Jump to content

Αποχώρηση μου από το Aquazzone.


marinos

Recommended Posts

Όπως λέει και ο τίτλος αποχωρώ από το φόρουμ. 

Αιτία είναι το κλείδωμα με άκομψο τρόπο απο τον @rastaman  χιουμοριστικό θέμα που ανέβασα.

Θέλω να ευχαριστήσω με όσους είχα συνεργασία τον τελευταίο καιρό που ενεργοποιήθηκα στο φόρουμ.

Αλλά βλέπεται τα 49 μου χρόνια και προπάντων η πορεία μου μέσα στην ζωή δεν μου επιτρέπουν να κάνω τα στραβά μάτια όταν με φιμώνουν.

Το παραπάνω  δείχνει ότι επικρατεί  στους συντονιστές μια σοβαροφάνεια και έλλειψη χιούμορ σε υπέρτατο βαθμό που δεν τους τίμα .

Και κάτι τελευταίο Βασίλη όταν ζητάς από κάποιον να σε βοηθήσει η βοήθεια του δεν μπορεί και δεν πρέπει να είναι άλλα καρτ.

Παρακαλώ μετά την αποσύνδεση μου να σβηστούν τα θέματα που έχω ανοίξει γιατί μπορεί και αυτά να είναι τρολάρισμα  ίσως και να μην τους δώσατε την πρέπουσα σημασία.

 

ΥΓ @corto maltese Θα μου λείψουν οι μεταμεσονύχτιες ανησυχίες μας για την Αφρική . Ποτέ δεν ξέρεις  όμως μπορει να βρεθούμε σε κάποιο άλλο φορουμ.

 
 
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις και δεν μπορείς να γενικεύεις το θέμα, στο φόρουμ υπάρχουν κανόνες που προσπαθούμε να τους τηρήσουμε και λέω προσπαθούμε γιατί ως άνθρωποι πολλές φορές γίνονται λάθη και κάποια θέματα μας διαφεύγουν κάποια άλλα πάλι ίσος να κρίνουμε λίγο αυστηρά. Προφανώς ο χαρακτήρας σου απο τα γραφόμενα σου με αφήνει να δημιουργήσω την εντύπωση ότι δεν σηκώνεις μύγα στον γιακά σου. και φυσικά είναι δικαίωμα σου να μην είσαι καθόλου ανεκτικός. και δεν το λεω ούτε με κακία ούτε με ειρωνεία απλά κάνω μια διαπίστωση.

 

Εδώ ως επι τω πλείστω βοηθάμε τα μέλη όσο μπορούμε δεν περιμένουμε ανταμοιβή ούτε εύγε ούτε ό,τι κάνουμε, δεν το κάνουμε για το ΑΖ αλλά για το χόμπι. Υπήρξαν και υπάρχουν μέλη που έγραψαν προφίλ φυτών, ψαριών άρθρα έκαναν μεταφράσεις και άλλα πολλά και δεν φαίνεται πουθενά το όνομα τους γιατί το έκαναν απο αγάπη για τους χομπίστες. 

 

τέλος πάντων δεν σου κρατώ κακία και εύχομαι να ανακαλέσεις αυτά είχα να πω.

 

ΥΓ

Από το φόρουμ δεν σβήνεται κανένα θέμα 

Link to comment
Share on other sites

@marinos

Τον τελευταίο καιρό έχει γίνει μια πολύ καλή,όμορφη και αξιόλογη προσπάθεια από εσένα και από κάποια άλλα μέλη

για την αναβάθμιση και ανανέωση της αρθογραφίας και των προφίλ της Αφρικής.

 

Μια προσπάθεια η οποία εκτιμήθηκε και αγκαλιάστηκε με τον καλύτερο τρόπο και με άμμεσες κινήσεις οργανώθηκαν

και ξεκίνησαν να τρέχουν κάποια πράγματα με το αντίστοιχο promotion τόσο στο forum(με ανακοινώσεις στο πάνω μέρος

της σελίδας,στην αρχική σελίδα του aquazone) όσο και στις σελίδες μας/groups στα social media.

