Jump to content

το ενυδρειο μου


Recommended Posts

post-4346-1181039762_thumb.jpgpost-4346-1181039833_thumb.jpgpost-4346-1181039900_thumb.jpgpost-4346-1181039966_thumb.jpgpost-4346-1181040059_thumb.jpgpost-4346-1181040168_thumb.jpg :thumbdown: Γεια σας!ειμαι ο Χρήστος νεο μελος και περιμενω τη βοηθεια σας για τη καλυτερη εικονα του ενυδρειου μου.Ασχολουμαι με το ενυδρειο 4 μηνες και δοξα το θεο ολα μου πανε καλα!σας αποστελλω φωτο και περιμενω σχολια σας...Ευχαριστώ! :)
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλλη προσπαθεια φιλε.Εγω θα σου προτεινα να αλλαξεις το φοντο σε ενα μονοχρωμο μπλε σκουρο η μαυρο,αμεσως θα αναδιξει τα πσαρακια και τα φυτα σου

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε θα σου πρότεινα να αλλάξεις δύο πραγματα....

1 : Τα ψάρια που έχεις....... δεν συμβιώνουν μεταξύ τους για πολλόυς λόγους

2 : :thumbdown: ΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΑΣΤΑΚΟ :) θα σου σκοτώσει τα ψαράκια...

ΥΓ: Απο το πέτ σοπ που τον πήρες τους είπες οτι θα τον βάλεις με αλλα ψάρια?Και αν ΝΑΙ τι σου είπανε?

Φίλικα

Αλέξανδρος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φίλε θα σου πρότεινα να αλλάξεις δύο πραγματα....

1 : Τα ψάρια που έχεις....... δεν συμβιώνουν μεταξύ τους για πολλόυς λόγους

2 : :thumbdown: ΒΓΑΛΕ ΤΟΝ ΑΣΤΑΚΟ :) θα σου σκοτώσει τα ψαράκια...

3 . Ψαρια απο διαφορετικες λιμνες δεν βα ζουμε ποτε μαζι γιατι οι παραμετροι του νερου απο τοπο σε τοπο διαφερει.Εσυ εχει απο Ταγκανικα απο Μαλαβι.......Το Φροντοζα πρεπει να φυγει γιατι χρειαυεται πολυ περισσοτερα λιτρα απο οτι εχεις,οπως και NIMBOCHROMIS VENUSTUS το οποιο χρειζεται ενα ενυδρειο της ταξεως

των600λιτρων.εχεις μπερδεψει Τα Μπουνα με τα Νον Μπουνα.

κοιταξε λιγο τη συνθεση .

Link to comment
Share on other sites

;):thumbup::thumbup::wootwoot:

θα συμφωνησω και εγω με τα υπολοιπα παιδια οσον αφορα την αναμιξη των λιμνων μεταξυ τους .....

το ενυδρειο σου παντως ειναι πολυ ομορφο εφοσον αρεσει σε εσενα που ειναι το πιο βασικο.......

:thumbdown::):)

για τον αστακο τα εχουμε πει και απο κοντα ... ;) :

Γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...