Jump to content

Πρώτη φορά ενυδρείο!!!


Ioanna_f

Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος Niki27 έγραψε:

Είμαι καινούρια στο χόμπι και στο portal. Θα σου έλεγα καλύτερα να αποφύγεις την αλλαγή νερού (όσο μπορείς) στη γυάλα, γιατί το ψαράκι σου θα σοκαριστεί. Επίσης αν δεν θες να βάλεις αλιθεινα φυτά και θες να αποφύγεις τα πλαστικά,  μπορείς να πάρεις υφασμάτινα.?

 

Φιλη μου @Niki27! Eισαι πολυ νεα στο χομπι μας. Προσπαθησε να μην δινεις συμβουλες ακομα.....Please :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος killerknight έγραψε:

Ναι για να είσαι σίγουρη καλό είναι να έχεις έναν θερμόμετρο γιατί μπορεί ο θερμοστάτης να κολλήσει κάποια στιγμή. Ναι αν βρεις μπολι καλά θα είναι ώστε να ολοκληρωθεί άμεσα ο μύλος του αζώτου.

Όπως όλοι καταλάβατε εννοούσα τον κύκλο του αζώτου. Βέβαια με αυτά που τραβάμε τελευταία μύλος ειμαστε?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Ιωαννα! Παρε μπολι απο τον @panos nts, θα σου δωσει και κανα φυτο, ειναι καλο παιδι :)

  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος natateo έγραψε:

Καλως ηρθες Ιωαννα! Παρε μπολι απο τον @panos nts, θα σου δωσει και κανα φυτο, ειναι καλο παιδι :)

Μένω ένα σαραντάλεπτο μακριά με αμάξι :unsure::busted_cop:

Έγινε επεξεργασία - Ioanna_f
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Ioanna_f έγραψε:

Δυστυχώς είμαι αρκετά μακριά από το κέντρο, αλλά ευχαριστώ όπως και να 'χει !! Εάν δεν βρω κάποιον κοντά μου, θα μπορούσα να ζητήσω από πετ σοπ ;!

Οχι από petshop.

Μπόλι μόνο από υγιές ενυδρείο.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς όρισες στο χόμπι . Επειδή έχεις ήδη το ψάρι κάλο θα ήταν να πάρεις μπόλι από κάποιο μέλος του φόρουμ. Γράψε σε παρακαλώ την περιοχή σου και μπορεί να υπάρχει κάποιο μέλος κοντά σου που να μπορεί να βοηθήσει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...