 

Την ροή και τον τρόπο τον οποίο σκεφτόμαστε να κινηθούμε τον έχουμε ήδη συζητήσει στις εσωτερικές μας κατηγορίες και

δεν υπάρχει λόγος να γίνει στο παρών θέμα.

 

Επί του θέματος λοιπόν και σχετικά με τα δυο θέματα που δημοσίευσες σήμερα. . .

 

Το ένα το κλείδωσα και το άλλο το εξαφάνισα.

 

Αυτές είναι κινήσεις οι οποίες έγιναν για να "προστατέψω" κυρίως εσένα  και το άτομο που βρίσκεται πίσω από το nickname marinos.

 

Είχαν και τα δυο παραπλανητικό τίτλο ή άσχετο με το περιεχόμενο τους(όπως θέλεις πέστο) με σκοπό να οδηγήσουν τους αναγνώστες

να συμμετέχουν στην ψηφοφορία της Αφρικής.Κάτι το οποίο ήδη βρίσκεται σαν ανακοίνωση στο πάνω μέρος της σελίδας,

έχει βγει,θα βγει και θα ξαναβγεί στα social media κλπ κλπ κλπ

 

Επειδή λοιπόν είσαι αξόλογο άτομο με αρκετές γνώσεις γύρω από το χόμπι μας γενικότερα και βοηθάς αρκετά τα μέλη

της κοινότητας μας δεν θέλω σε καμία περίπτωση να μπεί κάποιος στην διαδικασία να σκεφτεί :

"post του marinos... δεν το διαβάζω γιατί πάλι μας ζαλίζει με την ψηφοφορία,με τις αφρικάνες κλπ κλπ κλπ"

 

Προσωπικά θέλω να παραμείνει σε ισχύ αυτό που πραγματικά ισχύει και αντιπροσωπεύει το άτομο σου και τις

δημοσιεύσεις σου!!

 

Παρόλα αυτά αν εσύ θεωρείς οτι με αυτόν τον τρόπο σε "φιμώνω" ίσως δεν σου εξηγώ καλά αυτό που έχω στο μυαλό μου. . .

 

Edit

Συμπάθαμε για την αργοπορημένη απάντηση αλλά προέκυψε ανάγκη και έπρεπε να βγω εκτός.

 

Έγινε επεξεργασία - rastaman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και ο τίτλος αποχωρώ από το φόρουμ. 
Αιτία είναι το κλείδωμα με άκομψο τρόπο απο τον [mention=57172]rastaman[/mention]  χιουμοριστικό θέμα που ανέβασα.
Θέλω να ευχαριστήσω με όσους είχα συνεργασία τον τελευταίο καιρό που ενεργοποιήθηκα στο φόρουμ.
Αλλά βλέπεται τα 49 μου χρόνια και προπάντων η πορεία μου μέσα στην ζωή δεν μου επιτρέπουν να κάνω τα στραβά μάτια όταν με φιμώνουν.
Το παραπάνω  δείχνει ότι επικρατεί  στους συντονιστές μια σοβαροφάνεια και έλλειψη χιούμορ σε υπέρτατο βαθμό που δεν τους τίμα .
Και κάτι τελευταίο Βασίλη όταν ζητάς από κάποιον να σε βοηθήσει η βοήθεια του δεν μπορεί και δεν πρέπει να είναι άλλα καρτ.
Παρακαλώ μετά την αποσύνδεση μου να σβηστούν τα θέματα που έχω ανοίξει γιατί μπορεί και αυτά να είναι τρολάρισμα  ίσως και να μην τους δώσατε την πρέπουσα σημασία.
 
ΥΓ [mention=63930]corto maltese[/mention] Θα μου λείψουν οι μεταμεσονύχτιες ανησυχίες μας για την Αφρική . Ποτέ δεν ξέρεις  όμως μπορει να βρεθούμε σε κάποιο άλλο φορουμ.
   
