Jump to content

ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ?


Recommended Posts

Οταν ρωταει οτιδηποτε καποιος ειμαστε υποχρεωμενοι,εφοσον του απανταμε να ειμαστε ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ.

Δε χρειαζεται να ειναι γενους θυληκου για να απανταμε ευγενικα σε οτι ερωτηση και αν κανει(βλακεια η σωστη)

Επιτελους λιγος σεβασμος σε αυτους που δεν ξερουν,δε βλαπτει.

Δε γεννηθηκαμε με γνωσεις,οσο ζουμε μαθαινουμε.

Αρκει να εχουμε καλους <<δασκαλους>>

Με αυτα τα παραπονα θα ηθελα να βαλω ενα τελος(ελπιζω)

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Δε σε καταλαβα ? Εχεις καποιο παραδειγμα ?

Link to comment
Share on other sites

Οταν ρωταει οτιδηποτε καποιος ειμαστε υποχρεωμενοι,εφοσον του απανταμε να ειμαστε ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ.

Δε χρειαζεται να ειναι γενους θυληκου για να απανταμε ευγενικα σε οτι ερωτηση και αν κανει(βλακεια η σωστη)

Επιτελους λιγος σεβασμος σε αυτους που δεν ξερουν,δε βλαπτει.

Δε γεννηθηκαμε με γνωσεις,οσο ζουμε μαθαινουμε.

Αρκει να εχουμε καλους <<δασκαλους>>

Με αυτα τα παραπονα θα ηθελα να βαλω ενα τελος(ελπιζω)

Ευχαριστω.

Ούτε εγώ σε κατάλαβα. Αν αναφέρεσαι σε κάτι συγκεκριμένο δεν έχεις παρά να το πεις. Πιστεύω ότι τα περισσότερα μέλη απαντούν με ευγένεια. Υπάρχει βέβαια και η πλάκα που γίνεται μεταξύ των μελών αλλά πιστεύω ότι δεν έχει κανένα μέλος πρόθεση να θίξει και να προσβάλει κάποιο άλλο μέλος. Και πάλι σου λέω ότι αν αναφέρεσαι σε κάτι συγκεκριμένο δεν έχεις παρά να το αναφέρεις. Σαφώς και δεν γεννηθήκαμε με γνώσεις και σαφώς όσο ζούμε μαθαίνουμε. Ξέρεις με προβλημάτισε το μήνυμα σου και έψαξα λίγο τις τελευταίες συζήτήσεις σου στο forum. Από ότι είδα είχες κάποιο πρόβλημα με τις κιχλίδες σου. Δεν είδα να σε πρόσβαλε κανείς. Το ίδιο και για το θολό μάτι. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω σε τι αναφέρεσαι. Εύχομαι να λυθεί η όποια παρεξήγηση.

Υ.Γ. για το θολό μάτι δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο φάρμακο. Συνήθως είναι σύμπτωμα στρεσαρίσματος ή κακής ποιότητας νερού. Κάπου μέσα σε μια συζήτηση αναφέρεις ότι έχεις KH 10 και GH 6. Μήπως μπερδεύτηκες και τα έγραψες ανάποδα; Η ολική σκληρότητα σου να είναι μικρότερη από την μερική; Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ μαζί σου, αν κι εγώ δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε κάποιο συγκεκριμένο γεγονός.

Κάπου μέσα σε μια συζήτηση αναφέρεις ότι έχεις KH 10 και GH 6. Μήπως μπερδεύτηκες και τα έγραψες ανάποδα; Η ολική σκληρότητα σου να είναι μικρότερη από την μερική;

Φίλε Kanetidis θα μου επιτρέψεις να διορθώσω ότι το kh είναι η ανθρακική και όχι μερική σκληρότητα. Επίσης γίνεται να είναι μεγαλύτερη από την gh.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε,μηπως θα μπορουσες να γινεις πιο σαφης γιατι δεν καταλαβαινω ουτε και εγω τι σε εχει ενοχλησει ακριβως?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...