Jump to content

Ασυνήθιστη συμπεριφορά ξιφοφορου..


Recommended Posts

 

Καλησπέρα σήμερα παράτησα τον ξιφοφορο να μην έχει όρεξη για φαγητό και να κάθεται κρυμμένος κάτω πίσω από φυτά η να κάθεται στην επιφάνεια από μετρισισ είμαι καλά να πω πως προχθές έκανα αλλαγή φίλτρου από εσωτερικό σε εξωτερικό...a8f8363e5841337ba14968ef897623aa.jpgf7a51de5b89fc95dece04456a67a54d6.jpg1077bdad4c6bb14fb2e2d41e1ba4e76a.jpg

 

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Έγινε επεξεργασία - koronis.v
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος κάποια ιδέα?

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα άλλα τα ψαρια ειναι καλα; Αν ναι βαλε το σε καραντινα με μισο νερο ενυδρειου- μισο φρεσκο(με αντιχλωριο εννοειτε). Δες πως θα παει.

Με φωτο δεν φαινεται να εχει κατι. Μηπως λιγο πρησμενη κοιλια να εχει (μπορει να ειναι και η ιδεα μου)....

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι όλα πολύ καλά και ζωηρά μάλιστα έχω και γεννά όχι δεν είναι φουσκομενη οπότε βάζω καραντίνα και περιμένω απλά έχω παρατηρήσει ότι τα πτερύγια που έχει στην κοιλιά του τα είχε Κάπος κρεμασμένα..

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 17/1/2021 at 7:44 ΜΜ, το μέλος natateo έγραψε:

Ολα τα άλλα τα ψαρια ειναι καλα; Αν ναι βαλε το σε καραντινα με μισο νερο ενυδρειου- μισο φρεσκο(με αντιχλωριο εννοειτε). Δες πως θα παει.

Με φωτο δεν φαινεται να εχει κατι. Μηπως λιγο πρησμενη κοιλια να εχει (μπορει να ειναι και η ιδεα μου)....

Ενώ στην καραντίνα πιγενε καλύτερα και έτρωγε τον έβγαλα πιγενε καλά και σήμερα παρατήρησα τα ειδια και νωμηζω είναι Κάπος πρισμενω το στήθος του όχι η κιλια του...πφφφ

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος koronis.v έγραψε:

Ενώ στην καραντίνα πιγενε καλύτερα και έτρωγε τον έβγαλα πιγενε καλά και σήμερα παρατήρησα τα ειδια και νωμηζω είναι Κάπος πρισμενω το στήθος του όχι η κιλια του...πφφφ

 

IMG_20210123_184805.jpg

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος koronis.v έγραψε:

 

IMG_20210123_184805.jpg

Παιδιά συγνώμη αν γίνουμε φορτικός αλλά αν ξέρει κάποιος αν μπορώ να κάνω κάτι ας μου πει παρακαλώ...

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...