@marinos Μαρίνο μια και έχουμε την ίδια ηλικία και είσαι και ο πρώτος μαζί με την@natateo που με βοήθησαν στα πρώτα μου βήματα για να στήσω τα ενυδρεία των παιδιών μου θεωρώ υποχρέωση μου να σου πω ένα μεγάλο Ευχαριστώ!! Και να προσπαθήσω να σε μεταπείσω για την απόφαση σου. το forum μπορεί να το διαχειρίζεται ο Βασίλης@rastaman και από την πλευρά του να φοβάται τα topics να μην καταλήγουν σε καφενείο με την κακή έννοια, αλλά πιστεύω ότι λόγο στις αποφάσεις για το ποια topics πρέπει να κόβονται και Ποιοί διαγράφονται πρέπει να έχουν όλα τα μέλη με ψηφοφορία.
Θα ήθελα να μείνεις τουλάχιστον μέχρι να πάρουν μέρος στην συζήτηση τα Περισσότερα μέλη και ο Βασίλης@rastaman για να λυθεί το θέμα, πιστεύω χωρίς την αποχώρηση σου και με καλύτερο τρόπο στην λειτουργία του forum κι εμένα μου αρέσει η πλακίτσα και πιστεύω και στα Περισσότερα μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις και δεν μπορείς να γενικεύεις το θέμα, στο φόρουμ υπάρχουν κανόνες που προσπαθούμε να τους τηρήσουμε και λέω προσπαθούμε γιατί ως άνθρωποι πολλές φορές γίνονται λάθη και κάποια θέματα μας διαφεύγουν κάποια άλλα πάλι ίσος να κρίνουμε λίγο αυστηρά. Προφανώς ο χαρακτήρας σου απο τα γραφόμενα σου με αφήνει να δημιουργήσω την εντύπωση ότι δεν σηκώνεις μύγα στον γιακά σου. και φυσικά είναι δικαίωμα σου να μην είσαι καθόλου ανεκτικός. και δεν το λεω ούτε με κακία ούτε με ειρωνεία απλά κάνω μια διαπίστωση.
 
Εδώ ως επι τω πλείστω βοηθάμε τα μέλη όσο μπορούμε δεν περιμένουμε ανταμοιβή ούτε εύγε ούτε ό,τι κάνουμε, δεν το κάνουμε για το ΑΖ αλλά για το χόμπι. Υπήρξαν και υπάρχουν μέλη που έγραψαν προφίλ φυτών, ψαριών άρθρα έκαναν μεταφράσεις και άλλα πολλά και δεν φαίνεται πουθενά το όνομα τους γιατί το έκαναν απο αγάπη για τους χομπίστες. 
 
τέλος πάντων δεν σου κρατώ κακία και εύχομαι να ανακαλέσεις αυτά είχα να πω.
 
ΥΓ
Από το φόρουμ δεν σβήνεται κανένα θέμα 
(Επί του θέματος λοιπόν και σχετικά με τα δυο θέματα που δημοσίευσες σήμερα. . .

Το ένα το κλείδωσα και το άλλο το εξαφάνισα.

Αυτές είναι κινήσεις οι οποίες έγιναν για να "προστατέψω" κυρίως εσένα  και το άτομο που βρίσκεται πίσω από το nickname marinos.)
Αγαπητέ @Χρήστος αν και νέος στο forum κι εγώ παρατήρησα ότι πολλά θέματα κλειδώνουν γιατί είναι λίγο αυστηρά τα περιθώρια άγνοιας, τρόλ, και πλακίτσας.
Σε παρένθεση απάντησή στο δεν σβήνουμε κανένα θέμα. Από τον κατά τα άλλα και σε εμένα συμπαθή@rastaman .
Το forum με έχει βοηθήσει πάρα πολύ θα ήθελα όμως να είναι λίγο ποιό ελεύθερο στο θέμα πλάκας και ιδίως σε μέλη που γνωρίζουμε ότι έχουν προσφέρει το καλύτερο.
Παρακαλώ και τα υπόλοιπα μέλη να πάρουν θέση στο topic ώστε να λυθεί το Θέμα και να μην αποχωρήσει το μέλος@_marinos_
Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

@manos Chania Οι όροι και οι κανονισμοί του φόρουμ υπάρχουν για να μπορεί να λειτουργεί χωρίς προβλήματα. Και δεν κλειδώνουν πολλά θέματα. Αντίθετα θα έλεγα. 

