Jump to content

τα ψαρια μου εχουν dropsy


Recommended Posts

γεια σασ εχω ενα ενυδρειο 180λιτρα φιλτρο θερμαντηρα  φωσ κτλπ καποια ψαρια μου εχουν dropsy και ειναι σε καραντινα τωρα βρηκα ενα φαρμακο ειναι καλο sera bactopur κανει αν ναι ειναι σε ταμπλετεσ      ποσο πρεπει στην καραντινα και ποσοαν λογα τα ΛΙΤΡΑ του ενυδρειου μου

Link to comment
Share on other sites

δεν ψερω σιγουαρα αν εχουν αλλα τγα ειδα και τα 5 μαζι σημερα εχουν φουσκωμενεσ κοιλιεσ ματα σε κποια πρησμενα και σε καποια δεν κολημπανε καλα εχουν η οχο

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος giorgos pastayroy έγραψε:

γεια σασ εχω ενα ενυδρειο 180λιτρα φιλτρο θερμαντηρα  φωσ κτλπ καποια ψαρια μου εχουν dropsy και ειναι σε καραντινα τωρα βρηκα ενα φαρμακο ειναι καλο sera bactopur κανει αν ναι ειναι σε ταμπλετεσ      ποσο πρεπει στην καραντινα και ποσοαν λογα τα ΛΙΤΡΑ του ενυδρειου μου

Βάλε φωτογραφίες να δούμε τι έχουν τα ψάρια.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, giorgos pastayroy said:

γεια σασ εχω ενα ενυδρειο 180λιτρα φιλτρο θερμαντηρα  φωσ κτλπ καποια ψαρια μου εχουν dropsy και ειναι σε καραντινα τωρα βρηκα ενα φαρμακο ειναι καλο sera bactopur κανει αν ναι ειναι σε ταμπλετεσ      ποσο πρεπει στην καραντινα και ποσοαν λογα τα ΛΙΤΡΑ του ενυδρειου μου

Το χεις χάσει.... Ούτε αστείος είσαι πλέον, προσπάθησε περισσοτερο... Φιλικά πάντα ε

Έγινε επεξεργασία - Katrin
Link to comment
Share on other sites

Ρε Γιώργη μηπως παραφαγαν σήμερα? Με λίγη σοδιτσα θα είναι μια χαρά σε καμία ώρα

Link to comment
Share on other sites

@giorgos pastayroy
Αγαπητε Γιωργο,Χριστινα,Μαρια και ολα τα υπολοιπα nickname που χρησιμοποιεις τον τελευταιο καιρο ελπιζω να καταλαβαινεις οτι το παιχνιδακι καπου εδω τελειωνει...

Απο εδω και στο εξης λοιπον οποιοσδηποτε λογαριασμος πεφτει στην αντιληψη μου πως ειναι δικος σου θα μπαναρεται οπως επισης και τα topic σου θα κλειδωνουν γιατι δεν προσφερουν τιποτα και σε κανεναν.


Game over λοιπον...

  • Like 2
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...