Jump to content

Καλώς σας βρήκα


PASXA

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ . Διάβαζα πληροφορίες για το δεύτερο μου ενυδρείο και βρήκα απίστευτα πράγματα εδώ και μπράβο σας για τις προσπάθειες που κάνετε .  Είμαι στο χόμπυ από τα 7 μου καθώς τώρα ειμαι 15 και έχω ένα φυτεμένο 60 λίτρα και ένα νέο betta tank  στα 25 λίτρα . Μέσα στο 60 λ υπάρχουν δύο φίλτρα και cherry barbs και honey gourami  καθώς και κάτι άλλα ψάρια φυσικά για τα λίτρα μου και κάνα δυο μην φανταστείτε 10 ?

Στο άλλο ενυδρείο έχω αμανο γαρίδες και 5 rasbora galaxy  ενώ σε λίγο καιρό θα μπει μονομάχος . 

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και για τα πράγματα που μου προσφέρεται τελευταία 

Πασχάλης .

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Πασχάλη.

:welcome:

 

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετούμε το νέο αίμα του χόμπυ μας. (Έχουμε γεμίσει δεινόσαυρους εδώ μεσα:P)

Αν θες ανοίγεις καινούριο θέμα και μας κάνεις παρουσίαση τα ενυδρεία σου, χρησιμοποιώντας τη φόρμα που θα βρεις εδώ

 

welcome captain GIF

 

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Πασχάλη! Καλό διάβασμα και περιμένουμε παρουσίαση σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε μου! 

Link to comment
Share on other sites

dinosaur GIFΚαλός ήρθες

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για το καλωσόρισμα αλλά και για τις πληροφορίες που προσφέρεται . Έχω ήδη κάνει παρουσίαση του ενυδρείου μου και σε λίγο καιρό θα κάνω και του μεγάλου ενυδρείου. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος PASXA έγραψε:

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ . Διάβαζα πληροφορίες για το δεύτερο μου ενυδρείο και βρήκα απίστευτα πράγματα εδώ και μπράβο σας για τις προσπάθειες που κάνετε .  Είμαι στο χόμπυ από τα 7 μου καθώς τώρα ειμαι 15 και έχω ένα φυτεμένο 60 λίτρα και ένα νέο betta tank  στα 25 λίτρα . Μέσα στο 60 λ υπάρχουν δύο φίλτρα και cherry barbs και honey gourami  καθώς και κάτι άλλα ψάρια φυσικά για τα λίτρα μου και κάνα δυο μην φανταστείτε 10 ?

Στο άλλο ενυδρείο έχω αμανο γαρίδες και 5 rasbora galaxy  ενώ σε λίγο καιρό θα μπει μονομάχος . 

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και για τα πράγματα που μου προσφέρεται τελευταία 

Πασχάλης .

Καλησπέρα και καλώς ήρθες.

Άρα δεν είμαι ο μόνος "μικρός" εδώ μέσα διότι  ειμαι 16 και εγώ περίπου από τα 7 ξεκίνησα να βοηθάω τους γονείς μου με το ενυδρείο που ειχαμε και μετα μου μπήκε το μικρόβιο και έχω εξελιχθεί αρκετά μέχρι τωρα με την βοηθεια του aquazone ειλικρινά.

Να φανταστείς εγώ με την θέληση μου δουλεύω για να βγαλω λεφτα ωστε να φτιάξω το ενυδρείο μου.

Κάποτε θα κάνω ένα θέμα για εμάς τους μικρούς? ώστε να πούμε την ιστορία μας ο καθένας και στο τι μας έχει βοηθήσει στην ζωή μας το ενυδρείο. Γιατί με έχει βοηθήσει πάρα πολύ.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά φίλε μου η ιδέα σου είναι καταπληκτική καθώς δεν είναι και πολύ εύκολο ... Κάτι ξέρεις πιστεύω . 

Κανείς όμως δεν μπορεί να μας αποσπάσει την προσοχή από αυτό που αγαπάμε 

Τα ενυδρεία μας ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος PASXA έγραψε:

Πραγματικά φίλε μου η ιδέα σου είναι καταπληκτική καθώς δεν είναι και πολύ εύκολο ... Κάτι ξέρεις πιστεύω . 

Κανείς όμως δεν μπορεί να μας αποσπάσει την προσοχή από αυτό που αγαπάμε 

Τα ενυδρεία μας ?

Δεν είναι σωστό να μας αποσπάσει κάποιος από την στιγμή που κάνουμε κάτι δημιουργικό και ταυτοχρώνος μας βοηθάει στην ζωή μας, ώστε να αναλαμβάνουμε ανάγκες.

Συμφωνώ μαζί σου.

ΥΣ.Από την στιγμή που έχω κάνει φυτεμένο το 180αρι έχω καταλάβει το ποσό δύσκολο είναι, αλλά με καλό διάβασμα και τις κατάλληλες ρουτίνες γίνεται πιο εύκολο και ταυτοχρόνως σε πάει σε άλλο κόσμο χαλάρωσης όταν το βλέπεις.?

Σύντομα θα κάνω και εγώ παρουσίαση.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα και στην τελική είναι το χόμπυ μας και η απόλαυση μας . 

Περιμένω να δω τα ενυδρεία σου φίλε μου ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες φίλε!!!

Οι ??? σε χαιρετούν!!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...