@marinos έχουμε ανταλλάξει κάμποσα ποστ,έχω διαβάσει και πολλά άλλα που έχεις γράψει και μπορώ να αντιληφθώ τον ενθουσιασμό σου για το πρότζεκτ της Αφρικής και γενικοτερα. Και σου αξίζουν συγχαρητήρια για τον κόπο που κάνεις. Αλλα νομίζω ότι η αντίδραση σου ήταν λίγο υπερβολικη. Αν διαβάσεις προσεχτικά τι έγραψε ο Βασίλης θα το καταλάβεις. 

Και για να δώσω ένα άλλο παράδειγμα. Αν έχω ένα θέμα στο ενυδρείο μου και χρειάζομαι απαντήσεις και γράψω τίτλο "Χαρίζω ενυδρείο 1000 λιτρα" και από κάτω "Τώρα που έχω την προσοχή σας, έχω το τάδε πρόβλημα...."  πως θα φαινόταν? 

 

Εύχομαι και εγώ να ανακαλέσεις και να σε ξαναδούμε στο φόρουμ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος marinos έγραψε:
 

 

ΥΓ @corto maltese Θα μου λείψουν οι μεταμεσονύχτιες ανησυχίες μας για την Αφρική . Ποτέ δεν ξέρεις  όμως μπορει να βρεθούμε σε κάποιο άλλο φορουμ.

 
 

Σε άλλο φορουμ ειναι δύσκολο να τα πούμε για λογούς προσωπικής δεοντολογίας, ακομα και να πλακωθώ στο ''ξύλο'' με όλη την Aquqzoneteam (το πιο ευκολο για μενα) και ''αποχωρίσω'' από το φορουμ  δεν εχω την ανάγκη για προσωπική προβολή ώστε να ''γραφτώ'' αλλού,  σέβομαι τη βοήθεια που έχω πάρει είτε ειναι από ''απλά'' μέλη είτε από την αρθρογραφία/threads του φορουμ.

 Σου εχω πει να μιλησουμε ''προφορικα'' πολλες φορες, για να ''ξεδιαλυνουμε'' καποια πραγματα, γιατι ''γραπτώς'' άλλα λεγαμε και άλλα έκανες μετα, και μια μερα πριν την ''συναντηση''  μαζι μου εσυ πετας τη βομβα και ''γεια σας''.........

Υ.Γ τον τελευταιο καιρο ειχα κατι ''υποψιες'' περι ''ειδικου σκοπου'' οτι εχεις στο πισω μερος του μυαλου σου.... ΜΑΚΑΡΙ να τις διαψευσεις γιατι θα στεναχωρηθω πολυ οταν θα σε θυμαμαι να λεω  ''ρε με τι λαμογιο  πηγα να μπλεξω''......

