Jump to content

Πετρες βοήθεια!


Recommended Posts

Καλησπέρα Στην ομάδα. Έτοιμαζω το καινούριο μ ενυδρείο ( κύβος περίπου στα 200 με 220 )λίτρα.  Μάζεψα κάποιες πέτρες σήμερα από τον υμμητο και αφού έκανα το τεστ με το ακουαφορτε έδιωξα όσες αντέδρασαν κ κράτησα τις μη ασβεστολιθικες .Το ενυδρείο προορίζεται για guppies μιας κ έχω ήδη σε μικρότερο ενυδρείο ένα πολύ μεγάλο αριθμό κ θέλω να τα μοιράσω.  Η ερώτηση είναι τώρα τι πρέπει να κάνω για να μπορέσω να τις βάλω με ασφαλεία κ σιγουριά στο ενυδρείο μ .Θα παραθέσω κ κάποιες φώτο.  Ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος poik8 έγραψε:

Καλησπέρα Στην ομάδα. Έτοιμαζω το καινούριο μ ενυδρείο ( κύβος περίπου στα 200 με 220 )λίτρα.  Μάζεψα κάποιες πέτρες σήμερα από τον υμμητο και αφού έκανα το τεστ με το ακουαφορτε έδιωξα όσες αντέδρασαν κ κράτησα τις μη ασβεστολιθικες .Το ενυδρείο προορίζεται για guppies μιας κ έχω ήδη σε μικρότερο ενυδρείο ένα πολύ μεγάλο αριθμό κ θέλω να τα μοιράσω.  Η ερώτηση είναι τώρα τι πρέπει να κάνω για να μπορέσω να τις βάλω με ασφαλεία κ σιγουριά στο ενυδρείο μ .Θα παραθέσω κ κάποιες φώτο.  Ευχαριστώ πολύ! 

 

IMG_20201105_140313_763.jpg

IMG_20201105_140310_288.jpg

IMG_20201105_140306_326.jpg

IMG_20201105_140304_049.jpg

IMG_20201105_140302_453.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλό πλύσιμο και βράσιμο άν είναι δυνατόν και θα είσαι μιά χαρά!

 

Ωραίες πέτρες!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...