Jump to content

Χρονια Πολλα Ελλαδα!!!!!!!


Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ!

ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ!

  • Like 3
  • Agree 2
  • Thanks 1
  • love 2
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη εθνική και θρησκευτική γιορτή σήμερα για όλους τους Έλληνες.

Χρόνια πολλά σε όλους.

Χρόνια πολλά πατρίδα μας.

  • Like 5
  • Agree 1
  • Thanks 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε αυτό το πολύπαθο έθνος! Το έθνος που οταν ο λαός του είναι ενωμένος καταφέρνει τα πάντα, που όμως δυστυχώς διχάζεται συχνά ( μην ξεχνάμε ότι την επανάσταση κινδυνεύαμε να τη χάσουμε λόγω του εμφυλίου που προέκυψε κατά τη διάρκεια της επανάστασης του '21). Ελπίζω τα παθήματα να μας γίνουν μαθηματα και όλοι μαζί να προχωρήσουμε το έθνος μας μπροστά ώστε να φτάσει εκεί που του αξίζει

Έγινε επεξεργασία - killerknight
  • Like 5
  • Agree 2
  • Thanks 1
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά από άκρη σε άκρη στον ευλογημένο αυτό τόπο! Χρόνια πολλά Ελλαδα, Χρόνια πολλά Έλληνες! Τιμή και δόξα σε αυτούς που έπεσαν για να υπάρχουμε εμείς ελεύθεροι!!! 

  • Like 3
  • Agree 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλο το Έθνος εντός και εκτός συνόρων. Μόνο με ομόνοια και ομοψυχία θα πάμε μπροστά σε όλους τους τομείς. Αισθάνομαι υπερήφανος ως Έλλην όταν υπάρχουν άνθρωποι σαν τον πιλότο του σμήνους "Ζευς" που έδωσε για άλλη μια φορά ένα μήνυμα ομοψυχίας και σιγουριάς. Υπάρχει ελπίδα!!!!!

 

https://www.ertnews.gr/eidiseis/ellada/to-sygkinitiko-minyma-toy-pilotoy/

Έγινε επεξεργασία - DrKOI
  • Like 4
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

φτάσαμε σε μια εποχή όπου θέλει να ισοπεδώσει τα πάντα και να γίνουμε όλοι γρκιζοι, τον κάθε πατριώτη και υπερήφανο Έλληνα προσπαθούν να τον βαπτίσουν εθνικιστή, φασίστα, κτλ.

 

Δεν με νοιάζει και δεν θα πάψω ποτέ να είμαι περήφανος για την καταγωγή μου, για την πατρίδα μου, και για το πιστεύω μου, όποιο και να είναι το κόστος.

  • Like 4
  • Agree 2
  • love 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...