Link to comment
Share on other sites

[mention=66961]manos Chania[/mention] Οι όροι και οι κανονισμοί του φόρουμ υπάρχουν για να μπορεί να λειτουργεί χωρίς προβλήματα. Και δεν κλειδώνουν πολλά θέματα. Αντίθετα θα έλεγα. 
[mention=15837]marinos[/mention] έχουμε ανταλλάξει κάμποσα ποστ,έχω διαβάσει και πολλά άλλα που έχεις γράψει και μπορώ να αντιληφθώ τον ενθουσιασμό σου για το πρότζεκτ της Αφρικής και γενικοτερα. Και σου αξίζουν συγχαρητήρια για τον κόπο που κάνεις. Αλλα νομίζω ότι η αντίδραση σου ήταν λίγο υπερβολικη. Αν διαβάσεις προσεχτικά τι έγραψε ο Βασίλης θα το καταλάβεις. 
Και για να δώσω ένα άλλο παράδειγμα. Αν έχω ένα θέμα στο ενυδρείο μου και χρειάζομαι απαντήσεις και γράψω τίτλο "Χαρίζω ενυδρείο 1000 λιτρα" και από κάτω "Τώρα που έχω την προσοχή σας, έχω το τάδε πρόβλημα...."  πως θα φαινόταν? 
 
Εύχομαι και εγώ να ανακαλέσεις και να σε ξαναδούμε στο φόρουμ.
@Antonis K Δεν είμαι σίγουρος αν πράττω σωστά που παρεμβαίνω στην όλη συζήτηση. τον@_marinos_ δεν τον γνωρίζω Προσωπικά το ίδιο θα έπραττα για οποιονδήποτε από αυτούς που με βοήθησαν στο forum.
Μήπως λέω, για τέτοιες περιπτώσεις Μελών που τους γνωρίζουμε, αρκεί ένα προσωπικό μήνυμα π.χ ( Αυτό που ανέβασες παραβιάζει τον κανονισμό του forum ρε Marino, mano , Βασίλη σε παρακαλώ κατέβασε το τροποποίησε το) ώστε να μην θίγεται δημόσια?
Άποψη μου.@_marinos_ σε παρακαλώ κι εγώ να ανακαλέσεις και να συνεχίσουμε μαζί στο forum τις ιδέες το μεράκι την κουβέντα και τις όποιες διαφωνίες...αλλά από ΕΔΏ όλοι μαζί.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@manos Chania και οι υπόλοιποι όπου ίσος να έχετε κάποια παράπονα.

Η συντονιστές είμαστε απλή χομπιστες άνθρωποι με άλλοτε περισσότερο και άλλοτε λιγότερο χρόνο, μπορεί παράδειγμα εσύ να γράψεις κάτι που να ήθελε κλείδωμα και να μας διέφυγε, σε κάποια άλλη φάση να γράψεις πάλι κάτι που να θέλει κλείδωμα  να το δει κάποιος συντονιστής και να το αφαιρέσει.

Και εσύ θα αναρωτιέσαι,

 

-μα το ένα το άφησαν και το άλλο όχι, τη στο καλό πάθανε.

 

Κανείς εδώ δεν πληρώνεται ούτε χτυπά καρτα παρουσίας ώστε να υπάρχει 100% παρουσία 24 ώρες το 24, τα λάθη (και δεν μιλώ για το συγκεκριμένο ποστ) είναι αναμενόμενα, και αναμένουμε κατανόηση απο τα μέλη, και αν κάποιος νομίζει ότι κάποιο ποστ δεν έπρεπε να αφαιρεθεί προτού αντιδράσει έντονα υπάρχουν και τα ΠΜ για να λυθεί η παρεξήγηση  αλλιώς ελεύθερη είσαστε να αποχωρίσετε κόσμια και όχι με φανφάρες αυτό δεν τιμά κανέναν.

 

Τέλος αν δεις σε πολλά θέματα υπάρχουν (και απο εμένα) σπαμαρίσματα και χιούμορ αλλά όταν τα σπαμαρίσματα αρχίζουν να χαλούν το θέμα τότε πρέπει να τεθεί όριο, όπως καταλαβαίνεις αυτό το όριο ο κάθε άνθρωπος το αντιλαμβάνεται διαφορετικά, μπορεί εγώ να αφήσω 3 σπαμαρίσματα και ο χ συντονιστής 2, η ανεκτικότητά στην διαφορετικότητα του χαρακτήρα μας κάνει σωστούς ανθρώπους κατά την γνώμη μου. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος manos Chania έγραψε:

@Antonis K Δεν είμαι σίγουρος αν πράττω σωστά που παρεμβαίνω στην όλη συζήτηση. 

