Jump to content

Καινουργια ζεβρακια!!!


Caesars

Recommended Posts

Λοιπον παιδια, μετα απο πολλα και διαφορα, ηρθαν σημερα τα καινουργια ζεβρακια - 10 τον αριθμο (αλλα τα δυο ειναι ... λογοδοσμενα :blush::hysterical::blush: )

Οφειλω να ομολογησω οτι τοσα πολλα μαζεμενα δεν εχω δει ουτε σε μαγαζι .. επαθα σοκ, καθομουν και τα χαζευα! Επισυναπτω φωτο απο το κλασσικο κουτι (μινι ενυδρειο αν προκειται για ζεβρακια) προσαρμογης και τις πρωτες τους φωτο στο ενυδρειο μου. Καμαρωστε τα ΕΔΩ!

Link to comment
Share on other sites

Δέν αντέχω άλλο!!!ΤΥΦΛΩΘΗΚΑ!!!

Βλέπω τα πάντα γύρω μου με άσπρες και μαύρες ρίγες!!!!!

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!!! :blush:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kαλα Μαρινα ειναι καταπληκτικα!Τι μεγεθος εχουν?

Θελω και γω να παρω να βαλω ενα ζευγαρι αλλα ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.

ΖΗΛΕΥΩ!! :blush::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Kαλα Μαρινα ειναι καταπληκτικα!Τι μεγεθος εχουν?

Θελω και γω να παρω να βαλω ενα ζευγαρι αλλα ειναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.

ΖΗΛΕΥΩ!! :hysterical:  :blush:

5351[/snapback]

Ευχαριστω - και ευχαριστω και εκ μερους του Husky (ο οποιος ως τυφλος δεν μπορει προσωρινα να απαντησει :blush: - τωρα γιατι τυφλωθηκε ο Δημητρης και οχι ο αρσενικος του μη με ρωτησεις γιατι δεν ξερω .. ουτε θελω να σκεφτω) - καθοτι τα δυο θα του κατεβουν τα Χριστουγεννα.

Τα ψαρια ειναι γυρω στα 5 εκατοστα - καποια λιγο παραπανω καποια λιγο παρακατω. Με το πανακριβα τι εννοεις? Εγω για ζεβρακια μαλλον σε στανταρ τιμη τα πηρα, τα εχω δει και ακριβοτερα. Τονιζω το για ζεβρακια.

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικα και καλοστέριωτα στο ενυδρείο σου Μαρίνα :hysterical:

Είναι πολύ όμορφα :blush:

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικα και καλοστέριωτα στο ενυδρείο σου Μαρίνα :blush:

Είναι πολύ όμορφα :hysterical:

5375[/snapback]

Ευχαριστω Αγγελικη μου :blush: Πως πανε οι προετοιμασιες? Κοντευεις?

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: φτου φτου να σου ζήσουν αντε και με γέννες, γιατί όχι ποτέ δεν ξέρεις :blush:
Link to comment
Share on other sites

Κουκλια, υπεροχα και βρηκαν ιδανικο σπιτι !!!

Link to comment
Share on other sites

Κουκλια, υπεροχα και βρηκαν ιδανικο σπιτι !!!

5395[/snapback]

Tο δικο μου η του Μητσου? :hysterical::blush::blush:

Ευχαριστω Μανο :blush: Το reef ετοιμο? Αντε να δουμε καμμια φωτο :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Tο δικο μου η του Μητσου?  :blush:  :blush:  :rasp:

Ευχαριστω Μανο  :blush: Το reef ετοιμο? Αντε να δουμε καμμια φωτο :icon_dance:

5398[/snapback]

Για το δικο σου ελεγα αλλα και του Δημητρη ιδανικο ειναι οποτε και αυτα μια χαρα θα περασουν :ok:

Το Reef προσπαθει να γεμισει...σχεδον 1000 λιτρα ολο απο RO θελει υπομονη :hysterical::thumbup: Συντομα Post απο την αρχη μεχρι τωρα και photos...

Link to comment
Share on other sites

αλλα και του Δημητρη ιδανικο ειναι οποτε και αυτα μια χαρα θα περασουν  :icon_dance:

Ουτε συζητηση, ο αρσενικος τα περιμενει ... :hysterical::blush:
Το Reef προσπαθει να γεμισει...σχεδον 1000 λιτρα ολο απο RO θελει υπομονη  :blush:  :blush:
:rasp::thumbup: Καλο κουραγιο .. αλλαγες πως θα κανεις? Τι ημερησια αποδοση εχει η RO σου?
Συντομα Post απο την αρχη μεχρι τωρα και photos...

5409[/snapback]

Αντε, περιμενουμε!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια, μετα απο πολλα και διαφορα, ηρθαν σημερα τα καινουργια ζεβρακια - 10 τον αριθμο (αλλα τα δυο ειναι ... λογοδοσμενα  :blush:  :hysterical:  :blush: )

Οφειλω να ομολογησω οτι τοσα πολλα μαζεμενα δεν εχω δει ουτε σε μαγαζι .. επαθα σοκ, καθομουν και τα χαζευα! Επισυναπτω φωτο απο το κλασσικο κουτι (μινι ενυδρειο αν προκειται για ζεβρακια) προσαρμογης και τις πρωτες τους φωτο στο ενυδρειο μου. Καμαρωστε τα ΕΔΩ!

5347[/snapback]

Βρε Μαρίνα μ αυτά τα ζεβράκια σου, νιώθω οτι εγω εχω σκατ...φάγο, και εσυ έργα τέχνης. (ή μάλλον έργα της φύσης...)!

Να σου ζήσουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Μαρίνα μ αυτά τα ζεβράκια σου, νιώθω οτι εγω εχω σκατ...φάγο, και εσυ έργα τέχνης. (ή μάλλον έργα της φύσης...)!

  Να σου ζήσουν!!!

5419[/snapback]

Βασιλη μου σε ευχαριστω πολυ. Οντως τα ζεβρακια ειναι εργα τεχνης! Αλλα μην ξεχνας οτι εχω αλλα .... καμποσα - και το καθενα εχει τη χαρη του. Αν τα παρατηρησεις δεν μπορει να μην τα αγαπησεις, αυτο καταλαβα. Εγω ξεκινησα μονο με δυο για να τρωνε την αλγη και κατεληξα να δωσω ολα τα αλλα ψαρια και να ξεκινησω πλεκοδυναστειες!

Link to comment
Share on other sites

και η τρέλλα εξαπλώνεται... :ok:

5572[/snapback]

:hysterical::blush::blush::blush::rasp::thumbup::icon_dance: εις τους αιωνες των αιωνων!

Link to comment
Share on other sites

:hysterical:  :blush:  :blush:  :blush:  :rasp:  :thumbup:  :icon_dance:  εις τους αιωνες των αιωνων!

5590[/snapback]

AMHN!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...