Jump to content

Γεννά μόλι!!!


koronis.v

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά μετά την προσθήκη νέων αρκετών φυτών στο ενυδρείο αποφάσισα να μην ξανά βάλω τα ψάρια σε γεννήστρα.. εδώ και 4 μέρες έχω γεννά και έχω δει τουλάχιστον 10 μωρά να κρύβονται ανάμεσα στα φυτά αλλά αυτό μου γεννά την απορία μπορούν να τραφούν  η θα λιμοκτονούν?

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος koronis.v έγραψε:

Καλησπέρα παιδιά μετά την προσθήκη νέων αρκετών φυτών στο ενυδρείο αποφάσισα να μην ξανά βάλω τα ψάρια σε γεννήστρα.. εδώ και 4 μέρες έχω γεννά και έχω δει τουλάχιστον 10 μωρά να κρύβονται ανάμεσα στα φυτά αλλά αυτό μου γεννά την απορία μπορούν να τραφούν  η θα λιμοκτονούν?

Εκτός από την επιτυχία στις γέννες τα φυτά προσφέρουν ακόμη και κρυψώνες και οξυγόνο στο ενυδρείο. Μπορείς να τα ταϊσεις, παίρνεις λίγο από την τροφή,την κάνεις σχεδόν σαν σκόνη και μετά την πετάς οσο πιο κοντά σε αυτά γίνεται έτσι ώστε να προλάβουν να φάνε τπτ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος NikosPapak13 έγραψε:

Εκτός από την επιτυχία στις γέννες τα φυτά προσφέρουν ακόμη και κρυψώνες και οξυγόνο στο ενυδρείο. Μπορείς να τα ταϊσεις, παίρνεις λίγο από την τροφή,την κάνεις σχεδόν σαν σκόνη και μετά την πετάς οσο πιο κοντά σε αυτά γίνεται έτσι ώστε να προλάβουν να φάνε τπτ

Ορεα ευχαριστώ για την βοήθεια πιστεύω να μπορέσουν να επιβιώσουν κάμποσα από αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις ψάξε να βρεις κερατόφυλλο είναι η καλύτερη κρυψώνα για τον γόνο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...