Jump to content

Καινούριο χρυσόψαρο με εξόγκωμα


Recommended Posts

Όλα φαίνονται κομπλέ σήμερα δεν υποτροπίασε από χθες , έκανα αλλαγή δίνω φάρμακα στην τροφή αλατι φουλ θερμοκρασία στους 30 για το ικ ελπίζω πως επειδή το πρόλαβα ίσως να καταφέρω κάτι δεν μπορώ να ρίξω βέβαια ποιο ισχυρά φάρμακα πιστεύω ια το άπω τελειώσω περιμενω να φύγει το ικ και ο μύκητας και εφόσον βλέπω πως από προχθές π εμφάνισε σημάδια dropsy αλλά δεν άλλαξε η εικόνα του και δεν πριστηκε η έχασε την όρεξη του μου δίνει μια ελπίδα !  Σημερινή εικόνα ο μύκητας άρχισε να φεύγει από την ουρα ! Η από πάνω ήταν χθεσινή 

1ECBDF3E-96D4-4CC2-BDE6-CA23ACFA6116.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Τους τριάντα βαθμούς θα τους κρατήσεις καμιά εβδομάδα και εφόσον εξαφανιστούν τα στίγματα μετά θα μειώνεις δύο βαθμούς τη μέρα μέχρι να φτάσεις σε θερμοκρασία περιβαλλοντος. Οκ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος killerknight έγραψε:

Τους τριάντα βαθμούς θα τους κρατήσεις καμιά εβδομάδα και εφόσον εξαφανιστούν τα στίγματα μετά θα μειώνεις δύο βαθμούς τη μέρα μέχρι να φτάσεις σε θερμοκρασία περιβαλλοντος. Οκ?

Μακάρι να ζήσει όλη την εβδομάδα...δεν νομίζω πως αρκεί αυτή η θεραπεία για το dropsy είμαι στο δίλλημα να βάλω δυνατά φάρμακα όπως το μετροπλεξ και παναπλεξ απλά δεν ξέρω αν το αντέξει..θα ακολουθήσω τις οδηγίες σου για την θερμοκρασία 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...