Jump to content

Heat bag????


GVC

Recommended Posts

Καλησπέρα σας!! Σήμερα πήρα ένα πολύ γ@μΑ....το δώρο..!!Μού έκαναν δώρο στο σπίτι 8 ψαράκια. Τουλάχιστον έτσι έγραφε πάνω στην σακούλα. 

Άσχετο... Κάτι περίμενα γιατί είδαν τι απογοήτευση έφαγα με τα tropheus και βρήκα ένα search ξεχασμένο στον υπολογιστή πριν μέρες. Επομένως ήμουν ψιλιασμένος... (Ελπίζω να είναι για την απογοήτευση γιατί σε αντιθετη περίπτωση μάλλον κάποιο δράκο κρύβει αυτή η κινηση απο μάνα και κόρη..... :bigemo_harabe_net-173: ) Τέσπα τέλος στο spoiler, απλά είπα να το μοιραστώ...να έχω μια συμπαράσταση στα δύσκολα που ισως ακολουθησουν...:bigemo_harabe_net-163:

Μέσα στο πακέτο είχε ένα σακουλάκι το οποίο ήταν ζεστό.Φαντάζομαι είναι το heat bag. Αυτό το πετάω ή διατηρείται;;;

Έγινε επεξεργασία - GVC
Link to comment
Share on other sites

Το πετάς. Μετά απο λίγες ώρες σταματάει να ζεσταίνει

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και πολύ μπόχα η σακούλα μόλις την άνοιξα...

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο τι άλλο είχε?

Link to comment
Share on other sites

Τπτ άλλο. Το χαρτόκουτο που μέσα είχε ένα κύβο αφρολέξ καιν μέσα στο αφρολέξ, ένα θερμοκάτι..Δεν θυμάμαι καλά πώς λέγεται αυτό το υλικό, σαν αλουμινόχαρτο ήταν, με το οποίο ήταν περιτυλιγμένη η σακούλα με τα ψάρια. Στην οποία σακούλα με τα ψάρια ήταν καρφιτσωμένο..το heat bag. Να κάνω μια ερώτηση τώρα που μου ήρθε;;

Τα ψαράκια είναι από ότι είδα σατο δελτίο αποστολής Pseudotropheus elongatus. αυτά είναι χοροπηδηχτούλικα;;; γιατί δεν έχω καπάκι...

Έγινε επεξεργασία - GVC
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...