Jump to content

Recommended Posts

Καταρχήν θα ήθελα κι εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω πάρα πολύ όλα τα παιδιά της παρέας του AquaZone !

Πολύ αξιόλογες οι συμμετοχές με υψηλό επίπεδο και πανέμορφα ενυδρεία! Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα να βρίσκομαι στην 3άδα ως ''μπακάλης'' του χόμπι αλλά χαίρομαι ιδιαιτέρως. ?Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους και του χρόνου περισσότερες αξιόλογες συμμετοχές. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος bbetta έγραψε:

Προσωπικά, έδωσα μεγαλύτερη βαθμολογία στις συμμετοχές 30 και 28, γιατί τέτοια ενυδρεία λείπουν από την χώρα μας και επειδή προσωπικά με εκφράζουν περισσότερο. 

 

Παρα πολυ ομορφα ενυδρεια.

Του @URBAN SCAPER, ομως δεν  μπορεις να πεις και κοινωνικο - εχει μονο ενα ειδος ψαριων (ember tetra).

To ενυδρειο του @Insomniac σε ενα μηνα θα γινει για διαγωνισμο πιο υψιλου επιπεδου απ οτι διαγωνισμος του φορουμ :) Πολυ ομορφο!

Παρά που εχω αδυναμια στα πικνοφυτεμενα, το ενυδρειο του @johnbaggios ειναι απο τα αγαπημενα μου.

Και ακομα κατι... Απο μενα εμειναν εξω ολα τα ενυδρεια, που ειχαν κοπαδοψαρα με  2-3 ψαρια ατο καθε ειδος και τα ψαρια , που δεν ταιριαζουν μεταξυ τους.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια σε όλους για την καλή δουλειά και μπράβο στους διαχειριστές για την λειτουργία του φόρουμ!!!!

  • Like 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...