Jump to content

βοήθεια σε 15 λιτρα τι ψαρι μπαινει


Recommended Posts

παιδια εχω ενα ενυδρειο 15 λιτρα  με ενα φιλτρο κανονικα για ενυδρεια 60 λιτρα και εναν θερμοστατη 25 w και επισεις χαλικι το75/100 φυσικο  μια μικρη σπηλιτσα και μεριακ πλαστικα φυτα

το ενυδρειο ειναι καινουριο αλλα το πετ σοπ  μου να βαλω 5 χρυσοψαρα αλλα μου φανηκε υποπτο και  για σιγουρευτω θελω να ρωτησω εσας τι ψαρι μπαινει σε εκεινο το ενυδρειο      απαντηστε μου γρηγορα σας παρακαλω?

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, giorgos pastayroy said:

παιδια εχω ενα ενυδρειο 15 λιτρα  με ενα φιλτρο κανονικα για ενυδρεια 60 λιτρα και εναν θερμοστατη 25 w και επισεις χαλικι το75/100 φυσικο  μια μικρη σπηλιτσα και μεριακ πλαστικα φυτα

το ενυδρειο ειναι καινουριο αλλα το πετ σοπ  μου να βαλω 5 χρυσοψαρα αλλα μου φανηκε υποπτο και  για σιγουρευτω θελω να ρωτησω εσας τι ψαρι μπαινει σε εκεινο το ενυδρειο      απαντηστε μου γρηγορα σας παρακαλω?

απο ψαρι σε αυτα τα λιτρα δεν μπαινει τιποτα!

ομως μπορεις να βαλεις γαριδουλες και κανα σαλιγκαρακι (φυτεμενο)

Έγινε επεξεργασία - NikosPapak13
Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια  αυτο ελεγα και εγω να βαλω. λοιπον θα βαλω εναν μονομαχοι σε υτα τα λιτρα μπανει κανενα zebra snail

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, giorgos pastayroy said:

να σου πω την αληθεια  αυτο ελεγα και εγω να βαλω. λοιπον θα βαλω εναν μονομαχοι σε υτα τα λιτρα μπανει κανενα zebra snail

καλυτερα μην βαλεις μονομαχο,

επισης μπορεις να φτιαξεις ενα ομορφο terarrium

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος giorgos pastayroy έγραψε:

 

το ενυδρειο ειναι καινουριο αλλα το πετ σοπ  μου να βαλω 5 χρυσοψαρα αλλα μου φανηκε υποπτο και  για σιγουρευτω θελω να ρωτησω εσας τι ψαρι μπαινει σε εκεινο το ενυδρειο      απαντηστε μου γρηγορα σας παρακαλω?

Ημαρτον θεε μου,,,,τι αλλο θα ακουσουμε απο καποια κατατστηματα/υπαλληλους!!!

 Ούτε ''Εβραίος'' (με την κακή έννοια)  δεν θα προτεινε 5 χρυσοψαρα  σε 15 λιτρα...

 

Link to comment
Share on other sites

το τερραριουμ ειια τισ χελωνεσ και αυτα τα ενυδρεια γγαι τισ χελωνεσ ηθελα να ασχοληθω πολυ με αυτο

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την  αληθεια  δεν μου αρεσουν τα dwarf pufferfish αλλα σκεφτομαι να παρω μια χελωνιτσα η  7 red chery  η  5 amano γαριδουλες

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι ενας μονομαχος θα ταν μια χαρα.Τωρα τι να πω,πιστευω οτι μονο γαριδες και σαλιγκαρια ειναι υπερβολη.Αν εβαζες και ενα φυτο ανθεκτικο,πανευκολο,που μεγαλωνει γρηγορα οπως το κερατοφυλλο θα ηταν ακομη καλυτερα.

Έγινε επεξεργασία - Stelios S.
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...