Από την στιγμή που θέμα είναι δημόσιο το κάθε μέλος έχει δικαίωμα να εκφράσει την γνώμη του όποια και να είναι αυτή, το αν έπραξες σωστά ή όχι αυτό θα το κρίνεις εσύ και όχι εμείς :) 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Την τελευταία περίοδο από ότι έχω δει ο Μαρίνος προσπαθεί και έχει βοηθήσει πολλούς με τις συμβουλές του και προσωπική του έρευνα. Συμφωνώ επίσης με το να λύνονται παρεξηγήσεις με προσωπικά μηνύματα και οι διαχειριστές να εξηγούν με προσωπικό μήνυμα τους λόγους διαγραφείς μηνυμάτων και κλειδώματος σχολίων εκτός αν είναι προφανές το τρολάρισμα όπως είδα σε ένα προηγούμενο ποστ που έκανε ψαρόσουπα και όχι ενυδρείο(όσοι το διάβασαν ξέρουν ;) ). Δυστυχώς το διαδίκτυο είναι πολύ απρόσωπο και επειδή δεν γνωρίζουμε χαρακτήρες οι παρεξηγήσεις είναι αναπόφευκτες. Το έχω παρατηρήσει μερικές φορές σε μερικά ποστ στο φόρουμ. Καταλαβαίνω γιατί κλειδώθηκε το θέμα της διαμάχης και νομίζω δεν είναι αιτία για να σε αποθαρρύνει Μαρίνο να φύγεις από το φόρουμ καθώς εμπλουτίζεις με γνώσεις το φόρουμ. Από την στιγμή που υπάρχει ανακοίνωση στην αρχική του φόρουμ για την δημοσκόπηση τέτοια ποστ νομίζω δεν είναι απαραίτητα και δεν πρέπει να αποτελούν αιτίες για ΄διαμάχες'. Συμφωνώ με τον Αντώνη σε αυτό

1 hour ago, Antonis K said:

Και για να δώσω ένα άλλο παράδειγμα. Αν έχω ένα θέμα στο ενυδρείο μου και χρειάζομαι απαντήσεις και γράψω τίτλο "Χαρίζω ενυδρείο 1000 λιτρα" και από κάτω "Τώρα που έχω την προσοχή σας, έχω το τάδε πρόβλημα...."  πως θα φαινόταν? 

Αν γνωριζόμασταν όλοι και ήταν κλειστή ομάδα λογικά κανείς δεν θα είχε θέμα με τον τίτλο. Καλή συνέχει σε όλους! Ελπίζω η παρεξήγηση να λυθεί και να συζητάμε για ενυδρειακά και όχι τέτοια θέματα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@manos Chania και φυσικά @all γιατί δεν έχουμε λόγο να κρυβόμαστε και ούτε κάνουμε διακρίσεις ανάμεσα στα μέλη μας

σε όποιο member group και αν ανήκουν...

 

Εφόσον κλείδωσα αυτό

 

για το οποίο γίνεται και όλη η φασαρία εντός 20 λεπτών εμφανίστηκε το ίδιο με διαφορετικό τίτλο

στο οποίο και πάλι έγινε ενημέρωση για τον λόγο της εξαφάνισης.

 

Μέσα στο επόμενο 20λεπτο έγινε και το παρόν post. . .

 

Ελπίζω να καλύπτω μερικές από τις απορίες ή αμφιβολίες που μπορεί να σου δημιουργήθηκαν για

τον τρόπο λειτουργίας μας σαν ομάδα συντονισμού. . .

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θα απαντήσω στα πάντα μολις ηρεμησω. Το post νομιζα οτι το ανεβασα στην ομαδα μας αλλα δυστυχως απο τα νευρα μου πηγε σε κοινη θεα. Παρακαλω να μεταφερθει στην ομαδα των Αφρικανων Επισης παρακαλώ το ατομο που με ειπε εμεσως ψωνιο και λαμογιο να μου στειλει το τηλεφωνο του . Το δικο μου το εχει.

