Jump to content

Τροφές για Malawi;;;


GVC

Recommended Posts

πριν 1 λεπτό, το μέλος GVC έγραψε:

Αχα...οκ ευχαριστώ μεγάλε. Νταξξξ, @adlib και @corto maltese μιλα΄με το έχετε πάει σε άλλο επιπεδο το θεμα κιχλίδα...Και πολλοί άλλοι από εδώ φαντάζομαι!1

Να είστες καλα, να σας δίνει όρεξη και πάνω από όλα κολοσσιαία υπομονή ο θέος να απάντάτε τέτοιες καρουμπαλες ερωτήσεις σαν τις δικές μου που ακόμα είμαστε σε baby steps ακομα!!! Μα πολύ υπομονή λεμε...και ένα καλό μαξιλάρι μην χτυπάτε τα κεφάλια σας στον τοιχο με αυτά που ρωτάμε :P

 

Υ.Γ: Πραγματικά κάθε μέρα μετανιώνω που ξεκίνησα με φυτεμένο το χομπι...:D

Τον αλλο τον professore να ευχαριστεις, εγω ουτε στο λυκειο δεν ειμαι ακομα!!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, corto maltese said:

Ομορφα ψαρια εβαλες ρε μπαγασα, υπομονη να μεγαλωσουν και σε λιγο καιρο θα χαιρεσαι χρωματα..... τις φεγγαροπετρες σε τι τιμη πηρες το κιλο?

Βασικά τις πήρα με το κομμάτι απο petsu....ket. Ο μονάδικος που τις είχε τιμή ανα τεμάχιο, και μπορώ να πω και αρκετά φτηνα σε σχέση με ότι είχα δει και σε άλλα μαγαζιά. διαφορετική τιμή κάθε τεμάχιο φυσικά. Αν θυμάμαι καλα, έδωσα περιπου 60-70 ευρώ πριν δυο ή τρεις μήνες και πήρα περίπου 30κιλά. Είχα και τα εξτραδάκια μου να σου πω την αλήθεια λόγο αγοράς...

Πάντως χτες που πέρασα είδα ότι είχε φέρει και άλλα κομμάτια φρέσκα..Έβαλα στο ματι 3-4 πετρούλες να τις έχω για καμια εναλλαγή ντεκορ....:bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος GVC έγραψε:

Βασικά τις πήρα με το κομμάτι απο petsu....ket. Ο μονάδικος που τις είχε τιμή ανα τεμάχιο, και μπορώ να πω και αρκετά φτηνα σε σχέση με ότι είχα δει και σε άλλα μαγαζιά. διαφορετική τιμή κάθε τεμάχιο φυσικά. Αν θυμάμαι καλα, έδωσα περιπου 60-70 ευρώ πριν δυο ή τρεις μήνες και πήρα περίπου 30κιλά. Είχα και τα εξτραδάκια μου να σου πω την αλήθεια λόγο αγοράς...

Πάντως χτες που πέρασα είδα ότι είχε φέρει και άλλα κομμάτια φρέσκα..Έβαλα στο ματι 3-4 πετρούλες να τις έχω για καμια εναλλαγή ντεκορ....:bigemo_harabe_net-66:

Να ξερεις οτι σε μαντρα θα τις πληρωνες πολυ πιο φθηνα.....και εγω στο  αλλο μου το 380αρι, στις αρχες πληρωσα κατι πετρες λαβας λες και ηταν ακατεργαστα διαμαντια:headonwall:

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, corto maltese said:

Να ξερεις οτι σε μαντρα θα τις πληρωνες πολυ πιο φθηνα.....και εγω στο  αλλο μου το 380αρι, στις αρχες πληρωσα κατι πετρες λαβας λες και ηταν ακατεργαστα διαμαντια:headonwall:

Είχα μια μάντρα εδώ αλλά δεν είχε τέτοιες πέτρες και είχα κολλήσει με αυτότ ο είδος να σου πω τηνμ αλήθεια. Με τις τιμές που έβλεπα σε άλλα petshop νόμιζα ότι και φτηνά την έβγαλα που έδωσα τόσο. Να πω την μαυρη μου αλήθεια λόγω δουλειάς μόνο μια κυριακή μένει ελευθερη επ[ομένως καταλάβαίνεις...Να μην υπάρχει αφθονία χρόνου για ψάξιμο το δυσκολευει το πράμα. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...