Jump to content

Παιδιά βοήθεια


kratoss dark153

Recommended Posts

'Εχω μια θυληκιά guppy έτοιμη να γεννήσει.

Από το πρωί δεν έχει φάει τίποτα να ανυσηχώ??

Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος kratoss dark153 έγραψε:

'Εχω μια θυληκιά guppy έτοιμη να γεννήσει.

Από το πρωί δεν έχει φάει τίποτα να ανυσηχώ??

Πώς ξέρεις ότι είναι έγκυος? Πες μας για το ενυδρείο σου λίτρα ρουτίνα φίλτρο για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 59 λεπτά, το μέλος kratoss dark153 έγραψε:

'Εχω μια θυληκιά guppy έτοιμη να γεννήσει.

Από το πρωί δεν έχει φάει τίποτα να ανυσηχώ??

Άφησε την να γεννήσει..!!!!! Γιατί ζητάς βοήθεια??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος mik7 έγραψε:

Άφησε την να γεννήσει..!!!!! Γιατί ζητάς βοήθεια??

ναι ρε έχουν περάσει 22 ώρες από τότε που το ανέβασα ακόμα να φάει κάτι ή  να γεννήσει

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος koronis.v έγραψε:

Πώς ξέρεις ότι είναι έγκυος? Πες μας για το ενυδρείο σου λίτρα ρουτίνα φίλτρο για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε ..

το ενυδρείο μου είναι καινούριο γύρο στα 70 λίτρα τα ψαράκια είναι επήσεις  καινούρια δεν ξέρω κάτι πάνω στην ρουτίνα.

Έγκυος ότι είναι ξέρω γιατί είναι φουσκομένη μου το είπε εκείνος από το pet shop και έχει στον προκτό της μια μαύρη φούσκα 

Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος kratoss dark153 έγραψε:

το ενυδρείο μου είναι καινούριο γύρο στα 70 λίτρα τα ψαράκια είναι επήσεις  καινούρια δεν ξέρω κάτι πάνω στην ρουτίνα.

Έγκυος ότι είναι ξέρω γιατί είναι φουσκομένη μου το είπε εκείνος από το pet shop και έχει στον προκτό της μια μαύρη φούσκα 

Ανέβασε φωτογραφία το ψάρι και το ενυδρείο από φίλτρο τι έχεις το έχει στρώσει?

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος kratoss dark153 έγραψε:

ναι ρε έχουν περάσει 22 ώρες από τότε που το ανέβασα ακόμα να φάει κάτι ή  να γεννήσει

Εγώ στο έγραψα με τέτοιο τρόπο ώστε να μην ανησυχείς. Το όνομα μου είναι Μιχάλης και όχι "ρε". Αν θέλεις μπορείς να μας γράψεις-παρουσιασεις το ενυδρείο για να συζητήσουμε για ότι απορία έχεις και να χρειαστείς άμεσες απαντήσεις-λυσεις.

Φιλικά πάντα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε @kratoss dark153!

Για να σε βοηθηθουμε, πρεπει να απαντας στις ερωτησεις, που σου κάνουν τα παιδια. Αλλιως δεν γινεται.

Δεν εδωσες πληροφοριες για το ενυδρειο σου. Πρεπει να μας πεις

πόσα λιτρα ειναι, πόσο τρεχει (μερες, εβδομαδες;), μετρησεις νερου, φιλτρο (τι εχει μεσα, ροη πόσο), πόα ψαρια εχεις μεσα, αλλαγες νερου;  - ολα παιζουν ρολο.

Το θεμα σου μαλλον ειναι στην ποιοτητα νερου του ενυδρειου.

Και... μην ανοιγεις με την καθε νεα ερωτηση σου νεο θεμα, μονο πιο μεγαλο μπερδεμα θα γινει.

Link to comment
Share on other sites

πριν 23 ώρες, το μέλος mik7 έγραψε:

Εγώ στο έγραψα με τέτοιο τρόπο ώστε να μην ανησυχείς. Το όνομα μου είναι Μιχάλης και όχι "ρε". Αν θέλεις μπορείς να μας γράψεις-παρουσιασεις το ενυδρείο για να συζητήσουμε για ότι απορία έχεις και να χρειαστείς άμεσες απαντήσεις-λυσεις.

Φιλικά πάντα 

δεν ειχες γραψει το ονομα και δνε ξερω εγω εγω βαλει αυτο το ονομα κρατος με λενε xD

 

Link to comment
Share on other sites

Στις παραπανω ερωτησεις θα απαντησεις για να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε?.....οπως επισης αν ειναι στρωμενο το φιλτρο σου?....τα ζωοτοκα γενναν σαν τρελα, το θεμα ειναι να μην τα χασεις ολα (μεγαλα-μικρα) στο τελος

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος corto maltese έγραψε:

Στις παραπανω ερωτησεις θα απαντησεις για να μπορεσουμε να σε βοηθησουμε?.....οπως επισης αν ειναι στρωμενο το φιλτρο σου?....τα ζωοτοκα γενναν σαν τρελα, το θεμα ειναι να μην τα χασεις ολα (μεγαλα-μικρα) στο τελος

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

@marinos Που πας και τα βρισκεις θα θελα να ξερα....:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...