Jump to content

Τροφή


Recommended Posts

Καλησπέρα θα ήθελα να προσθέσω νέα εναλλακτική στο τάισμα του χρυσοψαρου και θέλω να μου πείτε αν η γαρίδες που δίνουμε στις χελώνες ενδείκνυνται και για χρυσόψαρα και αν ναι χρειάζονται κάποια προετοιμασία πρώτα? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Rigas Stamboulis έγραψε:

Καλησπέρα θα ήθελα να προσθέσω νέα εναλλακτική στο τάισμα του χρυσοψαρου και θέλω να μου πείτε αν η γαρίδες που δίνουμε στις χελώνες ενδείκνυνται και για χρυσόψαρα και αν ναι χρειάζονται κάποια προετοιμασία πρώτα? Ευχαριστώ

Για μενα ειναι η χειροτερη τροφη, που μπορεις να δοσεις στα χρυσοψαρα. Πως το σκεφτικες; Υπαρχει τετοια ποικιλια τροφων για χρυσοψαρα στο εμποριο.....

Link to comment
Share on other sites

Είδα στο YouTube να δίνουν σε flowerhorn και για αυτό έκανα την ερώτηση? Έχεις να μου προτείνεις μερικές αν έχεις δοκιμάσει ?

Link to comment
Share on other sites

Για να μην γράφω κατεβατό μιας και έχει ξανασυζητηθεί παρόμοιο θέμα εκτός από τις τροφές του εμπορίου, και τα φρέσκα φρούτα, λαχανικά, ρίξε μια ματιά στο παρακάτω και για diy τροφή και θα πάρεις πολλές πληροφορίες σχετικά με τη διατροφή του χρυσόψαρου.:)

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος Rigas Stamboulis έγραψε:

Είδα στο YouTube να δίνουν σε flowerhorn και για αυτό έκανα την ερώτηση? Έχεις να μου προτείνεις μερικές αν έχεις δοκιμάσει ?

Παρε της Tetra, Sera, Ocean nutrition- ειναι πολυ καλες. Ακομα  ζωτανες - daphnia, bloodworms, white worms και κατεψυγμενες

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...