Jump to content

Νεροχελωνα


Recommended Posts

Καλησπερα σας εχω μιλησει φια τη νερο χελωνα μου μια ερωτηση ειναι φυσιολογικο που 2-3 βραδυα κοιμαται κατω στο βυθο και δε βγαινει καθολου πανω στη στερια της αλλαξα τη λαμπα με πιο λιγα watt 50 ειχα μια 100watt να ανησυχω;;

Κατα τα αλλα δεν εχει δειξει κατι ανησυχιτικο!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Georgia Terzaki έγραψε:

Καλησπερα σας εχω μιλησει φια τη νερο χελωνα μου μια ερωτηση ειναι φυσιολογικο που 2-3 βραδυα κοιμαται κατω στο βυθο και δε βγαινει καθολου πανω στη στερια της αλλαξα τη λαμπα με πιο λιγα watt 50 ειχα μια 100watt να ανησυχω;;

Κατα τα αλλα δεν εχει δειξει κατι ανησυχιτικο!!

Κατω στο βυθο ειναι το φυσιολογικο να κοιμαται,..... δε βγαινει καθολου πανω στη στερια. για την ημερα εννοεις?

Έγινε επεξεργασία - corto maltese
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 ώρες, το μέλος corto maltese έγραψε:

Κατω στο βυθο ειναι το φυσιολογικο να κοιμαται,..... δε βγαινει καθολου πανω στη στερια. για την ημερα εννοεις?

@corto maltese το βράδυ κυρίως άλλες φορές ανέβαινε πάνω στη στεριά τα τελευταία 3 βραδιά όμως κατεβαίνει και κοιμάται κάτω στο βυθό!!

Έγινε επεξεργασία - Georgia Terzaki
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Georgia Terzaki έγραψε:

@corto maltese το βράδυ κυρίως άλλες φορές ανέβαινε πάνω στη στεριά τα τελευταία 3 βραδιά όμως κατεβαίνει και κοιμάται κάτω στο βυθό!!

Δεν υπαρχει λογος το βραδυ που ειναι σβηστα τα φωτα να ανεβαινει στη στεριά...... την ημερα που ειναι ανοιχτες οι λαμπες πρεπει να ανεβαινει....  το φυσιολογικο οπως ειπα ειναι να κοιμάται στο βυθό!!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Πόσες ώρες είναι απαραίτητο να μένει η λευκή και η κόκκινη λάμπα αναμένες πρέπει να είναι ταυτόχρονα η' όχι δεν έχω πάρει ακόμα χρονοδιακόπτη ούτε αντλια έχω τη παλιά!!

Έγινε επεξεργασία - Georgia Terzaki
Link to comment
Share on other sites

Αυτη ηταν και ειναι η αποψη η δική μου οπως εχουμε ξανασυζητησει παλιοτερα στο παρακατω θεμα σου, αν ρωτας ξανα γιατι εχεις καποια αμφιβολια ή σου ειπαν κατι διαφορετικο.... πες την σκεψη σου και το συζηταμε παλι, ισως να κανω λαθος εγω!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

On 15/7/2020 at 10:17 ΜΜ, το μέλος corto maltese έγραψε:

Κατω στο βυθο ειναι το φυσιολογικο να κοιμαται,..... δε βγαινει καθολου πανω στη στερια. για την ημερα εννοεις?

 

IMG_20200728_183054.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...