Jump to content

Το ενυδρείο μου


g tsapakis

Recommended Posts

Το αγόρασα πριν ένα μήνα περίπου. Αρχικά είχα μια γυάλα αλλά την επόμενη ημέρα πήρα αυτό το ενυδρείο. Νομίζω ότι για αρχάριο είναι ότι πρέπει. Είναι 52 λίτρα και φιλοξενώ δύο χρυσόψαρα. 

16107385746228779002679435336182.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σου έχω γράψει στο άλλο θέμα τα ζητήματα. Να το γεμίζεις μέχρι πάνω

 

Link to comment
Share on other sites

είναι λίγα τα λίτρα για 2 χρυσόψαρα και απ ότι φαίνεται ειναι common αρα θες περίπυ 70λίτρα για το κάθε ένα

Link to comment
Share on other sites

On 15/1/2021 at 9:23 ΜΜ, το μέλος g tsapakis έγραψε:

Το αγόρασα πριν ένα μήνα περίπου. Αρχικά είχα μια γυάλα αλλά την επόμενη ημέρα πήρα αυτό το ενυδρείο. Νομίζω ότι για αρχάριο είναι ότι πρέπει. Είναι 52 λίτρα και φιλοξενώ δύο χρυσόψαρα. 

16107385746228779002679435336182.jpg

Καλημέρα και καλωσήρθες στο χόμπι μας που ελπίζω να μείνεις για πάντα, δυστυχώς τά παιδιά έχουν δίκιο , είναι μικρό για χρυσόψαρα, όμως μην το πάρεις στραβά... Τό Ενυδρείο σού είναι μία χαρά για κάποια άλλα είδη, παράδειγμα για μονομάχο, για γαριδάδικο αλλά εγώ προσωπικά καθότι και αφρικάνος θά σού προτείνω αφρικανικές κιχλίδες, κονχυλόψαρα βέβαια γιατί κάτι άλλο δεν γίνεται, τίποτα δεν είναι δύσκολο απλά θέλει λίγο διάβασμα οπότε αν θες βέβαια δώσε τα χρυσόψαρα σέ κάποιον , διάλεξε κάτι που νά κάνει στά λίτρα σού και πάμε μαζί βήμα βήμα και ότι χρειάζεται θά σέ βοηθήσουμε όλοι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...