Jump to content

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!


Recommended Posts

Φιλοι μου καλημερα και καλο μηνα σε ολους!

Σκεφτομουν, οτι μιας και μπαινουμε στο καλοκαιρακι, αν και λιγο νωρις ακομα, μπορουμε να πουμε τις σκεψεις-προθεσεις για το που (και αν) θα παει ο καθενας διακοπες!

Ξεκιναω πρωτος, λεγοντας οτι για μια ακομα χρονια μαζι μας, το τροχοσπιτακι μας θα μας παει Πελοποννησο και μαλλον Καλα Νερα (Μαγνησια)!

Αντε για πειτε και εσεις να αρχισει να "μυριζει" λιγο καλοκαιρακι και διακοπες!!! :thumbdown::):)

Link to comment
Share on other sites

:wootwoot:Καλημέρα και καλόοοοοοοοοο μήνα σε όλους και απο μένα.!!!!!!!!!! :thumbdown::):););):thumbup::thumbup:

Εύχομαι ο καινούργιος καλοκαιρινός μας μήνας να φέρει σε όλους χαρά, υγεία και ίσως τα πρώτα μπάνια του καλοκαιριού (και φυσικά να είναι ένας μήνας γεμάααααατος Aquazone)!!!!!!!!!!!!!!

Επίσης εύχομαι σε όλους τους συνομιλήκους μου που έχουν εξεταστική περίοδο (αλλά και σε όλους τους άλλους που δίνουν κάποιες εξετάσεις) καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!! (και όχι μία ώρα διάβασμα και τρεις Aquazone-αν και τί φταίτε και 'σεις, το Aquazone φταίει :D -εξάλλου και 'γω το ίδιο κάνω :blink: )Υπομονή, σε δύο-τρεις εβδομάδες όλα θα έχουν τελειώσει.

Τί άλλο να ευχηθώ, δεν ξέρω. Ας με συμπληρώσουν οι επόμενοι.

Όσον αφορά τις διακοπές, εγώ θα τις περάσω ή στο εξοχικό(όπως πέρυσι) :thumbup: ή σπίτι αγκαλιά με το pc :thumbdown: .

Καλό μήνα και πάλι από μένα!!!! Εύχομαι ότι καλύτερο για μας και τα ψαράκια μας!!!!!!!!!

Υ.Γ. Μη χαθείτε όλοι ξαφνικά. Όχι επειδή άρχισαν οι ζέστες να μπαίνω στο ΑΖ και να συζητάω μόνος μου!!!!!!!! :rasp::rasp:

Link to comment
Share on other sites

Καλο Μηνα σε ολους ευχομε και αυτο να ειναι το καλητερο καλοκαιρι εως τωρα που εχετε περασει ... :);)

Φετος το μενου εχει Κυθηρα και μετα Κυπαρισσια ;):thumbup:

Φυσικα οι ενδιαμεσες εξωρμησεις απο δω και απο κει απλα επιβαλοντε ... :thumbdown::)

ΖΑΚ φιλε μου εννοεις Καλο Νερο ... 10 χιλιομετρα εξω απο τη Κυπαρισσια ?

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα και από εμένα, καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές! :););)

Το πρόγραμμα το δικό μου λέει να αφήσω την Πελοπόννησο, μιας και οι εξορμήσεις σε αυτήν είναι κοντινοί προορισμοί για την Κόρινθο-Πάτρα και να κατευθυνθώ προς Μακεδονία-Θράκη-Θάσο-Σαμοθράκη για καμιά 15αριά μέρες!

Το "Μένουμε Ελλάδα" και οι τουριστικοί οδηγοί υπόσχονται πολλά και νομίζω ότι δεν απέχουν από την πραγματικότητα!

Εξάλλου, όταν πριν χρόνια πέρασα 9 μήνες στην Θράκη (Διδυμότειχο), οφείλω να δώσω μια δεύτερη ευκαιρία για μια άλλη ματιά σε αυτά τα μέρη. Διότι ως γνωστόν, τα μάτια του φαντάρου βλέπουν λιγάκι διαφορετικά!

Εύχομαι σε όλους να περάσουν καλά όπου και αν πάνε και ότι και αν κάνουν! :D:blink::thumbdown::)

ΥΓ: αρκεί να έχουμε εξασφαλίσει όλοι μας την απαραίτητη φροντίδα στα ενυδρεία με τους "φίλους" μας που θα μείνουν πίσω και θα μας περιμένουν! :thumbup::thumbup::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Guest nasos

Καλο μηνα και απο εμενα και καλο καλοκαιρι.

Φετος το προγραμμα εχει Παρο και Ναξο και μαθηματα για αυτονομη καταδυση :thumbdown::):);)

καλο καλκαιρι σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Καλό Μήνα σε όλους, και στα ψάρια μας!!!

Αν οι δρομολογημένες αλλαγές στη δουλειά δεν επηρεάσουν τις διακοπές το πρόγραμμα έχει Τζιά, μπάνιο και ψαροτούφεκο μέχρι σκασμού... :thumbdown::):)

Link to comment
Share on other sites

Καλα Νερα φιλε Αντωνη, Μαγνησια, κατω απο το Πηλιο!Η μαντρα του σπιτιου, 3 μετρα δρομακι και ..... θαλασσα!!!!Το μονο που μου λειπει ειναι ενα βαρκακι να "ανοιγομαι" λιγο πιο εξω, αλλα που θα παει θα ερθει και αυτο!Υγεια να εχουμε! :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

A ρε Μαγνησία με τις ομορφιές σου. έχω μείνει πολλές φορές στα καλά νερά, πολύ ωραίο είναι και το camping στη Συκιά αν ήσουν με τροχόσπιτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλό καλοκαίρι να χουμε και καλή επιτυχία στους εξεταζόμενους....

Δυστυχώς το μεγαλύτερο κομμάτι του θα το περάσω εδώ στη δουλειά...

Σίγουρα δυο βδομάδες Χαλκιδική και μία εξωτερικό, μάλλον Ντουμπάι.

Link to comment
Share on other sites

A ρε Μαγνησία με τις ομορφιές σου. έχω μείνει πολλές φορές στα καλά νερά, πολύ ωραίο είναι και το camping στη Συκιά αν ήσουν με τροχόσπιτο.

Ειναι καταπληκτικο μερος φιλε Ανδρεα!Στα Καλα Νερα εχω εξοχικο σπιτι, δεν θα παω με το τροχοσπιτο, παντως το camping που λες ειναι πολυ καλο και αυτο!

Τι να λεμε ρε παιδια, καλοκαιρακι και Ελλαδα, οπου και να πας ειναι υπεροχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό καλοκαίρι να έχουμε!

:thumbdown:

Καλά να περάσουν όσοι ξεκινάνε απο τώρα τις διακοπές τους!

Αλλά και σε όσους θα πάνε αργότερα!

:)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...