Link to comment
Share on other sites

Με τι ασχολείστε ρε παιδιά...χάνεται το νόημα. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος rastaman έγραψε:

Εφόσον κλείδωσα αυτό

 

Θα μου επιτρέψετε να πω και εγώ τη γνώμη μου πάνω στο θέμα, χωρίς να γνωρίζω προσωπικά κανέναν και κρίνοντας μόνο από ότι βλέπω εδώ. 

Συμφωνώ απόλυτα με τον @rastaman για το κλείδωμα του θέματος. 

Όχι μόνο επειδή δεν έχει καμία σχέση με το περιεχόμενο του φόρουμ αλλά ούτε χιουμοριστικό το βρίσκω (ακομη και για aquazone cafe) γιατί μπορεί να φέρει σε δύσκολη θέση κάποια άτομα εδώ στο φόρουμ. 

Και αυτο επειδη κατά τη γνώμη μου αναπαράγει σεξιστικά στερεότυπα και δεν είναι και ο,τι πιο κόσμιο (δεν διακατέχομαι από ιχνος πουριτανισμου, αλλά το λέω επειδή ναι μεν είμαστε όλοι εδώ μια παρέα με κοινά ενδιαφέροντα,  ωστόσο δεν γνωριζόμαστε όλοι τοσο ωστε να είμαστε τόσο "άνετοι").

 

Φιλικά προς όλους, χωρίς να θέλω να κατηγορήσω ή να θίξω κανέναν. 

  • Like 4
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος marinos έγραψε:

Λοιπον θα απαντήσω στα πάντα μολις ηρεμησω. Το post νομιζα οτι το ανεβασα στην ομαδα μας αλλα δυστυχως απο τα νευρα μου πηγε σε κοινη θεα. Παρακαλω να μεταφερθει στην ομαδα των Αφρικανων Επισης παρακαλώ το ατομο που με ειπε εμεσως ψωνιο και λαμογιο να μου στειλει το τηλεφωνο του . Το δικο μου το εχει.

στο στελνω σε πμ τωρα......ψωνιο δεν σε ειπα.....αναφορικα με το Λαμογιο δες ξανα τι γραφω παρακατω ...... το ευχομαι πραγματικα να κανω λαθος και να σου ζητησω Συγνωμμη,,,,,

πριν 2 ώρες, το μέλος corto maltese έγραψε:

 

Υ.Γ τον τελευταιο καιρο ειχα κατι ''υποψιες'' περι ''ειδικου σκοπου'' οτι εχεις στο πισω μερος του μυαλου σου.... ΜΑΚΑΡΙ να τις διαψευσεις γιατι θα στεναχωρηθω πολυ οταν θα σε θυμαμαι να λεω  ''ρε με τι λαμογιο  πηγα να μπλεξω''......

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος marinos έγραψε:

 Επισης παρακαλώ το ατομο που με ειπε εμεσως ψωνιο και λαμογιο να μου στειλει το τηλεφωνο του . Το δικο μου το εχει.

σε παιρνω

Έγινε επεξεργασία - corto maltese
Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από την διευκρινιστική απάντηση του topic starter το θέμα κάπου εδώ κλειδώνει.

Αν κριθεί απαραίτητο θα ανοίξει εκ νέου.

 

Παρόλα αυτά είμαι στην διάθεση σας τόσο εγώ όσο και η υπόλοιπη συντονιστική όμαδα για

διευκρινήσεις όσον αφορά τον τρόπο λειτουργίας της κοινότητας μας.

 

@marinos Μπορεί να το ανέβασες εκ παραδρομής σε αυτήν την κατηγορία αλλά αυτήν την στιγμή

και με την εξέλιξη που πήρε δεν είναι σωστό προς τα μέλη που συμμετείχαν να το μεταφέρουμε.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...