Jump to content

Βοήθεια με χελωνα


Kostas Grigoridou

Recommended Posts

Λοιπόν με παιδιά μου έκαναν δώρο σε μια χελωνιερα αυτές δεν μπριζόλες 3 χελωνάκια πέρσι τα 2 ψόφησαν και έμεινε ένα με αποτέλεσμα να καταλάβω ότι δεν είναι καλή συνθήκη ζωής για την χελώνα πήρα λιπών ένα ενυδρείο 15 λίτρα έβαλα έναν θερμοστάτη ένα φίλτρο με ένα σφουγγαράκι  τα αλλά δυο χελωνάκια είχανε καίει στο κέλυφος τους ήταν παρά πολύ μαλακό και αυτό που έμεινε είχε κάτι στα μάτια του και είχε μαλακό κέλυφος αλλά όταν το έβαλα στο ενυδρείο με ράμπα ζωντάνεψε του έφυγαν αυτά από τα μάτια και το κέλυφος δυνάμωσε επεισεις πήρα ένα βελτιωτικό νερού η στάθμη του νερού είναι 5cm ρίχνω αντί χλώρια και βακτήρια συγνώμη αλλά δεν μπορώ να βγάλω φόρο γραφιά γιατί έσπασε η κάμερα έπεισες αφήνω το ενυδρείο στον ήλιο κάθε μέρα συγνώμη αν σας κούρασα απαντήστε μου γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

Καλε μου φίλε Γιώργο ή Κώστα ή όπως αλλιώς σε λένε, το να μην έχεις να κάνεις κάτι καλύτερο απο το να μολύνεις με την παρουσία σου το φόρουμ είναι εντελώς ηλίθιο και δεν έχει καθόλου πλάκα. Φαντάζομαι στο φτωχό σου μυαλό, δεν εχεις αντιληφθεί οτι υπάρχουν ασφαλιστικές δικλείδες για διπλούς  (στην περίπτωση σου τετραπλούς) λογαριασμούς. 

Θα σε παρακαλεσω να μην μπεις πάλι σε αυτη τη διαδικασία γιατι το μόνο που καταφερνεις ειναι να θυμώνεις τον @rastaman.

 

Καλή συνέχεια στη μίζερη ζωή σου.

 

Ως εκ τουτου το θεμα κλειδωνει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...