Jump to content

μωρα guppy


kratoss dark153

Recommended Posts

Παιδια μου γεννησαν τα guppy.

Σε τι βαθμους ζουνε τα μικρα,τι τρωνε , και ποτε να τ ριξω στο μεγαλο μου ενυδρειο?

Link to comment
Share on other sites

Που τα έχεις βάλει σε γεννήστρα η σε άλλο ενυδρείο βγάλε την μάνα γτ θα τα φάει η συνθήκες είναι είδες με τα ενήλικα δώσε τούς πολύ τριμμένα φυλλαράκια τροφής μετά από 1 με 2 μέρες και αρκετές φορές την ημέρα..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 ώρες, το μέλος koronis.v έγραψε:

Που τα έχεις βάλει σε γεννήστρα η σε άλλο ενυδρείο βγάλε την μάνα γτ θα τα φάει η συνθήκες είναι είδες με τα ενήλικα δώσε τούς πολύ τριμμένα φυλλαράκια τροφής μετά από 1 με 2 μέρες και αρκετές φορές την ημέρα..

ειμαι τερμα αρχαριος δεν εχω γεννηστρα ακομα την εχω παραγκιλει ερχεται σε 2 μερες τα εχω σε 1 μικρο ενυδρειο περιπου 3 λιτρα  δεν ξερω πια ειναι η μανα μου γεννησε μεσα στο μεγαλο μου ενυδρειο γιαυτο ποτε δεν θα βαλω κανενα ψαρι σαν μανα εκει μεσα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Τα μωρά γκάπυ μπορούν να φάνε ποιαδηποτε τροφή κάνεις πολύ μικρή ώστε να χωράει στο στώμα τους.(εγώ στα δικά μου όταν είχα και έιχα πολλά σε ενυδρειο 125λιτρων τους εδινα και σκουλικάκια grindal και τα τσακιζαν)

Επίσης αν έχεις φυτά στο ενυδρείο σου και καλές κρυψώνες τα καλύτερα από τα μωρά θα επιζήσουν και μέσα στο ενυδρείο σου.

Κανε μια παρουσίαση να το δούμε το ενυδρείο σου ή ανέβασε μία καλή φώτο του ενυδρείου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...