Jump to content

Καλώς σας βρήκα!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Να συστήσω και εγώ με τη σειρά μου το ενυδρείο μου. Πριν 5 μηνες φίλοι μου μού χάρισαν ένα ενυδρείο 60 λίτρων... μετά από κάμποσο καιρό εφόσον διαβασα στο ίντερνετ διάφορα πράγματα αποφάσισα να ασχοληθώ με το χόμπι. Αρχικά πήρα ένα φίλτρο dophin f1200 εσωτερικό. Θερμοστάτη και χαλίκι μου είχαν δώσει οι φίλοι μου... Και έτσι ξεκίνησα... Μετά από 5 μήνες ασχολίας με το ενυδρείο αρχίζω και κολλάω όλο και πιο πολύ σε βαθμό που όταν χάνω ψάρια να τα βάφω "μαύρα". Αυτή τη στιγμή το ενυδρείο έχει 2 guppie ένα αρσενικό και ένα θηλυκό, 2 γκουραμι, 1 ξιφοφορο, 1 labeo bicolor, 1 platty, 1 hypostomus plecostomus και δύο μικρά guppies που όπως θα δείτε σε φωτο τα έχω σε γεννηστρα λόγω απουσίας φυτών για να κρυφτούν τα μικρά.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας...θα ήθελα να ακούσω και τις γνώμες σας...

Και παλι καλώς σας βρήκα...

IMG_20200531_183140.jpg

IMG_20200531_180607.jpg

Έγινε επεξεργασία - MAKHS Kostopoulos
Link to comment
Share on other sites

Κάλως ήρθες και καλή διαμονή.

 

Tα θέματα στην συγκεκριμένη ενότητα κλειδώνουν μετά απο μια βδομάδα, όποτε αν θες κανε τον κόπο να ανοίξεις ενα καινούριο θέμα και να παρουσιάσεις το ενυδρείο σου χρησιμοποιώντας αυτή  τη φόρμα. Εκεί μπορούμε να μιλήσουμε εκτενέστερα για θέματα όπως ψαροσυνθεση και διάκοσμο που μπορούν σίγουρα να βελτιωθούν.:)

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και καλη διαμονη.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες.

:welcome:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...