Jump to content

βοήθεια σε ψάρια γλυκού νερού


giorgos pastayroy

Recommended Posts

γραψτε μου με λογια  να σας πω εγω ρωταω εσεισ βιντεο ανεβαζεται στο φορουμ ειμαι ασχετος για αυτο εκανα φορουμ οχι για να με κοροιδευουνε

 

 

Link to comment
Share on other sites

εγω ερωτηση εκανα μονο μια ερωτηση τωρα μπαινουν κιχλιδεσ η οχι αυτο σασ ρωταω  το youtube των funny videos θα γινει υπαμε 

Έγινε επεξεργασία - giorgos pastayroy
Link to comment
Share on other sites

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

ασε μασ και εσυ ανθρωπε μου θα μου κανεισ το φορουμ youtube ολο ανοησειεσ γραφεισ

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, giorgos pastayroy said:

εγω ερωτηση εκανα μονο μια ερωτηση τωρα μπαινουν κιχλιδεσ η οχι αυτο σασ ρωταω  το youtube των funny videos θα γινει υπαμε 

Μπορεί τα ελληνικά να τα σκοτώνεις αλλά τα αγγλικά σου είναι άψογα.. 

 

Άκου τώρα, θα σε βοηθήσω εγώ γιατί αυτοί είναι πολύ έμπειροι, ενώ εγώ είμαι αρχάρια και σε καταλαβαίνω καλύτερα. Θα πρέπει να οργανωθούμε όμως. Θα κάνεις τις ερωτήσεις σου σε στυλ: ερώτηση 1, ερώτηση 2, κτλ, για να μπορέσουμε να βγάλουμε άκρη. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οκ επειδη κανω συνεχια   τηλεμαθηματα   και βιαζομαι  επειδη τα γραφω απο υπολογιστη κανω λαθος      η μονη ερωτηση που κανω ειναι αν μπαινουν κιχλιδσ στο ενυδρειο  μου με τα ψαρια μου

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, giorgos pastayroy said:

οκ επειδη κανω συνεχια   τηλεμαθηματα   και βιαζομαι  επειδη τα γραφω απο υπολογιστη κανω λαθος      η μονη ερωτηση που κανω ειναι αν μπαινουν κιχλιδσ στο ενυδρειο  μου με τα ψαρια μου

 

Ποια κιχλιδα? Γράψε το όνομα (στα αγγλικά) 

Link to comment
Share on other sites

η κιθχλιδεσ ειναι τα αγγελοψαρα                                                        is the same thing

Παράθεση

 

 

Έγινε επεξεργασία - giorgos pastayroy
Link to comment
Share on other sites

Γιωργο εχω καταληξει στα εξης 2 συμπερασματα. 1ον Η εισαι καποιος γνωστος εδω των παιδιων και εχεις κανει 2ο account, ωστε απο εδω μεσα να τους τρολαρεις ολους στο lockdown για να περασει η ωρα ή εισαι το πολυ μαθητης 1ης γυμνασιου...οτιδηποτε αλλο θα με εκπληξει....αν εισαι το 1ο και δεν θες να αποκαλυφθεις αν μπορεις στειλε μου πμ και δεν θα πω κατι

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου! Είμαι καινούργια εδώ και δεν ξέρω πολλά πράγματα απλά θέλω να σου δώσω μια συμβουλή. Τα παιδιά εδώ προσπαθούν να βοηθήσουν όσο μπορούν, αλλά δεν γίνεται να σου λένε πως τα ψάρια που επέλεξες δεν μπορούν να συμβιώσουν μαζί και εσυ να πηγαίνεις και να αγοράζεις κι αλλά, κανεις πολλές ερωτήσεις (δεν είναι κακό αυτό) και αρκετοί μπερδεύονται, δεν προλαβαίνουν να απαντήσουν και εσυ είσαι στο επόμενο βήμα. Για αυτό λοιπόν εγώ έχω να προτείνω (αν θες να με ακούσεις φυσικά) να ηρεμήσεις λίγο,να τα βάλεις τα πράγματα σε μια τάξη, να μην ακούς ΠΑΝΤΑ τους πετσοπαδες ή τουλάχιστον αν σου πούνε κάτι να ρωτήσεις και κάποιο άτομο εδώ μέσα. Γράψε εδώ πέρα τα λίτρα σου,τι ψάρια έχεις, φίλτρα κτλ. και είμαι σίγουρη πως θα βοηθήσουν τα παιδιά. Αλλά το θέμα είναι να κάνουμε το καλύτερο για τα ψαράκια σου και να ακούς τους πιο έμπειρους,αλλιώς δεν κάνουμε δουλειά! Καλή σου συνέχεια!

  • Like 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 18 λεπτά, το μέλος giorgos pastayroy έγραψε:

ε αυτο κανω τι κανω πεταω χαρταετο

Οχι βεβαία............ απλά τον εχεις κάνει λάστιχο απο το πολύ ''βασάνισμα''......

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, giorgos pastayroy said:

η κιθχλιδεσ ειναι τα αγγελοψαρα                                                        is the same thing

 

No no no you definitely can't do it 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panos nts said:

Ισχύει αν θες πες και σε μένα, ούτε εγω θα το πω πουθενά..

Θέλεις να σου πω εγώ που δεν έχω πρόβλημα να το πω? :hysterical:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.... το πέτυχες 100% :hysterical:
Αυτό!!

Στάλθηκε από το SM-G388F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

ασε μασ ρε φιλε μασ ζουρλανεσ 12  η ωρα δεν εχεισ τι να κανεισ κοιμησου ολλο βλακειες πραγματικα μονοι σας  γελατε

Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλα δεν μπορω σαν φοιτιτησ δεν εχω πολλα χρηματα αλλα αν χρειαστει παιδεια μεγαλυτερο ενυδρειο σε 1 με 2 βδομαδεσ μπορει να το εχω αλλα για αυτο δεν ειμαι σιγουρος σαν φοιτιτης τα οικονομικα μου δεν  ειναι πολυ καλα  δεν   του ειπα ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο
 
(ο πετσοπ  μου είπε οτι οι γλυφτες δεν χρειάζονται φαι γιατί εχω πολλά ψάρια και μεγάλο ενυδρείο )
Και τώρα λες ότι δεν του είπες πόσο είναι το ενυδρείο σου) παρακάτω ενώ σου λέμε ότι είναι πάρα πολλά και αταίριαστα τα είδη ρωτάς για να βάλεις χελώνες καρχαρίες και φυτά μπαμπού.
Μάλλον μας κάνεις πλάκα... Δεν εξηγείται αλλιώς η χρειάζεσαι βοήθεια από άλλο forum (ψυχιατρικών θεμάτων).

Στάλθηκε από το SM-G388F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...