Jump to content

Αγορά αντλίας


Recommended Posts

Καλησπέρα σας έκανα προχθές μετά από μεγάλη προσπάθεια την αγορά της αντλίας του ενυδρείου προσπαθούσα από το φθινόπωρο και τελικά τα κατάφερα είναι αυτή μια ερώτηση έχω όποιος γνωρίζει ας μου πει μέσα στο φίλτρο είχε σε ένα σακουλάκι αυτά εδώ πρώτον τι είναι δεύτερον ξέρετε αν θέλουν αλλαγή και κάθε πότε;;

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος Georgia Terzaki έγραψε:

Καλησπέρα σας έκανα προχθές μετά από μεγάλη προσπάθεια την αγορά της αντλίας του ενυδρείου προσπαθούσα από το φθινόπωρο και τελικά τα κατάφερα είναι αυτή μια ερώτηση έχω όποιος γνωρίζει ας μου πει μέσα στο φίλτρο είχε σε ένα σακουλάκι αυτά εδώ πρώτον τι είναι δεύτερον ξέρετε αν θέλουν αλλαγή και κάθε πότε;;

ξεχασες να βαλεις φωτο για να δουμε τι ειναι  τα ''αυτα εδω'' που εγραψες παραπανω.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από κάποιους μήνες κατάφερα να αγοράσω την αντλία νερού για τη χελώνα είναι εξωτερικό φίλτρο και μέσα είχε αυτά τα άσπρα που βλέπετε στη φωτο μήπως ξέρετε εάν αλλάζουμε ανά διαστήματα σε αυτά και αν ναι που τα βρίσκουμε;;

IMG_20201212_154607.jpg

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος corto maltese έγραψε:

ξεχασες να βαλεις φωτο για να δουμε τι ειναι  τα ''αυτα εδω'' που εγραψες παραπανω.

Το ξανά ανέβασα σε νέο θέμα με τη φώτο χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...