δούλεψε, χρειάζεται να κάνω download τις φωτογραφίες που μου είπες; Μόνο με το extension δουλεύει ή θέλει κάτι άλλο;

 

Βασικά από άλλο browser που το δοκίμασα συνεχίζει και το εμφανίζει!


Απο τον chrome με το extension κατεβασε και αποθηκευσε τις φωτο στον υπολογιστη σου και μολις εισαι ετοιμος μιλαμε για να τις ανεβασεις στην gallery και να τις διορθωσουμε στο θεμα σου...

Link to comment
Share on other sites

Α! Τις είχα έτσι κι αλλιώς σαν αρχείο (πρέπει να κατέβουν μέσω του extension ή δεν παίζει ρόλο);;;;

Τώρα που τις έχω θα μου πεις σε παρακαλώ την υπόλοιπη διαδικασία για να τις ανεβάσω στην gallery και να τις κάνω link;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Αφου τις εχεις ηδη δεν χρειαζεται να ασχοληθεις να τις κατεβασεις...

Ακολουθησε τον παρακατω οδηγο και μολις ολοκληρωσεις το upload ενημερωνεις για να τις προσθεσω στα posts σου.....

 

Link to comment
Share on other sites

On 26/3/2020 at 9:45 ΠΜ, το μέλος rastaman έγραψε:

Μπορώ να τις προσθέσω και εγώ για να μην σε ταλαιπωρω γιατί είναι πολλές;;;

 

Καλημερα!!

Αφου τις εχεις ηδη δεν χρειαζεται να ασχοληθεις να τις κατεβασεις...

Ακολουθησε τον παρακατω οδηγο και μολις ολοκληρωσεις το upload ενημερωνεις για να τις προσθεσω στα posts σου.....

 

 

Link to comment
Share on other sites

χθες εφαγα κανενα 2ωρο για να τις ανεβασω όλες μαζι και στο τέλος κόλλησε το UPload. Λογικό, σήμερα τις πήγα λίγες λίγες. Τώρα μπορώ να κάνω rename ή έπρεπε πριν το submit; Να τις κάνω όλες από την αρχή;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι αλλα δεν νομιζω κιολας...

Μεχρι να το κοιταξω ...

Ανοιξε μια φωτο και αν βλεπεις το "γραναζακι" κλικ σε αυτο και δες τι επιλογες εχεις εκει...

 

8EBA3EC5-527F-4795-A920-83BBB90C9AAC.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε αφήνει... δεν πειράζει, μπορείς σε παρακαλώ να τις κάνεις UPload! Εϊναι όλες οι φωτογραφίες με τη σειρά!

Link to comment
Share on other sites

Θα γινει αυριο...

Αν θες να τους αλλαξουμε και ονομα,να βαλουμε tags κλπ στειλε μου σε pm τις λεπτομερειες...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...